Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Into the Badlands (2015)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Into the Badlands (2015)

Into the Badlands

Into the Badlands (2015)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2015

Žanr:

drama, akcija, avantura

Trajanje:

42 min

Glavne uloge:

Sarah Bolger
  >  Jade
Orla Brady
  >  Lydia
Daniel Wu
  >  Sunny
Emily Beecham
  >  The Widow
Ally Ioannides
  >  Tilda
Madeleine Mantock
  >  Veil
Oliver Stark
  >  Ryder
Aramis Knight
  >  M.K
Aramis Knight
  >  M.K.
Marton Csokas
  >  Quinn
Stephen Lang
  >  Waldo
Benjamin Papac
  >  Bale
Ellen Hollman
  >  Zypher
Ivo Canelas
  >  Baron Rojas
Lance E. Nichols
  >  River King (as Lance Nichols)

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Alreadydead View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (3) Thanks(3)   Citiraj Alreadydead Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Into the Badlands (2015)
    Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2015 u 20:59
Into the Badlands  (2015)

Režija: Alfred Gough, Miles Millar
Scenarij: Alfred Gough, Miles Millar
Žanr: Akcija, Adventure, Drama

Jezik: Engleski
Država: SAD
Trajanje: 42 min

Uloge:

Daniel Wu ... Sunny (6 episodes, 2015)
Orla Brady ... Lydia (6 episodes, 2015)
Sarah Bolger ... Jade (6 episodes, 2015)
Aramis Knight ... M.K. (6 episodes, 2015)
Emily Beecham ... The Widow (6 episodes, 2015)

Moćni ratnik i dečak su u potrazi su za prosvetljenjem na teritoriji nemilosrdnog barona.
Izvor: filmonizirani

Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Veljaca/Feb.2016 u 00:15
Obnovljeno za 2. sezonu.  Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
nikon sevast View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj nikon sevast Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 15:59
dobra ideja ali utopice se.
Na vrh
Jozef69 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Jozef69 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2017 u 18:27
Malo haoticna radnja, gde su pokusali da mesaju okultno, ninja vestine, romansu, okrutan feudalizam, bajke... Sve u svemu, zbrkana prica, koja ima potencijala... Videcemo :)
Na vrh
Jozef69 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Jozef69 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Travanj/Apr.2017 u 18:19
Meni je sve zbrckano, Nema lajtmotiv serije. Pokusali su da pomesaju zanrove i da dobiju zvezde. Ali avaj. Osim Danijela Wu, koji je ok, jos me samo Ally-ine krupne oci drze paznju... Ostalo je ... pa videcemo kako ide serija..
Na vrh
cipilerok View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj cipilerok Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Travanj/Apr.2017 u 04:41
Jel planira neko da prevede prvu epizodu druge sezone ? ne shvatam poentu da se krene od prevodjenja 2 epizode 
cipi
Na vrh
Dragan B Jovanovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Dragan B Jovanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Travanj/Apr.2017 u 09:49
Serija je medju boljima,maste nije falilo a izgleda ni love.
Na vrh
branka-dragic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj branka-dragic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2017 u 21:19
Meni je ova serija divna cak sam i prevela prvu epizodu drugog serijala za Lud@k site :) Ima dovoljno akcije i prica je neobicna. Moja topla preporka svima od mene 100/10 :D
Na vrh
ckobu View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj ckobu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Travanj/Apr.2017 u 10:48
Odlicna serija.
Na vrh
m4n1t0u View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj m4n1t0u Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2017 u 14:54
Ko voli spoj Mad Maxa i Ip Mena, evo serije za njega. Przim se na oba zanra pa sam stoga poceo da gledam i Badlands. Serija je 8/10 za mene. Iskreno, da mi nije Emily Beecham i Daniela Wua verovatno je ne bih gledao. Ma lazem, gledao bih :)
Na vrh
jejaigor View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj jejaigor Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2017 u 18:17
Odlična serija rađena po stripu. 2.sezona je još uzbudljivija. Preporučujem ljubiteljima akcije i borilačkih veština.
Na vrh
ivan1962 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj ivan1962 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Travanj/Apr.2017 u 06:37
Pratim od početka... serija pije vodu, samo da je ne razvodne previše! Kad nema dobre priče, zašto ne po stripu...?
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Travanj/Apr.2017 u 23:24
Obnovljeno za 3. sezonu Wink
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj branka-dragic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Travanj/Apr.2017 u 18:18
Pratim je i dalje :) I jos uvek mislim da je serija predobra. Ne treba samo kritikovati nego opustite se i neka vas prca ponese uzivacete vise :D
Od mene preporuka za istu Thumbs Up
Na vrh
Peki&Maki.Co View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Peki&Maki.Co Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Travanj/Apr.2017 u 08:30
Pa kao što reče post ispod mene Branka-Dragić...još je pratim i serija je dosta dobra,priča je ok ali velike pohvale sa moje strane za koreografiju borbi koje su veoma dobre.Sve u svemu za pogledati ko nije
Na vrh
ivan1962 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivan1962 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2017 u 05:45
Pratim i dalje...
Na vrh
pparadiso View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj pparadiso Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 14:50
Originalno postovano od strane cipilerok cipilerok napisao:

Jel planira neko da prevede prvu epizodu druge sezone ? ne shvatam poentu da se krene od prevodjenja 2 epizode 
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj branka-dragic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Svibanj/May.2017 u 19:51
Pratim je i dalje :) 
Na vrh
cipiflesh View Drop Down
Translator
Translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (2) Thanks(2)   Citiraj cipiflesh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Lipanj/Jun.2017 u 22:38
Vrlo interesantno, mad max + kung fu... mada meni ima i neki anime smek... prva sezona mi se bas dopala, i druga je krenula u tom pravcu ali malo su poceli da se gube u radnji i zadnja borba me je pomalo razocarala... ali naravno nastavljam da je pratim... nema mnogo slicnih stvari... 7/10
Na vrh
ameo02 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj ameo02 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Lipanj/Jun.2017 u 17:26
baš  si dobro rekao, neki dan sam konačno odgledao Max Max : Fury Road i baš si mislim - pa i Badlands mu je sličan. postapokalipsa. bitka za preživljavanje... robovi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.