Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Interstellar (2014)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Interstellar (2014)

Interstellar

Interstellar (2014)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Interstellar

Godina:

2014

Žanr:

drama, znanstvena fantastika, avantura

Trajanje:

169 min

Režija:

Christopher Nolan

Scenarij:

Christopher Nolan
, Jonathan Nolan

Glavne uloge:

Matthew McConaughey
  >  Cooper
Michael Caine
  >  Professor Brand
Ellen Burstyn
  >  Murph (older)
William Devane
  >  Williams
John Lithgow
  >  Donald
Anne Hathaway
  >  Brand
Wes Bentley
  >  Doyle
Andrew Borba
  >  Smith
Bill Irwin
  >  TARS
Francis X. McCarthy
  >  Boots (as Francis Xavier McCarthy)
David Oyelowo
  >  School Principal
David Gyasi
  >  Romilly
Collette Wolfe
  >  Ms. Hanley
Timothée Chalamet
  >  Tom (15 Yrs.)
Mackenzie Foy
  >  Murph (10 Yrs.)

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Interstellar (2014)
    Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2014 u 16:52
                                                  Interstellar (2014)

http://www.imdb.com/title/tt0816692/

Žanr:
Mystery / Sci-Fi

Režija: Christopher Nolan

Scnaristi: Jonathan Nolan / Christopher Nolan

Država: USA

Jezik: English

Glavne Uloge: Matthew McConaughey,Anne Hathaway,Jessica Chastain,Casey Affeck,Michael Caine

O Filmu:
Svaki ljubitelj malo ozbiljnijeg SF-a i rada redatelja/scenarista Christophera Nolana s uzbuđenjem očekuje 6. Rujan 2014. godine, kada će u kina doći njegov prvi film nakon The Dark Knight Rises. Nolan se ponovno odlučio uhvatiti u koštac sa žanrom znanstvene fantastike, a ovaj će put pokušati ući još dublje (može li dublje nakon Inceptiona?!), barem što se tiče filozofije, metafizike i ostalih elemenata koji čine ‘tvrdi’ SF.

Interstellar donosi priču o grupici istraživača, koji u bližoj budućnosti kreću na nevjerojatno putovanje novootkrivenom crvotočinom – svojevrsnim prečacem za međuzvjezdane letove. Glavnu će ulogu tumačiti sve bolji Matthew McConaughy, a pridružiti će mu se i zvijezde poput Jessice Chastain, Anne Hathaway, Caseyja Afflecka i Michaela Cainea. Kako bi nam dočarao atmosferu samoga filma, Nolan je izbacio prvi teaser trailer, koji nas je na prvo gledanje pogodio tamo gdje najviše ‘boli’.

Zato možemo uživati u monologu koji ukratko definira ljudski instinkt za preživljavanjem, ali i želju za istraživanjem i pomicanjem granica. Slikom pak pratimo neke od najvećih pionira svemirskog programa, od Chucka Yeagera, preko ekipe Geminija 6 i Apolla 11, pa sve do posade Atlantisa, koji su utabali put nekim budućim istraživačima. Izgleda da Nolan sprema još jedan instant klasik…

Trailer:

Ažurirao marko99119 - 17.Svibanj/May.2014 u 12:30
Na vrh
mega games View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mega games Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2014 u 23:09
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...
Na vrh
marko99119 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marko99119 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2014 u 12:31
Evo izašao je trailer pa sa mako onaj stari :)
Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Studeni/Nov.2014 u 14:14

Prevod je najavio Minal Clap

Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2014 u 14:25
Film koji je imao ambiciju da postane kultni mora da pruži mnogo više. Slažem se i verujem da su zbog "hajpa" očekivanja porasla, pa je zbog toga i utisak slabiji. Patetično holivudske delove ne bih spominjao u ovom obraćanju.
Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Studeni/Nov.2014 u 18:35

Hvala Minalu i Atrahasisu za prevod ruza

Titl mozete preuzeti OVDJE

Na vrh
Kneginja View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Sijecanj/Jan.2015 u 15:36

Makedonski prevod je najavio NaEdenCovekBratMu Clap

Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Translator
Translator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Sijecanj/Jan.2017 u 21:31
Film je dobar, krcat neke filozofije, skrivenih značenja, tumačenja itd.
Ekipa glumaca solidna, odradili su svoj posao.
Soundtrack je odličan, adrenalin baš raste u nekim scenama.
Dovoljno je interesantan da drži pažnju 3 sata.
Nije remek-delo, ali je svakako dobar film.
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Atrahasis View Drop Down
Junior translator
Junior translator
Onaj koji jeste

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Atrahasis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2017 u 18:15
10/10

OVO JESTE KULTNI FILM samo što mi to još ne znamo.
We shall not cease from exploration, and the end of all our exploring
will be to arrive where we started and know the place for the first time. ॐ⊙
Na vrh
cipiflesh View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cipiflesh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Travanj/Apr.2017 u 14:13
Remek delo! Posle par godina i nekoliko gledanja utisak je jos jaci. Ni jednu zamerku nemam. 10/10
Na vrh
rabbyte View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj rabbyte Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2017 u 22:55
Jedan od mojih omiljenih filmova. Nisam toliko strucan da znam sta to Nolan radi da je film dobar, ali definitivno to radi na dobar nacin. Muzika mi je ostavila najjaci utisak.
Na vrh
adm1r View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 16:56
Bojim se da me ne napadnu ako kažem da je (meni) ovo Nolanov najslabiji film. Iako nisam njegov fan(boy), ali sinoć sam se 3 sata smorio gledajući film. Ni jedan jedini lik mi nije "prirastao srcu", osim lika Johna Lithgowa. Casey Affleck mi je na kraju bio dobar i to je to. Na filmu su, koliko sam pročitao na netu, kao stručni saradnici bili i teoretski fizičari, ali meni je ovo loše. Drži pažnju, ali ne znam, kao da se žurilo da se prikaže to malo specijalnih efekata, bombastična priča i aj' zdra'o. Ne bih da spojlam kraj filma, al'... ma nije bitno, izbacio sam to iz sebe. Hvala Atrahasisu na odličnom prevodu.

Ocjena od 1 do 10........... ne znam, kvadratni korijen iz najjeftinije dvolitre piva.
Na vrh
filips88 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filips88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 17:09
Isto ja gledao film pre 2 godine i posle 20 minuta me smorio da sam batalio. Koliko vidim i ovaj Alien Covenany mi je nesto spor i sedi mi u kompu pitanje kad cu ga pogledati... mislim da je maksimalno razvucen.
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2017 u 11:41
Originalno postovano od strane adm1r adm1r piše:

Na filmu su, koliko sam pročitao na netu, kao stručni saradnici bili i teoretski fizičari, ali meni je ovo loše.

Kip Thorne, tata za crne rupe, ima sjajnih panela (mada, siroma, ima kakvu govornu manu, tikove, bude ga ponekada teže ispratiti, no tip je genije)...no šta to vredi kada se ne može blockbuster raditi a da se ne ubaci koještarija za šire mase (ipak većina nas ne zna da se nosi za fizikom, pa još na tom nivou (koji je zamišljen)) i onda jasno, razvodnjavanje, uprošćavanje, te dramaturgije radi i fantaziranje...pa šta ostane od realne fizike LOLLOLLOL

Meni, btw, nije naopak (bitnije) film bio, gledah ga par puta čak, da ne drvim šta mi je sve smetalo, ipak mi toliko nedostaje SF film, ma koliko se naravno snimali uredno svake godine, prosto mi ih je premalo, te u svakom možda uživam nešto više nego što ovaj to zaslužuje. Najkraće. Smile
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Prosinac/Dec.2017 u 11:49
11/10
Još jedno SF remek delo.
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Rujan/Sep.2020 u 19:29
Dobar , moze se gledati .
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.