Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I, Tonya (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

I, Tonya (2017)

I, Tonya

I, Tonya (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

biografski, drama, sportski

Trajanje:

119 min

Režija:

Craig Gillespie

Scenarij:

Steven Rogers

Glavne uloge:

Allison Janney
  >  LaVona Golden
Bobby Cannavale
  >  Hard Copy Producer
Catherine Dyer
  >  CBS Reporter
Julianne Nicholson
  >  Diane Rawlinson
Bojana Novakovic
  >  Dody Teachman
Jason Davis
  >  Al Harding
Sebastian Stan
  >  Jeff Gillooly
Joshua Mikel
  >  Heckling Spectator
Margot Robbie
  >  Tonya Harding
Paul Walter Hauser
  >  Shawn Eckhardt
Heather Williams
  >  Australian Reporter
Evan George Vourazeris
  >  Diner Parton
Caitlin Carver
  >  Nancy Kerrigan
Mckenna Grace
  >  Young Tonya Harding
Joey Thurmond
  >  Boxing Judge #2

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: I, Tonya (2017)
    Objavljeno: 26.Prosinac/Dec.2017 u 18:40
Prijevod je najavio jovandekab ⚡️
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2018 u 15:19

Ovo je jedan od retkih filmova o umetnickom klizanju, ja ne znam nijedan drugi film, na ovu temu.

Hvala prevodiocu na ovome prevodu i zanimljivoj temi!
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2018 u 20:39
Zanimljiva je ta interakcija koju vode glumci sa gledaocima, daje dodatnu notu autentičnosti, mada je u tome nenadmašan Kevin Spejsi u Kuli od karata.
Zaista dobar i zanimljiv film o jednoj totalno sjebanoj sportskoj karijeri, a moglo bi se reći i životu. Film je da vas zaboli stomak od muke i glupih ljudi.
Prelepa Margot Robbie je sjano iznela priču o Tonya Harding. Ocena 8/10.
Na vrh
daosine View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj daosine Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2018 u 22:00
Odličan film
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2018 u 22:28

Sad se setih, postoji dosta solidna drama, gde Rebeca de Mornay  igra trenerku umetnickog klizanja  Trenira svoju cerku.

Rebeca igra fenomenalno, bolesno ambicioznu majku, koja je uz to i zesca ludaca....

Javicu sutra, kako se zove film
Na vrh
boron View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj boron Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2018 u 18:18
Jedan od ozbiljnih kandidata za ovogodisnju nagradu Oskar.Film o neispunjenim, bolesnim ambicijama jedne majke i sukob sa razuzdanom cerkom ... istinita prica koja drzi paznju do samog kraja.Odlican film!
Na vrh
chupeaux View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj chupeaux Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2018 u 16:04
Margot Robbie je "objasnila" kako se glumi.....prvenstveno svojoj generaciji, a i generalno SVIM GLUMCIMA PLANETE ZEMLJE i okoline :-) Odličan film!!!
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2018 u 16:42
U svega par sedmica bombardovah se i ovim "bazirano na istinitoj priči" filmovima, ni jedan nije bio katastrafalno loš, avaj ni jedan meni blizak, mahom su me udavili, Stronger, Borg vs McEnroe, Molly's Game, Battle of the Sexes, Only the Brave, delom je valjda istinit i My Friend Dahmer (sigurno sam zaboravio nešto, osim The Post, to zbilja ne mogu ni probati), te ako izuzmem ionako najzabavniji A Futile and Stupid Gesture koji mi je van konkurencije, ispada da mi je I, Tonya još i legao kako-tako.

Sav taj "white trash" mikro svet, pa još u umetničkom klizanju ništa manje LOL iako meni lično ni tu nije bilo previše mesa u priči (niti me zanima sport, još manje klizanje, niti sunovrati junakinje koja ionako kao da je ispala iz kakvog noir filma, unapred osuđena na propast, samo sam na silu čekao da vidim kako će se to sve tačno odigrati), no gluma je sjajna, odlični su mi baš svi.
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2018 u 00:04
Odlican ! Pogledati obavezno !
Na vrh
Srecko Delibasic View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Ožujak/Mar.2018 u 03:00
Tako mi je drago zbog Allison! Zasluženo!

Film - 8/10
Na vrh
bokidante View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Ožujak/Mar.2018 u 18:12
Odličan film! 8/10
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Ožujak/Mar.2018 u 11:27
Dobar, dobar film. Odlična Margot. Najbolji karakter u filmu je debeli telohranitelj i rado bih gledao neki spinof sa njim u glavnoj ulozi.
Na vrh
jankorad View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jankorad Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Travanj/Apr.2018 u 19:14
Odličan film. Koliko talenata na ovoj planeti bude sputano životnim oklolnostima, nedostatkom sreće i podrške kad je najpotrebnije.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.