Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - How I Met Your Mother (2005)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

How I Met Your Mother (2005)

How I Met Your Mother

How I Met Your Mother (2005)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Kako sam upoznao vašu majku

Godina:

2005

Žanr:

komedija, ljubavni

Trajanje:

22 min

Autor:

Craig Thomas
, Carter Bays

Glavne uloge:

Neil Patrick Harris
  >  Barney Stinson
Alyson Hannigan
  >  Lily Aldrin
Jason Segel
  >  Marshall Eriksen
Josh Radnor
  >  Ted Mosby
Cobie Smulders
  >  Robin Scherbatsky
Lyndsy Fonseca
  >  Daughter
David Henrie
  >  Son
Cristin Milioti
  >  Tracy McConnell
Marshall Manesh
  >  Ranjit
Joe Nieves
  >  Carl
Charlene Amoia
  >  Wendy
Ashley Williams
  >  Victoria
Suzie Plakson
  >  Judy Eriksen
Wayne Brady
  >  James Stinson
Jennifer Morrison
  >  Zoey Pierson

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
luka0037 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Zakeralo

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj luka0037 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: How I Met Your Mother (2005)
    Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2009 u 05:17

http://www.imdb.com/title/tt0460649/

Josh Radnor ... Ted Mosby (97 episodes, 2005-2009)
Jason Segel ... Marshall Eriksen (97 episodes, 2005-2009)
Cobie Smulders ... Robin Scherbatsky (97 episodes, 2005-2009)
Neil Patrick Harris ... Barney Stinson (97 episodes, 2005-2009)
Alyson Hannigan ... Lily Aldrin / ... (97 episodes, 2005-2009)
Bob Saget ... Narrator (93 episodes, 2005-2009)

Ted Mosby je talentovani arhitekta koji živi sa svojim najboljim prijateljem jos sa koledža (Marshall) i njegovom dugogodišnjom devojkom Lily. Ted veruje u savršenu ljubav i pokusava da je pronađe, ali mu život daje samo neverovatne okolnosti u kojima se on nikako ne snalazi. Robin vodi vesti na tv-kanalu čija je gledanost ravna nuli i upoznaje Teda. Barney je osoba o kojoj zapravo niko sa sigurnošću ne može da kaže ni čime se tačno bavi ni ko je on u stvari (osim što ga žene obožavaju, a on ih neprekidno iskorišćava), ali splet okolnosti čini da postane nerazdvojni deo ove družine. Priču priča Ted svojoj deci u budućnosti i pokusava da im do detalja prepriča svoju mladost i doživljaje sa prijateljima, da bi objasnio kako je došlo do toga da upozna njihovu majku.

Bez nekog posebnog povoda ostarjeli Ted Mosby (Josh Radnor) jednog je dana posjeo kćer i sina kako bi im potanko ispričao niz događaja koji su prethodili upoznavanju njega i njihove majke. Kako bi što podrobnije opisao što je naumio, Ted se s ponosom prisjetio vremena iz mladih dana kada je obožavao svoj posao arhitekta, ali i samački život koji je živio. Obzirom da nije imao stalnu djevojku, svaki je slobodni trenutak provodio sa svojim najboljim prijateljima iz Wesleyan sveučilišta: studentom prava Marshalom Eriksenom (Jason Segel) i dječjom odgajateljicom Lily Aldrin (Alyson Hannigan), koji su svoju dugogodišnju vezu odlučili okruniti brakom. Upravo je taj događaj potaknuo Teda da napokon krene u akciju. U ozbiljnoj potrazi za "srodnom dušom", Tedu rado pomaže i mudri Barney Stinson (Neil Patrick Harris), najzabavniji dio četveročlane ekipe. Budući da je Barney okorjeli ženskaroš koji zna kako pristupiti nježnijem spolu, Ted će lako upoznavati mnoge djevojke, no sama sudbina naći će mu onu pravu, koja će biti majka njegove djece.

Link ka prevodima

Ažurirao CSInvestigator - 16.Studeni/Nov.2013 u 14:46

Na vrh
bagzi94 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bagzi94 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2010 u 20:40
Kakva je ovo serija?

Hoće li me bar malo nasmejati?
Niko nije zadovoljan svojim bogatstvom, ni nezadovoljan svojom pameću.
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2010 u 20:44
Originalno postovano od strane bagzi94 bagzi94 piše:

Kakva je ovo serija?

Hoće li me bar malo nasmejati?
Ma odvala od serije....pogledaj je.ja sam sam padao sa stolice,kako likovu lupaju...
ROFL
Na vrh
bagzi94 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bagzi94 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2010 u 21:05
Odmah na download, onda! 
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Listopad/Oct.2010 u 21:08
Originalno postovano od strane bagzi94 bagzi94 piše:

Odmah na download, onda! 
p.s 1 sezona po meni 7,5/10 ali su ostale cista 10tka
Na vrh
bagzi94 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bagzi94 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2011 u 21:43
Skinuo sam, i stojalo mi je negde, tek sam sad odgledao pilot.
Serija me je oduševila! 
Na vrh
Lucky10 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Lucky10 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2011 u 11:37

da,jedno vrijeme su je prenosili na RTL-u

odlična

Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2011 u 01:02
Serija je ostvarila veliki uspeh. Prvi put od svog emitovanja imala je veliki skok gledanost. Čak 31 % bolji je rejting i gledanost od prošlogodišnje premijere.

Na početku emitovanja rejting je bio 4.7, i rejting je na kraju druge epizode porastao na 5.1.

Gledanost ~ 11 miliona.
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Rujan/Sep.2011 u 20:54
loš početak nove sezone, recikliranje starih baza

Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Studeni/Nov.2013 u 14:31
CBS pravi spin-off serije, iz ženske perspektive. Zvaće se How I Met Your Dad. LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Titivillus View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Titivillus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2013 u 16:48
Zar se spin-off ne bi trebao zvati How I Met Your FatherErmm

Inače, za "ideju" jedan Thumbs Down.
<font color=WHITE>Dok ne probam lava, za mene je janje kralj životinja.[/COLOR]
Na vrh
bubba ho-tep View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
brkovi gore, brkovi dole

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bubba ho-tep Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Studeni/Nov.2013 u 12:04
Thumbs DownThumbs DownThumbs Down
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.