Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hell or High Water (2016)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Hell or High Water (2016)

Hell or High Water

Hell or High Water (2016)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2016

Žanr:

drama, kriminalistički

Trajanje:

102 min

Režija:

David Mackenzie

Scenarij:

Taylor Sheridan

Glavne uloge:

Jeff Bridges
  >  Marcus Hamilton
Ben Foster
  >  Tanner Howard
Joe Berryman
  >  Bank Manager
Gil Birmingham
  >  Alberto Parker
Jackamoe Buzzell
  >  Archer City Deputy
Dale Dickey
  >  Elsie
Keith Meriweather
  >  Rancher
William Sterchi
  >  Mr. Clauson
Buck Taylor
  >  Old Man
Chris Pine
  >  Toby Howard
Amber Midthunder
  >  Vernon Teller
Katy Mixon
  >  Jenny Ann
Debrianna Mansini
  >  Vernon Diner Waitress
Kristin Berg
  >  Olney Teller
Howard Ferguson Jr.
  >  Vernon PD Officer

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Vvesko View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Vvesko Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Hell or High Water (2016)
    Objavljeno: 17.Srpanj/Jul.2016 u 14:04

Hell or High Water (2016)

Režija: David Mackenzie
Scenarij: Taylor Sheridan
Žanr: Krimi Drama
Jezik: Engleski
Država: SAD
Trajanje: 102 minuta

Uloge:
Chris Pine, Ben Foster, Jeff Bridges, Katy Mixon, Kevin Rankin, Dale Dickey, Gil Birmingham, Marin Ireland, Melanie Papalia … 

Razvedeni otac i njegov brat, bivši robijaš, posegnu za opasnim šemama kako bi spasili porodičnu farmu u zapadnom Teksasu.
izvor:filmonizirani

Ažurirao Vvesko - 17.Srpanj/Jul.2016 u 14:06
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Studeni/Nov.2016 u 04:22

Prevod je najavio Bambula Clap

Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2016 u 17:34

Bambula hvala za prevod uzdravlje

Na vrh
robin12345 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
precednik Titlovačke republike

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj robin12345 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Studeni/Nov.2016 u 15:11
Dva brata Howarda, po vukoyebini Texasa, kruže i pljačkaju poslovnice Texas Midlle Banka. Svatko ima svoj motiv, Toby je rastavljeni otac, koji želi zbrinuti sinove. Tanner je nasilnik tek izašao iz zatvora, koji voli adrenalinske pljačke. Njih dvojicu vrebaju dva stara iskusna teksaška rendžera, Marcus i Alberto.
Fantastičan film, ne znam što je bolje, sjajna glumačka ekipa na čelu sa Jeffom Bridgesom, Chris Pineom, Benom Fosterom, režija odličnoga Mackenziea ili prejebena fotografija. Upravo fotografija i muzika čine ovaj film nezaobilaznim štivom u svim ovogodišnjim top-listama. Sjajni kadrovi siromašne vukoyebine Texasa, gdje dominira, pustoš, ruralni krajobraz, siromaštvo. Ni traga megacityima, farmeri, kauboji, propalice i rednecki. Glumačke bravure, podjebavanja i nadigravanja Jeffa Bridgesa su onaj začin na ovaj savršeni film, koji me onako u plamičcima podsjeća na  npr. "No country for old men" ili " Fargo" na drugoj strani Amerike.
Preporuka? Itekako, nezaobilazan film, za ovu 2016 godinu!!
Na vrh
baki-bi-good View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj baki-bi-good Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Travanj/Apr.2017 u 01:21
Film je dobar, od početka do kraja !!!
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2017 u 16:17
Ne piskara mi se, no ovo je meni svakako jedan od najbližih prošlogodišnjih filmova, spremam se da ga ponovim pa eto...
Na vrh
DJIKI View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DJIKI Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Veljaca/Feb.2018 u 14:16
Али што волим кад ме филм "изненади", хоћу рећи сасвим случајно га скинем и одгледам и одушевим се. Гледала још пре неколико месеци, жао ми је што га нисам одгледала и у биоскопу али биће прилике. ОБАВЕЗНО ПОГЛЕДАТИ!
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Studeni/Nov.2018 u 11:04
Solidno uradjeno, mene nije baš oduševio ovaj film. Preporuka, ali ocena od mene 6,5/10
Na vrh
protectore View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj protectore Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2019 u 00:07
Pozitivno iznenadjen uzimajuci u obzir da nisam zaljubljenik u filmove sa kaubojima, Teksasom, kantri muzikom...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,609 sekundi.