Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013)

Hansel & Gretel: Witch Hunters

Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Ivica i Marica: Lovci na vještice

Godina:

2013

Žanr:

akcija, fantazija, horor

Trajanje:

88 min

Režija:

Tommy Wirkola

Scenarij:

Tommy Wirkola

Glavne uloge:

Famke Janssen
  >  Muriel
Peter Stormare
  >  Sheriff Berringer
Rainer Bock
  >  Mayor Engleman
Robin Atkin Downes
  >  Edward
Derek Mears
  >  Edward
Jeremy Renner
  >  Hansel
Thomas Scharff
  >  Father
Bjørn Sundquist
  >  Jackson
Kathrin Kühnel
  >  Adrianna
Ingrid Bolsø Berdal
  >  Horned Witch
Joanna Kulig
  >  Red Haired Witch
Pihla Viitala
  >  Mina
Gemma Arterton
  >  Gretel
Cedric Eich
  >  Young Hansel
Thomas Mann
  >  Ben

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013)
    Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2013 u 12:37

Žanr:
Akcija, Komedija, Horor
Godina: 2013
Redatelj: Tommy Wirkola
Glavne uloge: Jeremy Renner, Famke Janssen, Gemma Arterton

Sinopsis:

Ivica i Marica su se iz uplašene dječice pretvorili u neustrašive lovce na vještice! Nakon brojnih bajkovitih ekranizacija, svoj je red dočekala i bajka Ivica i Marica. Pod redateljskom palicom Tommya Wirkolea film će prikazati život odraslih Ivice i Marice.

Jeremy Renner i Gemma Arterton glume brata i sestru, koji nakon proživljene traume i bijega iz kuće medenjaka odluče svoj život posvetiti lovu i ubijanju vještica. Naoružani do zuba, dvojac se bori protiv čudovišta i traga za zlom vješticom koja otima djecu. U jednom trenutku vještica otima petero djece iz sela, a Ivica i Marica bez razmišljanja kreću u lov. Imaju oružje, stav i iskustvo za pobjedu, ali ovog će se puta morati suočiti sa puno snažnijim silama zla.

moj-film.hr

Prevod najavio kolega SentinelClap

Ažurirao icemaher - 09.Veljaca/Feb.2013 u 21:40

Na vrh
srkis View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj srkis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2013 u 15:00
Jedva čekam ovo...
Моја господо, бољи и виши пођоше бољијема и вишијема, а ја једва вас допадох!
Na vrh
Dupla ljuta. View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dupla ljuta. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2013 u 15:59
Takodje!

Ako se desi nešto loše-piješ da zaboraviš,
ako se desi nešto lepo-piješ da proslaviš,
a ako se ništa ne dešava-piješ da bi se nešto dešavalo.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2013 u 16:12
racunajte i na mene.. LOLLOL
Na vrh
srkis View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj srkis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2013 u 19:15
Originalno postovano od strane srkis srkis piše:

Jedva čekam ovo...

Ja se jesam zezao, al' kad malo bolje razmislim... Već sam naslov deluje toliko idiotski (sinopsis i da ne pominjem!) da ću prosto morati ovo da pogledam, da vidim koliko nisko može da se padne.puf

PS. Prilično sam siguran da će ovo čak i Bardem Jr. da odgledalafovi
Моја господо, бољи и виши пођоше бољијема и вишијема, а ја једва вас допадох!
Na vrh
Dupla ljuta. View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dupla ljuta. Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2013 u 19:41
Ja se,Boga mi,nisam zezao..Ocekujem dobru zabavu i akciju a i generalno volim filmove ovakvog tipa kao vid jako dobre razonode(poput Season of the witch, Van Helsing itd itd) + puno gotivim Rajnera Smile
Ako se desi nešto loše-piješ da zaboraviš,
ako se desi nešto lepo-piješ da proslaviš,
a ako se ništa ne dešava-piješ da bi se nešto dešavalo.
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2013 u 20:23
Originalno postovano od strane Dupla ljuta. Dupla ljuta. piše:

generalno volim filmove ovakvog tipa

+1
Ja volim sve što ima veze sa natprirodnim stvarima, tako da sam i ja "na čekanju" LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Rendgen Tehnicar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rendgen Tehnicar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2013 u 20:29
Originalno postovano od strane Dupla ljuta. Dupla ljuta. piše:

Ja se,Boga mi,nisam zezao..Ocekujem dobru zabavu i akciju a i generalno volim filmove ovakvog tipa kao vid jako dobre razonode(poput Season of the witch, Van Helsing itd itd) + puno gotivim Rajnera

Smile

+ 1.
Šta je najlepše na svetu? SLOBODA
Šta je najjače na svetu? LJUBAV
Šta je naoštrije na svetu? ISTINA
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2013 u 13:45
ne moze bit toliko los film s ovom tematikom da nije gledljivLOL... nego ovaj Ivek, kako mi se cini prekopirali ga iz AvengersaLOL
Na vrh
Chuck Norris View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Chuck Norris Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2013 u 15:06
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj piše:

Ja volim sve što ima veze sa natprirodnim stvarima, tako da sam i ja "na čekanju" LOL
+1 Big smile
Na vrh
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2013 u 21:05
Jel ovo prevodi sentinel? Da znam da upisem gore?

Na vrh
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Доца

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Veljaca/Feb.2013 u 21:21
Trebalo bi da je tako...
Na vrh
Sentinel View Drop Down
Master translator
Master translator

Walking Time-Bomb

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sentinel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2013 u 00:11
prevodim al imam neki cam koji nije kompletan.
pricekat cu s uploadom dok ne bude cijeli titl napisan
Svi titlovi koje trebate a ne mozete ih NIGDJE naci, ili ste skinuli film prije TRI dana i jos nema titlova, nalaze se OVDJE
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2013 u 09:14
Odgledah neki dan i uopšte mi nije jasno što su neki onoliko razočarani u film. Mislim, film je u kategoriji "mozak na pašu i opusti se". Od takvih filmova se ne očekuje apsolutno ništa sem da budu bajkoviti do maksimuma i da vas zabave, a što se mene tiče tom "izazovu" je odgovorio. Problem je više što treba biti u raspoloženju za tu kategoriju inače će se sve svesti na traženja mana.
Meni nije bilo mučno za gledanje, nije izazivao niti ostavio mučan osećaj kao ni želju za lupanjem glave od zid (LOL) + lepo me zabavila bajkovita ideja šta se moglo desiti sa Ivicom i Maricom kad su porasli... Meni je sasvim ok Smile
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2013 u 09:16
long liv d ispraznostLOLLOLLOL

pardon: površnostLOLLOLLOL

Ažurirao cersei - 17.Svibanj/May.2013 u 09:25
Na vrh
Salvador View Drop Down
Uploader
Uploader

Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2013 u 09:34
Ja takve filmove ubrajam u grupu zabavnih filmove bez ikakve svrhe i smisla, ili glupi filmovi koji me zabavljaju hehe. Filmovi o zombijima mi spadaju u tu grupu. Nema tu nekog razrađenog scenarija i neke extra priče. 
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Svibanj/May.2013 u 09:49
Originalno postovano od strane cersei cersei piše:

long liv d ispraznostLOLLOLLOL

Upravo tako. Za sve postoji odgovarajući momenat LOL

Na vrh
Filaret View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Filaret Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Lipanj/Jun.2013 u 01:35
I pored Bojana-cersei preporuka i Salvadorovog dobronamernog tetošenja, ovo nije moguće gledati. Užas.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Lipanj/Jun.2013 u 10:01
Originalno postovano od strane Filaret Filaret piše:

I pored Bojana-cersei preporuka i Salvadorovog dobronamernog tetošenja, ovo nije moguće gledati. Užas.
propustio  si vidit  'dnevnik gledanja filma'  temu, di smo nasrali po ovom filmuLOLLOL
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Lipanj/Jun.2013 u 11:34
Originalno postovano od strane Salvador Salvador piše:

Ja takve filmove ubrajam u grupu zabavnih filmove bez ikakve svrhe i smisla, ili glupi filmovi koji me zabavljaju hehe. Filmovi o zombijima mi spadaju u tu grupu. Nema tu nekog razrađenog scenarija i neke extra priče. 

Zbog GOMILETINE obaveza ovih dana, nedelja, meseci, nisam gledao film... pa recimo, poooduugooo... I sa nekim društvancem kao pravimo "Filmski maraton". I prvo gledali Umri muški (poslednji deo), pa nakon toga ovo čudo.
Iskreno, posle čiča Meklejna, ovo je bilo osveženje i uživanje.Ouch
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,160 sekundi.