Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hannibal (2013)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Hannibal (2013)

Hannibal

Hannibal (2013)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Hanibal

Godina:

2013

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, triler, horor

Trajanje:

44 min

Autor:

Bryan Fuller

Glavne uloge:

Laurence Fishburne
  >  Jack Crawford
Caroline Dhavernas
  >  Dr. Alana Bloom
Hugh Dancy
  >  Will Graham
Mads Mikkelsen
  >  Dr. Hannibal Lecter
Scott Thompson
  >  Jimmy Price
Aaron Abrams
  >  Brian Zeller
Gillian Anderson
  >  Dr. Bedelia Du Maurier
Hettienne Park
  >  Beverly Katz
Lara Jean Chorostecki
  >  Freddie Lounds
Kacey Rohl
  >  Abigail Hobbs
Raúl Esparza
  >  Dr. Frederick Chilton
Vladimir Jon Cubrt
  >  Garret Jacob Hobbs
Katharine Isabelle
  >  Margot Verger
Eddie Izzard
  >  Dr. Abel Gideon
Richard Armitage
  >  Francis Dolarhyde

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Hannibal (2013)
    Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2013 u 01:46

Opis:
NBC je, van tradicionalnog razvojnog puta, naručio 13 epizoda prve sezone moderne adaptacije romana i filmova o kanibalskom serijskom ubojici, Hannibalu Lecteru. Serija će se fokusirati na odnos FBI agenta Willa Grahama i njegovog mentora Dr. Hannibala Lectera, kojeg će kasnije upravo agent Graham uloviti.  Planirana je kao policijski procedural, a ne psihološki triler kao original. Bryan Fuller, autor serija Wonderfalls, Dead Like Me i Pushing Daisies, potpisuje scenarij pilota.

Premijera: 4. 4. 2013.
Uloge: Hugh Dancy, Mads Mikkelsen
Žanr: drama, procedural, triler

Izvor: Serijala.com
Na vrh
CSInvestigator View Drop Down
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2013 u 14:12
Sviđa mi se tematika, ali gajim neke rezerve LOL
Your soul could never grow old, it's evergreen
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Travanj/Apr.2013 u 18:21

merida je najavila prevode Clap, prva epizoda je prevedena, hvala Smile

Titl mozete preuzeti OVDJE

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
SilvioS View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj SilvioS Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Travanj/Apr.2013 u 13:23
NBC je zabranio emitiranje 4. epizode "Ceuf"
spoiler alert: Djeci ispran mozak, pa pretvoreni u ubojice koji masakriraju vlastite obitelji. Dobri Willy se primi istrage.
Odmah skaču na 5. epizodu "Coquilles". Tako će u SAD biti prikazano 12 epizoda, dok će po svemu sudeći u ostatku svijeta AXN (Sonyjevi TV kanali) prikazati svih 13 i u predviđenom redoslijedu. Recimo, TV raspored hrvatskog AXN ima "Ceuf" kao 4. epizodu u normalnom terminu ponedjeljkom 22:00, datum je 29.04.2013. I na DVD-u će sigurno izaći svih 13. Mislim, to im je samo dodatna reklama, "unaired episode included".
Prebojažljivi NBC je samo napravio zbrku svima koji slažu liste epizode. A možda i onima koji seriju ne gledaju na TV, nego "alternativnim" metodama. Lako je moguće da će se pojaviti dvije različite 4. epizode na netu.
Na vrh
Salvador View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2013 u 14:29
Serija je obnovljena za drugu sezonu.Smile
Na vrh
Illuminati View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Illuminati Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2013 u 23:06
Sve u svemu nije lose ali malo dosadnao Smile
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Sijecanj/Jan.2015 u 09:33
Počela sam da gledam Hanibala. Prvo, i ovde moram, nažalost, da kažem da nisam čitala romane o Hanibalu, pa ne znam koliko serija prati/odstupa od istih.
Što se serije tiče, uh... Znala sam da sam mazohista, ali ne i koliki. LOL Elem, serija nije mračna (kao Peni), ali je na neki način morbidna, a ta morbidnost unosi blagu dozu jezivosti. S obzirom čega sam se nagledala po serijama, ovde mi scene ubistava nisu gadne, ali svaka čast za "kreativnost" ubica i slučaja.
Mnogo mi se sviđa Vilov lik i iako se serija zove Hanibal, što može unapred da određuje "pobednika" ali i ne mora, jer svi znamo da Hanibal pre ili kanije mora neko vreme provesti i u zatvoru, izuzetno mi je zarazno da pratim psihološke borbe i navijam za Vila. Embarrassed

U svakom slučaju, od mene preporuka.
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Sijecanj/Jan.2015 u 10:10
Završila sam obe sezone. Kao i obično na kraju sezone u ovakvim serijama moram da kažem da mrzim scenariste, pisce, režisere... Angry

Elem, mnogo dobra serija. Morbidna, pomalo je prelazila i u gadna pri kraju druge sezone, ali meni odlična.
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Sijecanj/Jan.2015 u 20:03
Promo za treću sezonu.

Na vrh
Ingwarmar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ingwarmar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Ožujak/Mar.2015 u 15:37
Nova sezona Hannibala dobila je službeni datum premijere: 4. juni/jun/lipanj 2015. godine, četvrtak. Čitamo se već od 5. 06.! Pozdrav.

Ažurirao Ingwarmar - 07.Ožujak/Mar.2015 u 15:38
When feasible, one should always eat the rude.
Na vrh
direktnojug View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj direktnojug Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2015 u 14:57
opasna serija, gledam trecu, pozzz...
“Svi su rođeni slobodni a svugde su u lancima”
Na vrh
Ingwarmar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ingwarmar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Srpanj/Jul.2015 u 14:34
Hannibal je službeno otkazan na NBC-u, ali se producentska ekipa i autor trude pronaći novi dom, iako su mogućnosti sve manje, jer su seriju odlučili propustiti i Netflix i Amazon Prime (jedan zbog konkurencije, drugi jer je zahtijevao da 4. sez. bude gotova do kraja ove godine što je bilo neizvedivo).
Hannibal će se od sedme epizode prikazivati u subotnjem terminu smrti, tako da će prijevodi sljedećih epizoda stizati nedjeljom umjesto petkom.

EDIT1: unatoč prebacivanju Hannibala na subotnji termin, titlovi će i dalje stizati petkom jer NBC nije jedina mreža u svijetu koja ga je emitirala četvrtkom.

Ažurirao Ingwarmar - 20.Srpanj/Jul.2015 u 14:26
When feasible, one should always eat the rude.
Na vrh
Reign95 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Reign95 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Kolovoz/Aug.2015 u 18:30
Kakav kraj serije! 5/5
Na vrh
Dee_Monk View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Dee_Monk Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2015 u 23:21
Odlicna serija, hebavalo me to uvek kad je pustim da gledam il jedem il je pred spavanje, desilo se da svasta sanjam posle gledanja serije Wacko Dobra serija, nazalost kraj Cry  Hanibal je savrseno uradjen, zmaj je mogao i bolje... kuci imam knjige, samo da zavrsim oluju maceva i krecem...pa javim onda utiske knjige/serija/film...
Hajde, Bože, budi drug, pa okreni jedan krug unazad planetu....
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Kolovoz/Aug.2015 u 23:32
Počela sam i ja da gledam, stigla do S01E10, zasad je odlična Thumbs Up

Moram da priznam da mi se dešava isto što i tebi, ili imam noćne more ili gubitak apetita LOL

Serija je dosta gnusna i krvava i baš ima neke užasne scene, nije za svakog...
Na vrh
Fizio View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Fizio Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2015 u 18:27
Odgledao sve... Meni odlična... 
Još jednom pohvale Ingwarmar na izvrsnim prijevodima... 
Baš su mi se svidjeli plavi i crveni fontovi na početku i na kraju titlova... 
Na vrh
andrejbc View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj andrejbc Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Rujan/Sep.2015 u 19:38
Moram i ja da pohvalim Ingwarmar na odlicnim prevodima. Prevodi za uzivanje! Smile

Serija je odlicna, steta sto nece biti dalje. 
Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Rujan/Sep.2015 u 16:58
Jedva sam odgledala 2. sezonu do kraja... 1. je bila je odlična, druga neviđeno dosadna... Kažite mi samo da je i treća takva, pa da odustanem LOL
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2015 u 10:23
Izgleda da je teća završna. Kako da je ne odgledamo? LOL

Na vrh
Moderator
Moderator
Lady Justice

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CSInvestigator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Rujan/Sep.2015 u 17:19
Ajde, ali samo zato što ima samo 13 epizoda. LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,488 sekundi.