Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Halloween Kills (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Halloween Kills (2021)

Halloween Kills

Halloween Kills (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

triler, horor

Trajanje:

106 min

Režija:

David Gordon Green

Scenarij:

John Carpenter
, David Gordon Green
, Debra Hill
, Danny McBride
, Scott Teems

Glavne uloge:

Jamie Lee Curtis
  >  Laurie Strode
Anthony Michael Hall
  >  Tommy Doyle
Will Patton
  >  Deputy Frank Hawkins
Nick Castle
  >  The Shape
James Jude Courtney
  >  The Shape
Charles Cyphers
  >  Leigh Brackett
Omar J. Dorsey
  >  Sheriff Barker
Judy Greer
  >  Karen
Robert Longstreet
  >  Lonnie Elam
Michael McDonald
  >  Little John
Kyle Richards
  >  Lindsey Wallace
Nancy Stephens
  >  Marion Chambers
Chris TC Edge
  >  Paramedic
Scott MacArthur
  >  Big John
Airon Armstrong
  >  The Shape (1978)
Thomas Mann
  >  Young Hawkins
Jim Cummings
  >  Pete McCabe
Dylan Arnold
  >  Cameron Elam
Niko El Santo Zavero
  >  Deputy
Ross Bacon
  >  Tivoli
Andi Matichak
  >  Allyson
J. Gaven Wilde
  >  Dennis
Jibrail Nantambu
  >  Julian

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Halloween Kills (2021)
    Objavljeno: 14.Listopad/Oct.2021 u 00:41
Prijevod je najavio Bambula ⚡
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Listopad/Oct.2021 u 18:19
strpljivo cekamo
Na vrh
FrenkyBL View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj FrenkyBL Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2021 u 11:36
Bambula KING. Tnx
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2021 u 15:15
Znaci ja sam preodusevljen filmom...a kako su sjajno uvezali pocetak price iz 1978 godine sa filmom iz 2021 godine..cak sam odusevljen celom radnjom ....tacno se vidi da se pazilo na svaki detalj.....dinamika filma od samog pocetka nije popustala do samog kraja.....film se gleda u jednom dahu...ono sto me je fasciniralo pojava Dr Loomisa na pocetku filma ..glumac koji je tumacio Donalda Pleasence je identican kao pokojni glumac..nema razlike...i bilo bi dobro da se sledece godine vrati i taj glumac kroz celi film..A sta reci za kraljicu horora Jamie Lee Curtis ma prelepotica...preobozavam je...stvarno sam jako udesevljen filmom...jeste brutalan al to je ono sto se i ocekivalo....ja bi ga ocenio kao tesku druama-horor filmom...

Samo mi je zao sto ce sledece godine biti zavrsena era i trilogija Halloween...ali svemu dodje kraj pa i Michael Mayersu...

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Listopad/Oct.2021 u 20:06
Baš mi se dopao, više od prethodnog, verovatno jedan od (meni makar) boljih u čitavoj franšizi,  neračunajući naravno Carepenterov film i pogotovo uzimajući u obzir to da sam odavno umoran od Halloween/Michael Myers univerzuma.
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Listopad/Oct.2021 u 15:03
Ko voli Halloween serijal dopašće mu se i ovaj film. Meni se lično čini da je ovo već mnogo puta prežvakana tema, tako da ni ovde ne možete videti ništa novo. Michael Myers ide i kolje redom koga nađe. Sve u svemu, po meni tako-tako.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Listopad/Oct.2021 u 16:13
Originalno postovano od strane Tom Brady Tom Brady piše:

Ko voli Halloween serijal
A ko ne voli ili ne zna šta bi mu ga to bilo?
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Listopad/Oct.2021 u 16:17
Ja naprimer i nisam neki ljubitelj Halloween serijala. Po meni je lično dosta bolji Nightmare on Elm Street. Ali dobro, sve je to samo stvar ukusa.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Listopad/Oct.2021 u 16:36
Postoje ljudi koji su se tek nedavno rodili. Kako će oni znati jesu li ljubitelji nečega ili nisu.
Je li njima preporuka da pogledaju ovaj film ili savjet da ga radije preskoče?

Ja ga još nisam pogledao pa ne znam zato te pitam.
Ne žuri mi se, imam druge na listi prioriteta... Znaš kako to kod mene ide. Holivud na dno liste, ostali na vrh.
Ali hoću ga pogledati, sigurno. ;)
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Listopad/Oct.2021 u 17:33
Da, razumem te. Jednostavno mi je teško da dam neku konkretnu ocenu. Film je u globalu ok. Postoje tu neke gluposti koje su standardne za slasher horore, ali ako bih baš morao da ga ocenim kao dobar ili loš, od mene bi dobio prelaznu ocenu.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Listopad/Oct.2021 u 20:45
Onaj ko se tek rodio ili blisko tome, valjda neće početi od drugog dela trećeg/četvrtog po redu reboot-a franšize, mada bi to bilo zabavno čuti/čitati iz moje perspektive LOL Ni Interpol ne zna više na koga i na šta se nadovezuje, koje sve prethodne filmove ignoriše, grđe je od Terminatora LOL

Nije baš, blesavim se tek, valjda je bitan prvi, sedamdesetosmaš, potom tek onaj iz 2018, sve između je kao irelevantno za ovu novu Halloween trilogiju, Halloween Ends nas čeka 2022. ako se ne iskomplikuje nešto usput. Mada bi opet bilo blesavo početi od ovog naslova. 
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Listopad/Oct.2021 u 21:21
Veoma dobar film. 
Ocena 6/10. Preporučujem. Thumbs Up

Dosta zanimljivo urađeno, ubistva se dešavaju na svaki minut-dva, 
nema mnogo priče, već samo brutalna ubistva u velikom broju, 
tako da vam neće biti uopšte dosadno. 

Sledeći deo je zadnji, izlazi oktobra 2022, pre izlaska tog filma opet 
pogledajte filmove Halloween (2018) i Halloween Kills (2021), da se podsetite.

Ažurirao Black Raven - 18.Listopad/Oct.2021 u 21:27
Na vrh
filips88 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filips88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2021 u 09:22
Meni je ovo sve vec vidjeno i vrte u krug...mogli su nesto novo ubaciti i osveziti film, po ceni da se ne drze svih delova...mislim moze se pogledati ali nekako sve isti princip...cuveni klasik, nzm ni koji je ovo deo u pitanju mozda deseti, ali fali nesto novo prici.
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Listopad/Oct.2021 u 17:44
Originalno postovano od strane filips88 filips88 piše:

Meni je ovo sve vec vidjeno i vrte u krug...mogli su nesto novo ubaciti i osveziti film, po ceni da se ne drze svih delova...mislim moze se pogledati ali nekako sve isti princip...cuveni klasik, nzm ni koji je ovo deo u pitanju mozda deseti, ali fali nesto novo prici.

Ništa ne fali filmu. 
Ne valja da ovi novi Holivudski mozgovi išta prepravljaju, 
jer su uvek zasrali kad su nešto hteli da poboljšaju. 

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.