Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Guardians of the Galaxy Vol. 2 (04.05.2017.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Guardians of the Galaxy Vol. 2 (04.05.2017.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Guardians of the Galaxy Vol. 2 (04.05.2017.)
    Objavljeno: 04.Svibanj/May.2017 u 11:25
oh boy,oh boy, oooh boooy,ooooh boooyyy.....
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Svibanj/May.2017 u 10:57
Idemo svi u kino odgledati GOTG,od sutra u hrvatskim kinima.Ljudi ne budite škrtaćuni,karta je dvi kutije cigareta.Zaboravi na duhan kupi kartu za kino.Povedite i djecu i mamu i tatu i didu i babu.Povedite sve u kino na obiteljsku zabavu s pokretnim slijama.
Na vrh
administrator View Drop Down
Administrator
Administrator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj administrator Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Svibanj/May.2017 u 22:30
Mislim da će ovaj film jako jako puno ljudi koji mogu gledati u kinu. Siguran sam da i to je vrsta filma koji se jedino u potpunosti može 100% doživjeti u kino okruženju :-)
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Svibanj/May.2017 u 10:17
Bravo šjor administratot,upravo lijepo rečeno.Doživljaj i atrakcija samo za kino uživanciju.Malo sam dosadan a neka sam zato i postoje ovakve stranice tj.stranice za promidžbu pokretnih slika.Samo tako Titlovidotkom.
Na vrh
alex dilach View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj alex dilach Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2017 u 18:28
Odgledao sam juče u bioskopu, i samo mogu da se duplo složim,i sa recenzijom i sa komentarima da ovakav film treba odgledati na velikom platnu. Što se tiče samog filma,fantastičan je.Nastavci najčešće ne mogu da pariraju *prvencima*, ali GOTG Vol.2 je uspeo u tome.
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2017 u 15:58
Večeras ga idem gledati u 3D-u.Upiškit ću se od sreće u gaće.Joooooooooj....
Na vrh
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2017 u 23:14
Film je savršenstvo , upravo došao s projekcije , ludilooooooo....
Tko ga ne pogleda u kinu u 3D-u magarac je,hehehe.Od uzbuđenja i radosti nemogu ni klikati,usput jedan veliki spojler.....FILM JE SAVRŠENSTVOOOOOO....
Everything is a Joke !
Na vrh
predrag-garic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj predrag-garic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2017 u 02:34
Drax se smeje toliko cool da da i kada završi ja i dalje umirem od smeha, ako nastave da prave ovako dobre nastavke već zamišljam kako hrčak ne lasica a ovaj lasica nauči groda još nekoliko reči ko zna možda i postane član galaktičke mense. Film je extra MARVELS ROCKS
Na vrh
Elizabeta mala View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Elizabeta mala Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2017 u 22:12
OOoodlican film,zabavan,originalan.Topla preporuka
Na vrh
cipiflesh View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cipiflesh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Svibanj/May.2017 u 23:07
Odlican, slatko sam se ismejao... rame uz rame sa prvim... 8/10
Na vrh
Zagor74 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Zagor74 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2017 u 17:41
Dobar,dapace odličan pogotovo što se radi o nastavku.
Na vrh
noxovac93 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj noxovac93 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Lipanj/Jun.2017 u 23:16
klasicno marvelovo smece, nemaju 3 filma da valjaju, ne znam kako ali uspjeli su da naprave gori film od prvog, prepun nepotrebnog prisiljenog humora, jos da su zaplesali protiv glavnog negativca da upotpune dozivljaj. 4/10
Na vrh
ivan-macanga View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivan-macanga Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Kolovoz/Aug.2017 u 23:06
za mene prilično bolji od prvog...bar sam bio pripremljen preko GOG 1, pa me " likovi " nisu iznenadili.......filmski strip za razbibrigu
Na vrh
Mustng68 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mustng68 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2017 u 00:34
dobra prica dosta bolje odradjen od prvog dela. Nadam se da ce odraditi i treci u istom maniru. Filmza preporuku. Za fino opustanje i zabavu !
Na vrh
boris77 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj boris77 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 6 sati 28 minuta , u 23:23
Jedan od retkih filmova gde je drugi deo bolji od prvog. Glumacka ekipa odlicna, muzika, efekti , humor, sve preporuke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,578 sekundi.