Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Grimm (2011)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Grimm (2011)

Grimm

Grimm (2011)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2011

Žanr:

drama, misterij, fantazija, horor

Trajanje:

45 min

Autor:

Stephen Carpenter
, Jim Kouf
, David Greenwalt

Glavne uloge:

Russell Hornsby
  >  Hank Griffin
Silas Weir Mitchell
  >  Monroe
David Giuntoli
  >  Nick Burkhardt
Sasha Roiz
  >  Captain Sean Renard
Reggie Lee
  >  Sgt. Wu
Bree Turner
  >  Rosalee Calvert
Elizabeth Tulloch
  >  Juliette Silverton
Claire Coffee
  >  Adalind Schade
Elizabeth Tulloch
  >  Eve
Jacqueline Toboni
  >  Trubel
Damien Puckler
  >  Meisner
Robert Blanche
  >  Sgt. Franco
Danny Bruno
  >  Bud
Alexis Denisof
  >  Viktor Albert Wilhelm George Beckendorf
Anne Leighton
  >  Rachel Wood

Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Grimm (2011)
    Objavljeno: 07.Srpanj/Jul.2011 u 00:15

Opis:
Radnja serije je smeštena u današnji Portland i predstavlja malo drugačiji osvrt na bajke braće Grim u kojim detektiv za ubistva shvata da postoji jedna određena grupa lovaca koja sebe naziva Grimovi. Detektiv saznaje da je on taj koji mora sačuvati čovečanstvo od svih natprirodnih bića koja postoje na svetu. Dok bude polako učio sve što su mu njegovi predaci ostavili, mora spečiti napade stvorenje koja su se infiltrirala iz knjige o bajkama u stvaran svet.

Glumci:
Russell Hornsby
David Giuntoli
Bitsie Tulloch
Silas Weir Mitchell
Sasha Roiz
Reggie Lee

Ažurirao Gor@n88 - 05.Veljaca/Feb.2015 u 20:29
Na vrh
Mandarinan View Drop Down
Translator
Translator
Bucko vitaminac aka Dežurni Dušebrižnik

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mandarinan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Studeni/Nov.2011 u 16:26
Drugari, vredi li ova serija nešto? Hoće li me razočarati poput Walking dead-a?
“Fighting for peace is like screwing for virginity.”
― George Carlin
Na vrh
Salvador View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Studeni/Nov.2011 u 16:58
Prve 2 epizode su malo iznad prosjeka, a 3 je već prosječna,dok 4 nisam gledao.
Ako mi i 4 bude prosjek, onda prekidam jer nema smisla.

P.S.
Prekinuo sam seriju odavnoWink

Ažurirao Salvador - 15.Ožujak/Mar.2012 u 16:01
[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/e296bc78-d8ed-4533-a735-753ab70ac683.jpg">
Na vrh
ivanisbmb View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ivanisbmb Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Ožujak/Mar.2012 u 15:49
po meni vredi.sačekao sam 10tak da pogledam brzo.uzmi alcatraz vredi.river takođe.

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Ožujak/Mar.2012 u 20:42
Eh, da i ja sam se uključila u gledanje. Meni je taman: sladak glavni glumac (long live d površnostLOL), zanimljiv partner, doza potrebnog humora, vuk bez premca i začin c - potrebna doza nadprirodnog. Ja više ne tražim od serije LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Ožujak/Mar.2012 u 19:00
Serija je obnovljeena za drugu sezonu.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2012 u 21:01
ova serija me ugodno iznenadila pravo, jedva cekam 8mj da krene 2 sezona, Savrsena za opustit se pred tv-om, nije zahtjevna za gledat, a opet zanimljiva:)
cista petica,..i jeste glavni malo sladakEmbarrassed

Na vrh
silent_passenger View Drop Down
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2012 u 13:04
Ono što sam ja primijetio je da bi glavni glumac bio izvrstan (po izgledu) za tumačenje lika Dylana Doga - u nekom pristojnom filmu, a ne k'o u onom američanskom s****.
Naročito sad kad je Everett već u godinama.

Ažurirao silent_passenger - 15.Kolovoz/Aug.2012 u 13:30
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2012 u 15:13
Ha ha! Nisam neki poznavalac stripa, ali sam pomislila isto što i ti kad sam gledala prvu epizodu LOL
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2012 u 15:17
Originalno postovano od strane bojanadj bojanadj piše:

Ha ha! Nisam neki poznavalac stripa, ali sam pomislila isto što i ti kad sam gledala prvu epizodu LOL

Dovoljno je samo pogledati bilo koju naslovnicu...Smile

...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2012 u 22:08
Znam kako Dilan izgledaLOL (kao devojka sam krala od brata stripove i čitala po nešto) ali sam navela da nisam poznavalac jer je to bilo jako davno, pa bih, u slučaju da proširimo diskusiju izgubila tlo pod nogama LOL

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Kolovoz/Aug.2012 u 13:09
dilan je nista... groucho je zakon.. onak markantan s brcicimaEmbarrassed

ali jeste glavni glumac prilicno slican Dogu kaj je jeBig smile
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Studeni/Nov.2012 u 19:40
krizaaaaaaaaaaaaa jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee......

zna ko kad ce izac 13ti iz s2? nema mi na tvcountdownCryCryCry
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Studeni/Nov.2012 u 19:52
nasla.. kmeeeeeeeeeeeeeeeeeee................CryCryCryCryCry vec htjela tihog i rokija zakucat sto cekajuCryCry

Na vrh
Senior translator
Senior translator
George R. R. Martin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj silent_passenger Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2012 u 17:20
Pamteni znaju čemu služi IMDb...
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Studeni/Nov.2012 u 18:49
a jes jaka pomoc od njegLOLLOL

ti tiho budi.. tebe i ovog rokija imam na piku da vam naravnam bubregeLOLLOL radi grimmaLOL
Na vrh
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Доца

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2013 u 16:33
Kolega Rocky75 najavio prevode za treću sezonu Clap
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Rujan/Sep.2013 u 17:08
Originalno postovano od strane Dr Dragan Dr Dragan piše:

Kolega Rocky75 najavio prevode za treću sezonu Clap

i bolje mu je, inace bi dobio batineLOL
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2015 u 20:29
Serija je dobila petu sezonu.
Na vrh
NikolaJe View Drop Down
Master translator
Master translator
Ćino

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NikolaJe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2015 u 20:32
\o/ LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.