Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Godzilla: King of the Monsters (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Godzilla: King of the Monsters (2019)

Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Godzilla II: Kralj zvijeri

Godina:

2019

Žanr:

akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura, horor

Trajanje:

132 min

Režija:

Michael Dougherty

Scenarij:

Ishirô Honda
, Shigeru Kayama
, Takeo Murata
, Michael Dougherty
, Zach Shields
, Max Borenstein

Glavne uloge:

David Strathairn
  >  Admiral William Stenz
Kyle Chandler
  >  Mark Russell
Vera Farmiga
  >  Dr. Emma Russell
Ken Watanabe
  >  Dr. Ishiro Serizawa
Bradley Whitford
  >  Dr. Stanton
Sally Hawkins
  >  Dr. Vivienne Graham
Jonathan Howard
  >  Asher
Jason Liles
  >  King Ghidorah (center head)
Jason Liles
  >  Rodan
Millie Bobby Brown
  >  Madison Russell
Elizabeth Faith Ludlow
  >  Griffin
O'Shea Jackson Jr.
  >  Chief Warrant Officer Barnes
Anthony Ramos
  >  Cpl. Martinez

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
djcvrle View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj djcvrle Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Godzilla: King of the Monsters (2019)
    Objavljeno: 30.Svibanj/May.2019 u 23:48
Ništa spektakularno po meni,kopija prošlog filma....
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Svibanj/May.2019 u 13:11
Kako mocno izgleda ovaj leptir sto se dize iz vode. Jedva cekam da bude rip za sirotinju pa da skinem.
Na vrh
MooWeeMan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MooWeeMan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Lipanj/Jun.2019 u 21:41
Ja se za ovog autora neki put stvarno zapitam jeli on uopće pogledao filmove o kojima piše. Pogotovo kad su serijali u pitanju primjećujem potpune besmislice u "objašnjavanju" radnje
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 06:43
A ja primećujem da ti stalno menjaš nickove, verni obožavaoče...

Na vrh
MooWeeMan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MooWeeMan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 09:06
Ne mjenjam nickove nego inače ne komentiram, i logirao sam se na forum samo da bi te upitao istu ovu stvar koju sam spomenuo i sad, dakle samo dva puta sam komentirao, i to s istim pitanjem - jesi li ti uopće pogledao filmove o kojima pišeš, prvi put je bilo za Halloween. Oba puta si isto reagirao, protunapadom, umjesto da argumentirano raspraviš što imaš, ako uopće imaš. To mi samo govori da ti stvarno nisi pogledao ono o ćemu pišeš.
Can I stay for a while? 'Cause I ordered some pizza.
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 09:49
Ok, Hercul Poaro, provalio si me. Ajd sad pusti druge dobronamerne da komentarisu film.
Na vrh
MooWeeMan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MooWeeMan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 10:01
Ali ja sam mislio da forum služi za rasprave, pa sad kad si se već javio onda argumentiraj ako nisam u pravu, umjesto bezveznog napada bez konkretnih odgovora na jednostavno pitanje.

Objasni mi, molim te, u kojem dijelu filma, ili kompletnog Legendary monsterverse serijala, je Godzilla, citiram tebe, "do sada, uglavnom istrebljivala - ljude"? I na koju foru si ti shvatio da je mali poginuo "u tu svrhu"? 
Na vrh
IgaBiva View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj IgaBiva Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 11:27
Pa lepo ti pise - uglavnom. I zaista, ovde stavljam tacku na dalje dopisivanje.
Na vrh
MooWeeMan View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MooWeeMan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 11:44
Stavljaš točku jer ne znaš što bi rekao, ne piše ništa točno, ono što piše uopće nije tako u filmu. Ja sam i dalje uvjeren da ti uopće nisi pogledao film, nego druge recenzije i složio svoju. To kažem jer su ti neke rečenice i zaključci sumnjivo isti kao kod nekih koje sam gledao. 
Na vrh
Kokonino12 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kokonino12 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2019 u 00:44
Ja pročitao naslov , i reko neću čitat da ne pokvarim film ;) danas pogledao i ovo je koma, mislim stvarno je film koma, reći da je spektakularniji od avengera?? Mislim stvarno?? jedino interesantno u cijelom filmu je scena na kraju filma kad svi odu iz dvorane :)
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2019 u 00:07
Prevod je najavio x200sx ✨
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
👃🏼klasična seljačina👃🏼

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Srpanj/Jul.2019 u 21:43
Super spec efekti,ove borbe vec vidjene ali uvijek dobre za pogledati. Sve u svemu meni se dopao.
Na vrh
oliver-petrovski View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj oliver-petrovski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2019 u 16:38
katastrofaaaa
Na vrh
skyspy111 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj skyspy111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2019 u 15:18
Užas! Nevjerovatno da se ovakvi filmovi još snimaju. Vera Fermiga loša kao i obično.
Na vrh
memich View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj memich Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Kolovoz/Aug.2019 u 19:55
Prolazna razonoda.

Film je poprilično ispunjen akcijom, ima dobre efekte, a sve ostalo je... meh...
Jedva sam prebolio koliko je glupo ono s nuklearkom.
Što se mene tiče, film ima prolaznu ocjenu, ali nema potrebe za nastavkom kojeg najavljuje dodatna scena.

6/10
Na vrh
Freak37 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2019 u 01:17
Odlican
Na vrh
Bad Spenser View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Bad Spenser Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2019 u 11:43
Nije loš film (ako preživite prvih pola sata dosadnog uvoda). 6,5/10
Na vrh
tromi View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj tromi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Kolovoz/Aug.2019 u 13:58
Loš ! 4/10 .
Na vrh
Black Raven View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2019 u 16:37
Ništa spektakularno, ali definitivno bolji od predhodnog dela.
Na vrh
zokilaki View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj zokilaki Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2019 u 19:25
6/10...nije nešto, ali velike zvijeri donekle drže pažnju...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.