Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Godless (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Godless (2017)

Godless

Godless (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2017

Žanr:

drama, western

Trajanje:

452 min

Glavne uloge:

Jeff Daniels
  >  Frank Griffin
Merritt Wever
  >  Mary Agnes
Thomas Brodie-Sangster
  >  Whitey Winn
Scoot McNairy
  >  Bill McNue
Michelle Dockery
  >  Alice Fletcher
Jack O'Connell
  >  Roy Goode
Rio Alexander
  >  Bud Ledbetter
Kim Coates
  >  Ed Logan
Samuel Marty
  >  Truckee
Kayli Carter
  >  Sadie Rose
Joleen Baughman
  >  Townswoman
Tantoo Cardinal
  >  Truckee's Piute Grandmother
Jeremy Bobb
  >  A.T. Grigg
Adam David Thompson
  >  Gatz Brown
Donald Cerrone
  >  Gang Member

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Dragan B Jovanovic View Drop Down
Active member
Active member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dragan B Jovanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Godless (2017)
    Objavljeno: 11.Prosinac/Dec.2017 u 20:19
NAPISA KOMENTAR A ON ODE KOD VIKINGA.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2017 u 10:56
Držala mi je pažnju, možda je moglo uz koji kliše manje, no mahom su mi bili interesantni odnosi među likovima, tek je moglo malo kraće, to sve više primećujem u bezmalo svakoj seriji. Michelle Dockery mi je bila bolja (u inače od ove slabije serije) "Good Behavior", no zato me je obradovao Jeff Daniels. Svakako solidna, ja makar volim westerne.
Na vrh
gojko-jokic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj gojko-jokic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2017 u 12:01
vrh serija bas sam je sa gustom pogledao preporuka
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2017 u 12:05
Zaboravih da budem precizniji, ne samo što me je sam po sebi, kao glumac, Jeff Daniels ovde oduševio, već je i zbilja interesantan kao negativac, višeslojan lik, brutalan, katkada i blag, u nekom svom vrlo zanimljivom dualitetu, konfliktan, izmučen, no često izuzetno svirep, to je ono što (meni) posebno izdvaja ovu serijicu od prosečnih westerna. Nadprosečan negativac.
Na vrh
Icko5 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Icko5 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2017 u 12:43
Dobar film, vredi ga gledati.
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Prosinac/Dec.2017 u 18:13
Dobro je što se s vremena na vreme snimi po koji kaubojac. Ovaj je baš dobar. Sve je kako treba, atmosfera, gluma, priča, i što je najvažnije, ima miris starog dobrog vesterna.
Na vrh
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2017 u 02:06
Recenzent je sve rekao, vama preostaje samo da ga poslušate. U protivnom gubite jedan istinski vestern dragulj.
I pazite, ovo je jedana od onih serija zbog koje lako možete postati bindžer.

Ažurirao Platan - 19.Prosinac/Dec.2017 u 02:23
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2017 u 05:58
Eh, to je robin pisao recenziju, pročitaće se, pardon. Smile
Na vrh
Dragan B Jovanovic View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dragan B Jovanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2017 u 22:13
Dobra serija.Ima evropski smek . Pozdrav Nikoli. 
Na vrh
vladablok9a View Drop Down
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vladablok9a Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 15:52
Odgledah skoro za 1 dan. Jbga gde god bio Jeff Daniels ja moram to fa gledam, fali mi jos od "Newstoom-a", a jos je tu opet i Sam Waterson, na zalost veoma malo ali ih je lepo opet gledati zajedno. Jedna od retkih serija u kojoj je svaka sledeca epizoda bolja od prethodne. I pored njih dvojice od kojih se nista drugo i ne ocekuje da budu fenomenalni, Jack O'connell (Roy Goode), Scot McNairy(serif), i posebno Merritt Wever(serifova sestra) su odigrali vrhunske uloge. Jedino mi je zao sto onla lujka nemica ima samo malu ulogu u zadnjoj epizodi, luda ko struja trebali su bar malo vise da odrade njen lik :) Sve u svemu topla preporuka za ove hladne dane.

I da ne zaboravim ja ne znam sta je meni sa Michelle Dockery, osim sto je tamnokosa, nista drugo nije moj tip, niti je nesto preterano zgodna, niyi je kakva lepotica, ali kad god je vidim dobro mi nije :) pa cak i onako prljavu i pegavu kakva je u celoj seriji

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2017 u 16:03
Isti slučaj ovde (sa njom, kod mene tj), deluje svakidašnje, neupečatljivo, zapravo mi liči na više glumica (da ne nabrajam sada), no jednostavno ima nešto u sebi, jezivo je seksipilna. Sjajna je u Good Behavior.
Na vrh
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vladablok9a Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2017 u 02:33
Vredi li gledati tu seriju? Mislim, osim nje ima li poente gledatiTongue
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2017 u 04:06
Originalno postovano od strane vladablok9a vladablok9a piše:

Vredi li gledati tu seriju? Mislim, osim nje ima li poente gledatiTongue

Meni je teško pisati o poenti gledanja LOL Prvo, volim da gledam filmove/serije potpuno nevezano za njihov kvalitet, poenta mi je u ljubavi prema njima, no da ne komplikujem...eto, volim westerne, volim Jeff Danielsa, volim revizinistički western, toliko da sam se na njih navikao a ovo je bliže klasičnom westernu pa mi je vredelo eto i kao malo promene, jasne su crte izmedju dobrih i loših momaka...i cura, no negativac je ipak kompleksan lik, sjajan, ima finih odnosa među likovima, nekoliko baš finih rola....istina moglo je to sve kraće no zapravo ne traje dugo pa je svakako zgodno i to što se može odgledati u dahu. 

Ono što želim da kažem je da sam imao prilično poenti da je odgledam LOL osim dakle Michelle Dockery Smile
Na vrh
Junior translator
Junior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vladablok9a Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2017 u 12:47
Pitam za Good behavior, Godless sam odgledao kao sto rekoh Thumbs Up
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2017 u 12:53
Originalno postovano od strane vladablok9a vladablok9a piše:

Pitam za Good behavior, Godless sam odgledao kao sto rekoh Thumbs Up

Sa mnom moraš preciznije, jer potpuno zaboravim o čemu se pisalo iznad, vidim samo poslednji post kakav sam magarac LOLLOL

Pa ne baš, priča o izgubljenoj duši (koju ona igra), gde je lopov, prevarant, ali je suviše lagano, previše pitko za svoje dobro, vreme takve televizije bi trebalo da je iza nas. Likovi su često nerealni, situacije i gore, to je ipak specifičan svet, valjalo bi to sve biti dosta tvrđe, brutalnije, mada nije do lepršavosti, jednostavno (po meni) ne pogađa metu. Niti se ide predaleko sa njenom profesijom, naivne su prevare, niti se ide do kraja sa njenom fucked up prirodom ovisnika (u jednom momentu samo što ne izvrši samoubistvo, no i to se sredi čas posla, te je u sledećoj epki potpuno drugačija osoba), niti ikada imam osećaj da je u kakvoj pravoj opasnosti, niti je njena porodična situacija dovoljno životno realna, sve se nekako sredi, obično na vrlo lenj način (pisanja). 

Sa druge strane, to sve ne mora biti strašno, možda se može naći nešto detalja koji su dovoljno zanimiljivi, no ostaje upadljivo da upravo Michelle Dockery nosi sve to na svojim plećima, što sa takvim pristupom seriji (meni) nije bilo dovoljno da nastavim da pratim drugu sezonu. 
Na vrh
milebrasa View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj milebrasa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2017 u 16:27
odgledao, vrlo fobro, jesu malo krali vreme ali svakako preporucujem za gledanje, a to sto sad po difoltu svaka serija ili film mora da ima provucenu gej zicu ok, moraju da im nebi prilepili etiketu, jest sramno ali profitabilno
Na vrh
Sara Ryder View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Sara Ryder Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2017 u 00:01
Zasmetalo mi je to što je Godless ispao nekako previše sapunjast za moj ukus. Ali, to po strani, baš finih nekoliko epizoda. Kratko i slatko.
Na vrh
mirelovac View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mirelovac Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Prosinac/Dec.2017 u 10:21
Odličan western! Vraća u ona zlatna doba tog žanra! Preporučujem ovu seriju ljubiteljima istog!
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Prosinac/Dec.2017 u 09:49
Pročitah konačno, hajde da ne bude da hvalim IgaBivu samo, svaka čast na osvrtu na seriju Robine. :)
Na vrh
nebojsa-djuric View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa-djuric Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 00:31
8-9 sati pravog vesterna. Poslastica za ljubitelje filmova o divljem zapadu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.