| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Kickboxer: Retaliation (2018) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Kickboxer: Retaliation (2018)Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2017 u 16:11 |
|
Prevod je najavio mirelovac ✨
|
|
![]() |
|
film72
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 21.Sijecanj/Jan.2013 Status: Offline Points: 1 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 02.Sijecanj/Jan.2018 u 22:10 |
|
Nije loše
|
|
![]() |
|
Freak37
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Srpanj/Jul.2015 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 130 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 14.Ožujak/Mar.2018 u 23:03 |
|
Zan Klod , Gvozdeni Majk , Ronaldinjo , UFC borci ... malo li je
|
|
![]() |
|
osman2510
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012 Lokacija: Prijedor Status: Offline Points: 2090 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 15.Ožujak/Mar.2018 u 09:15 |
|
Pa dobro, nitko i ne očekuje neki pametan filmić, ali jesu li bar "marsane" dobre?
|
|
|
لا إله إلا الله محمد رسول ا
|
|
![]() |
|
Black Raven
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Translator
Pridružen: 13.Studeni/Nov.2017 Lokacija: Srbija Status: Offline Points: 1623 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2018 u 21:06 |
|
Dostojan nastavak serijala. Film je dobar, ali bio bi i odličan da nisu ubacivane neke glupe i sasvim nepotrebne scene u drugoj polovini filma. Preporuka,ocena 6/10
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2018 u 21:17 |
|
Gledaće se, pa kakav god da je, ima tu zanimljivih likova, ako ništa drugo.
|
|
![]() |
|
yolix83
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Translator
Pridružen: 25.Srpanj/Jul.2007 Status: Offline Points: 2289 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Ožujak/Mar.2018 u 21:58 |
|
Takođe. Kakav god da je mene drma nostalgija samo kad pročitam naslov.
|
|
|
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
|
|
![]() |
|
zvonko3333
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 27.Sijecanj/Jan.2011 Lokacija: ns Status: Offline Points: 8 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2018 u 15:00 |
|
Ocena 3/10
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2018 u 16:04 |
|
Pa... Može da se odgleda. Ali na momente podseća na one filmove gde su u glavnim ulogama igrali npr. Majkl Dudikof, Dejvid Bredli, Danijel Bernhard... Jeste da su tu i Lamber i Tajson i Ronaldjinjo i Van Dam ali... Sećam se da je Lamber pre znao da ima ili super filmove ili ono da su katastrofa. A šteta što je Van Dam sa kvalitetom filmova pao, što nije ostao u rangu Arnija ili Slaja. Ali ipak nije pao koliko Sigal. Slažem se sa onim što je Black Raven napisao, pojedini momenti su bili bespotrebni.
|
|
![]() |
|
osman2510
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012 Lokacija: Prijedor Status: Offline Points: 2090 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2018 u 20:57 |
|
i arni i stalone su već neko vrijeme b glumci, a žan klod odavno. ovi ostali nikad nisu ni bili top glumci. dudikof nema ništa značajnije od američkog nindže, a ni to nije neki vrh 7. umjetnosti, a najbolji sigalov film je kada je kao sporedna uloga poginuo. i da, lamber ima samo gorštaka. i možda još par malo lošijih filmova, koji su izašli u tih par godina do 3. gorštaka. sve ostalo je... voda, komšija!
Ažurirao osman2510 - 09.Srpanj/Jul.2018 u 21:05 |
|
|
لا إله إلا الله محمد رسول ا
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2018 u 21:12 |
|
osman2510, pa ja sam i napisao za Dudikofa B, kao i Dejvid Bredli i Danijel Bernhard. Sigal je i bio kao ''nesto'' pa je i on pao u B, takodje i Belgijanac, ali Arni i Slaj da snimaju B produkciju, to se ne bih mogao sloziiti, mozda Slaj zbog ''Plan bekstva'' 2 deo deluje B produkciji, ako ne i nize), ali ipak sve u svemu mislim da Arni i Slaj nisu pali, a btw, tu su sada Rock ,Stethem, Vin Dizel za takve projekte, mada mslim da nema vise glumaca koji su samo za takvu vrstu filmova, eto mozda Scott Adkins. Eto, tako je, kako je. Na zalost ali Van Dam nakon nekih svojih A hitova poput ''Nowhere to Run'', ''Hard Target'', ''Sudden Death''... i da ne nabrajam jos one kao ''Double Impcacy'', ''Lionheart'', ''Cyborg'', ''Bloodsport'' i ''Kickboxer'', eto ipak sam spomenuo), ali ono kasnije da ne nabrajam, to je bas B. A ne znam da li se ipak secas Dejvid Bredlija i Danijel Bernharda )))
|
|
![]() |
|
osman2510
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012 Lokacija: Prijedor Status: Offline Points: 2090 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2018 u 21:46 |
|
naravno da se sjećam, ali iskreno, nije to neki vrh. a arni i staloene odavno nisu snimili neki značajan film, osim možda apolovog kopileta i zadnjeg terminatora, ali to je sve na račun stare slave. a ni to nije nešto tako posebno. dok je sigal snimio na tone, možda više od svih nabrojanih zajedno, ali sve jednoobraznih filmova, gdje mlati sve odreda. za razliku od brus lija, koji je sa 4,5 poštena fima postao legenda, jer je imao posebnu karizmu i životnu priču i ideologiju, a sa tako malo godina života, koju nikad niko neće ponoviti.
|
|
|
لا إله إلا الله محمد رسول ا
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2018 u 22:42 |
|
OK. Tvoje misljenje. A Bruce Lee, pa bas si se vratio unazad ali ok. I iz ove perspektive, pitanje je i to kakav je bio kvalitet filmova. I samo da napomenem. Kako to ''Arnie'' da nije bio u nekim projektima a ''Aftermath'', dobra drama ili npr. ''Sabotage'' ''policijski'' film koji je rezirao David Ayer, koji je radio odlicne ''pandurske'' filmove, bilo kao scenarista ili iza kamere, a u pomenutom filmu igraju i Terrence Howard i Sam Worthington. I jos nesto... ''Budi voda moj prijatelju'' )
|
|
![]() |
|
osman2510
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012 Lokacija: Prijedor Status: Offline Points: 2090 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 09.Srpanj/Jul.2018 u 23:34 |
|
yebi ga, gled'o jesam, al' nisam se nešto oduševio. pogotovo sabotage, koji sam gledao u kinu, i za koji mi se čini da je bio prestar, dok je u aftermath potpuno promašio ulogu. moglo je to dosta drugih glumaca bolje odglumiti. možda sam previše očekivao guvernera kalifornije s akcentom. valjda je to stvar ukusa ili sam ostario, pa mi se sve staro čini bolje od današnjeg, ili mi je lik izgubio šarm, ali i fakat je da mi je dugoročna memorija bolja od kratkoročne.
|
|
|
لا إله إلا الله محمد رسول ا
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |