Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - La cueva (2014)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

La cueva (2014)

La cueva

La cueva (2014)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2014

Žanr:

horor

Trajanje:

80 min

Režija:

Alfredo Montero

Scenarij:

Javier Gullón
, Alfredo Montero


Glavne uloge:


Marcos Ortiz
  >  Jaco
Eva García-Vacas
  >  Begoña (as Eva García Vacas)
Xoel Fernández
  >  Carlos
Jorge Páez
  >  Iván
Marta Castellote
  >  Celia

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Wida View Drop Down
Uploader
Uploader
Avatar

Pridružen: 06.Prosinac/Dec.2008
Lokacija: River Styx
Status: Offline
Points: 459
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wida Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: La cueva (2014)
    Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2017 u 19:52
Sat i pol ničega.Totalni užas od filma.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 05.Rujan/Sep.2011
Status: Offline
Points: 64
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2017 u 20:40
Meni nije loš film, da se pogledat. 6/10
Na vrh
filips88 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Kolovoz/Aug.2010
Lokacija: Srbija, jug
Status: Offline
Points: 1558
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj filips88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Studeni/Nov.2017 u 21:12
Takodje svideo mi se film. Iskreno nisam ocekivao onakvu radnju, pre mi licilo da ce biti poput Descenta ali nije sto je jos bolje ispalo. Koliko su jezive te pecine ludilo...
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.