Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kejt Blanšet u "Hobitu"
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Kejt Blanšet u "Hobitu"

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Avatar
tranceXplosion

Pridružen: 18.Travanj/Apr.2003
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Points: 12093
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kejt Blanšet u "Hobitu"
    Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2010 u 11:06

Oskarovka Kejt Blanšet igraće u novom filmu Pitera Džeksona.

Kejt će u filmu baziranom na Tolkinovoj knjizi reprizirati ulogu vođe vilenjaka Galadrijel.

"Kejt je glumica sa kojom je pravo zadovoljstvo raditi i oduševljen sam što će ponovo zaigrati ulogu koju je tako divno oživela u prethodnim filmovima", rekao je reditelj Piter Džekson.

Džeksonu je bila poverena režija celokupne trilogije "Gospodar prstenova", a trenutno radi na oba dela filma "Hobit" od kojih će se prvi pojaviti u bioskopima 2012. godine.

Pored Kejt Blanšet, u filmu će igrati Ken Skot, Silvester Mekoj, Mikael Persbrant i Martin Frimen.

(MONDO)
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
nebojsa66 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar
Ludi Milojko

Pridružen: 08.Rujan/Sep.2009
Lokacija: Avernum
Status: Offline
Points: 19362
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nebojsa66 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2010 u 11:14
A ona je predobro odglumila Galadriel!
Odlična vijest!

Nisam lud, mater me testirala!
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Avatar
tranceXplosion

Pridružen: 18.Travanj/Apr.2003
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Points: 12093
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2010 u 14:32
09.12.2010.
KEJT BLANŠET U "HOBITU",
IAKO NEMA GALADRIJELE

Poznato lice se vraća u dvodelnu adaptaciju "Hobita", iako njenog lika zapravo nema u knjizi. Vorner Bros i MGM su najavili da će se Kejt Blanšet pridružiti glumačkoj ekipi u ulozi Galadrijele, gospe od Lotlorijena, koja se pojavila i u tri dela "Gospodara prstenova". Reditelj Piter Džekson je napisao u saopštenju za javnost: "Kejt je jedan od mojih omiljenih glumaca i ne mogu biti uzbuđeniji time što će reprizirati ulogu koju je tako prelepo oživela u ranijim filmovima".

Povratak Blanšetove u "Hobita"; je ipak iznenađenje, pošto se lik Galadrijele ne pojavljuje u romanu (pojavljuje se u Tolkinovom "Silmarilionu" i "Nedovršenim pričama"). Ovim definitivno postaje očigledno da su Džekson, sa svojim koscenaristima Fren Volš, Filipom Bojens i Giljermom del Torom, uzeli određene slobode u pogledu Tolkinovog materijala dok su ga proširivali za dva filma.

Drugi novi članovi glumačke postave su Ken Stols (kao patuljački lord Balin), Silvester Mekoj - sedmi po redu Doktor Hu (čarobnjak Radagast), švedski glumac Mikael Persbrand (Beorn) i Britanac Rajan Gejdž (Drodo Bagins). Sa Novog Zelanda stiže pojačanje u vidu Džeda Brofija i Vilijama Kiršnera (patuljci Nori i Bifur).
Interesantno je da i dalje nema potvrde da će Ijan Mekelen ponoviti svoju ulogu čarobnjaka Gandalfa.

Očekuje se da snimanje "Hobita" počne tokom februara na Novom Zelandu, a okvirni datumi za početak prikazivanja su decembar 2012. i 2013. godine.



Ažurirao AcaNDr - 09.Prosinac/Dec.2010 u 14:36
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.