| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Good Boy (2025) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Online Points: 10568 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Good Boy (2025)Objavljeno: 19.Ožujak/Mar.2026 u 23:19 |
|
Ja bih stavio samo drama, hajde ako ima one elemente neizvesnost, mozda uznemirujuc, porodica kakva je, pa da dodas i jos koji zanr. Oko opisa , Tomi nije kriminalac, nego ga odlikuje devijantno ponasanje, vrluda i carlija . Da otima ga otac jedne porodice, i veze ga u podrum, na nacin kao sto se vidi na posteru. Disfunkcionalna porodica koja hoce da ga resocializuje fizickom kontrolom i dominacijom u njihove neke norme , zasto ima samo naznaka nema direktno. Ta porodica i taj proces se prati ( u pocetku ima i fizickog nasilja, pored toga sto je vezan, voleo bih da sam video prirodniju reakciju kad se probudis vezan u podrumu, a setim uvek od Hanekea Funny Games dal uzeti daljinac ;) kao i kod nekih drugih filmova) . Mogao je krace da traje bez gubljenja na opstosti, na trenutke pocinje da zamara. Gluma mi je ok. Pred kraj filma imamo jednu zanimljivost. Sam kraj filma mi je za diskusiju, ne svidja mi se, voleo bih da je drugacije. Meni je zanimljiv film jer otvara neka pitanja, Komotno moze i opstije da se posmatra. Dve stvari nisu objasnjene ali se moze pretpostaviti. Hvala za prevod.
Ažurirao AlexDeLarge - 19.Ožujak/Mar.2026 u 23:39 |
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |