| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
It Lives Inside (2023) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: It Lives Inside (2023)Objavljeno: 20.Listopad/Oct.2023 u 21:58 |
|
Prevod je uradila Jelena97 ✨
|
|
![]() |
|
contritum
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Translator
Pridružen: 11.Ožujak/Mar.2018 Status: Offline Points: 323 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2023 u 00:06 |
|
Bilo je i gorih, može da prodje
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 26.Studeni/Nov.2023 u 16:28 |
|
Mladi reditelj ima talenta, biće nešto, možda, od njegovih budućih filmova.
Umeće vladanja ambijentom strave, zlokobnosti, povremeno i finog rada kamere, uz sve i sa dobrom glavnom glumičicom, ne pomažu odveć da film bude previše interesantan, meni pa deluje vremenski beskrajno dugo, to što je eskploatisana demonologija indijske kulture tj mita, mikro svet indijskih doseljenika, tj njihove dece koja se uklapaju (ili ne) u pa svoju, američku sredinu, ne znači da je išta ovde preterano ako i uopšte sveže. Ima tu posvete ili krađe scena od japanskih majstora žanra, nešto pohvalnog izbora da se ne oslanja isključivo na CGI, čudovište odnosno demon izgleda kao da je uleteo ovde iz horora od pre 30-40 godina, no opet su sve te scene viđene previše puta u drugim fillmovima. Nešto možda poluinteresantnog podteksta (koji bi se oslanjao eto recimo baš na tu kulturološku klackalicu nove generacije doseljenika, pitanja pripadnosti, nalaženja sebe i balansa) nije dovoljno efektno obrađeno, meni, niti bi mi bilo previše zanimljivo sve i da jeste. Sveukupno zapravo nije uopšte loš film, tek ima bremena svojih mana, iako svakako i ne cilja na to da bude poslednja reč u žanru. Dakle, nemam razloga biti besan ali..,meh.
|
|
![]() |
|
conax
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 24.Listopad/Oct.2008 Lokacija: Bosnia Hercegovina Status: Offline Points: 2 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 31.Ožujak/Mar.2025 u 15:00 |
|
solidan film za pogledati
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |