Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mrs. Chatterjee vs. Norway (2023)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Mrs. Chatterjee vs. Norway (2023)

Mrs. Chatterjee vs. Norway

Mrs. Chatterjee vs. Norway (2023)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2023

Žanr:

biografski, drama

Trajanje:

144 min

Režija:

Ashima Chibber

Scenarij:

Rahul Handa
, Ashima Chibber
, Sameer Satija


Glavne uloge:


Barun Chanda
  >  Judge Abhijit Dutta
Rani Mukerji
  >  Mrs. Chatterjee
Tiina Tauraite
  >  Aliis Ramsfjord
Varun Vazir
  >  Biswajeet Sarkar
Mary Moulds
  >  Debika's Father
Erki Laur
  >  Norwegian border guard officer
Maahir Raghuvanshi
  >  Shubh 6 Yrs
Adriana Aluna Martinez
  >  Lawyer Assistent
Jason E. Medina
  >  Bystander
Roopangi Vanvari
  >  Rabia
Ashok Mukherjee
  >  Aniruddha's Father
Sangram Singh
  >  Namit
Saswati Guhathakurta
  >  Debika's Mother
Kristjan Sarv
  >  Lars Kristiansen
Mithu Chakraborty
  >  Anirudha's Mother
Britta Soll
  >  Matilda
Charu Shankar
  >  Nandini
Sara Soulié
  >  Berit Hansen
Balaji Gauri
  >  Advocate Sunaina Pratap
Purnendu Bhattacharya
  >  Madhusudan Gavai
Soumya Mukherjee
  >  Anurag Chatterjee

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
contritum View Drop Down
Translator
Translator
Avatar

Pridružen: 11.Ožujak/Mar.2018
Status: Offline
Points: 323
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj contritum Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mrs. Chatterjee vs. Norway (2023)
    Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 03:28
Po meni ovo je film godine, bar što se tiče Bolivuda. Zasnovan na istinitoj priči žene kojoj su oduzeta deca u Norveškoj...gluma, priča, sve je na vrhuncu stoga ga preporučujem svima. Rani Mukerji je, što bi mi mladi rekli, pokidala u ovoj ulozi, žena je zmaj!
Na vrh
jojo385 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 04.Ožujak/Mar.2018
Status: Offline
Points: 262
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jojo385 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 09:52
NE gledam Indijske filmove.....niti cu ikad
gledati
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team
Avatar

Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009
Lokacija: internet
Status: Offline
Points: 239
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 12:54
Prevod je uradio contritum ✨
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1848
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 21:14
Norveska je nastala od doseljenika, bilo je tu jako puno zatvorenika u proslim vremenima. Slicno je bilo i u Australiji a o Americi necu ni da govorim. Organizacija Barne Varn koja ima sediste u Londonu sirom sveta otima decu, narocito u Norveskoj, Svedskoj ...i daje bogatim hraniteljskim porodicama. U Srbijiu postoji zenski sudija i socijalni radnik koji je na njihovom platnom spisku. Najvise su na udaru ruska deca ali i deca stranaca. Planirali su oni i u Srbiji da to rade ali su zasada stopirani.Znam nekoliko porodica koje su se vratile iz Norveske ,zbog stalno prosutnog straha od njihove ''socijalne'' sluzbe , policije., otimanja dece. Postoji ruskinja koja ima sajt , putuje po celom svetu . Imala je troje dece, uspela je koliko znam da sacuva smao jedno, druga dva ''udomljena''. Gledma ovo i hvala na prevodu. Evo sta su uradili jadnoj rumunskoj porodici, link https://webtribune.rs/zastrasujuci-projekat-koji-je-stigao-i-kod-nas-zasto-im-trebaju-bas-ruska-deca-video/
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1848
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 21:19
Zove se organizacija Barnevernet. Evo koj neki link, http://www.globalmediaplanet.info/13408-2/
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 21:56
Originalno postovano od strane aleksayu aleksayu piše:

Znam nekoliko porodica koje su se vratile iz Norveske

Dva su moja prijatelja, okej negdašnja, u Norveškoj već godinama.
Zaposlili se tamo, otišli pa šta bude.
Svrate vamo kad im je odmor.
Nikad se neće skroz vratiti jer im je tamo predobro.
Nisu glumili ludilo niti nešto izoljevali ko turci u švabiji nego su naučili i jezik.

Što se tiče ruskinja koje putuju, te mi nisu nikakvi prijatelji, bogami ni poznanici, i ne vjerujem im ni slova.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1848
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 22:56

   Ne otimaju decu samo rusima . Pitaj tvoje prijatelje za ovu organizacuju. Komentar ti je krajnje povrsan.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2023 u 01:12
Komentar - površan?

Nikakvi fejsbuci, influenceri, luftiguzi, teorije urote i ostale pošasti interneta ne dolaze u obzir.
Nema tu ništa površno.
Vjerujem samo ljudima koje poznajem osobno. TikTokerima ne dopuštam da mi se približe.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1848
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2023 u 07:04

  Ja licno poznajem dve porodice koje su se zbog toga vratile iz Norveske.
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1509
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2023 u 10:07
Ako nesto nisi licno doziveo ili neko od tvojih bliskih prijatelja nije ,to ne znaci da to i ne postoji. Nisam nikad cuo za ovu organizaciju ali verujem da takvo nesto postoji ,postoje i mnogo gore stvari na Zapadu ( i svuda u svetu) . Ako su pricali Rusi ,sta to automatski znaci da to nije istina i da lazu. Ne valja preterivati ni u jednom slucaju nit su Rusi cvecke,nit Evropa zapadna . Svuda ima svega i svacega i mi ni ne znamo i to nisu teorije zavere vec je to jednostavno tako.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2023 u 11:04
Ne rusi.
Jedna ruskinja koja traži pažnju, tzv. influencerica. Mogla je biti i afganistanka, isti k.

Eto da ispravim ako je netko nešto povezao drugačije.
Da mi je rođena majka, ako je influencerica, ne zanima me.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2023 u 13:32
Odlican film
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1848
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2023 u 20:12

  Nek se ovde javi neko ko zivi u Norveskoj ili je ziveo da kaze nesto vise o ovim fasistima sto otimaju decu.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77216
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2023 u 21:34
Pa nije da fašisti kradu decu, to su pre tek otmičari/kidnaperi, robovlasnici/oni koji preprodaju ljude.
Fašisti tek pričaju o patriotizmu, naročito baziranom na mržnji prema drugima, te o naciji, krvnim zrncima, čistoći, nasilnim "rešenjima" konflikta, rade na istrebljenju i sličnim užasima. Deca bi im, valjda, tek bila potrebna da se zadoje time "na vreme" i obuku u uniforme što pre. Kud bi oni sa bebama na sve svoje "vrednosti".
Na vrh
NikolaJe View Drop Down
Master translator
Master translator
Avatar
Ćino

Pridružen: 13.Studeni/Nov.2011
Lokacija: Srbija, Niš
Status: Offline
Points: 4090
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NikolaJe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Veljaca/Feb.2024 u 17:12
Drama me je baš smorila, ali pred kraj se opravio kvalitet, baš tužno. Pohlepni ljudi u svemu vide biznis, takav je sistem. Kolko vidim, Norveška daje 2300 evra mesečno po detetu usvojitelju, plus Barnevernet ako dobije još tolko. Političari dobiju svoj deo i puna kapa.
Na vrh
aleksayu View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1848
Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj aleksayu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2024 u 10:39

 Trecina dohodka Norveske se odvaja  za Barnevernet. Otimaju oni decu i u Svedksoj, Danskoj, i u drugim zapadnim zemljama, bila je afera u Srbiji gde je javno objavljeno koji zenski sudija i socijalni radnik su im na platnom spisku jer su pokuslai da udome dete iz Srbije.
Norveska je inace nastala uglavnom od doseljenika sumnjivog porekla, imalo je tu dosta robijasa. Dosta su se ukrstali incestuozno medju sobom dok su bili jos nenaseljeni. Ne bih tamo otisao ni mrtav da zivim.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.