Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > HI-TECH i informatički svijet > Software
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - offline(time out)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

offline(time out)

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
josiph View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 29.Rujan/Sep.2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj josiph Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: offline(time out)
    Objavljeno: 13.Svibanj/May.2009 u 12:01


 Pozdrav!
Molio bih nekoga ako zna što znači poruka offline(TIME OUT) na torrentima koje skidam?
Inače,koristim utorrent 1.6.1. i donedavno je bilo sve ok.
Molio bih nekoga ako zna u čemu je problem da mi pomogne,pošto svaki put moram resetirati komp i onda bude ok neko vrijeme,torrenti pocrvene,ali rade,a na traci je oznaka torrenta zelena.
Imam adsl,512 rama,17 mbs je brzina.
Unaprijed hvala i pozdrav svim forumašima !!!Cry
josip
Na vrh
Movie Master View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Avatar
Matori laf 21.03.1957. - 02.11. 2017.

Pridružen: 24.Svibanj/May.2006
Lokacija: Na korak do...
Status: Offline
Points: 5671
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Movie Master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2009 u 14:33
To znači da je vreme koje je dozvoljeno za postojanje torrent-a na serveru isteklo.Originalni seed-er iliti sejač više nije u funkciji sejanja.Ako i dalje možeš da skidaš to je od novih sejača i leecher-a iliti pijavica koji imaju ceo ili delove filma koji skidaš,pod uslovom da je dozvoljen DHT status torrent-a.Da bi skinuo ceo materijal iako nema sejača a pod uslovom da pijavice imaju bar 70-80% potrebno je u podešavanju uTorrent-a u options - preferences - advanced, postaviti bt.prio_first_last_piece na true.I promeni svoj uTorrent na neki noviji jer je 1.6.1 prastar i nije baš najbolji.Doduše teško ćeš na net-u naći bilo koji osim najnovijeg 1.8.2 ali ja ga koristim i dobar je.
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
Infernal Affairs

Pridružen: 16.Veljaca/Feb.2005
Status: Offline
Points: 38972
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Svibanj/May.2009 u 15:23
Svaka čast za ovaj "prevod"... "Sejači seju", "žeteoci žanju", "pijavice piju"...
Na vrh
Movie Master View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Avatar
Matori laf 21.03.1957. - 02.11. 2017.

Pridružen: 24.Svibanj/May.2006
Lokacija: Na korak do...
Status: Offline
Points: 5671
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Movie Master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16.Svibanj/May.2009 u 02:44

WinkPrevod k'o prevod - bukvalan : seed je sejanje - semena ili sadržaja torenta,svejedno.

leech je pijavica,u prevodu na jezik komp. leecher - onaj koji pije  - sadržaj torrenta.

Nismo englezi ,a imamo i svoje izraze.Approve



Ažurirao Movie Master - 16.Svibanj/May.2009 u 02:48
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,109 sekundi.