| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Widow's Bay (2026) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
Djurowsky
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 12.Ožujak/Mar.2020 Status: Offline Points: 9 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Tema: Widow's Bay (2026)Objavljeno: 07.Svibanj/May.2026 u 10:35 |
|
Zanimljivo! Hoće li netko uskoro odraditi ovo na HR, BiH, SRB?
|
|
![]() |
|
haduvelko
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 14.Rujan/Sep.2017 Status: Offline Points: 16 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Svibanj/May.2026 u 00:03 |
|
Sta se desava sa prevodima za ovu seriju, bio je prevod hrvatski ili srpski za prve 3 epizode sad ni to nema.
|
|
![]() |
|
kizokizo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 27.Srpanj/Jul.2022 Status: Offline Points: 5 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Svibanj/May.2026 u 09:10 |
|
Titlovi HR?
|
|
![]() |
|
Djurowsky
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 12.Ožujak/Mar.2020 Status: Offline Points: 9 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 01.Lipanj/Jun.2026 u 12:13 |
|
Gdje je zapelo sa prijevodom? Stali smo na trećoj epizodi, sada više nema ni te tri epizode.
|
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10577 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 01.Lipanj/Jun.2026 u 15:10 |
|
Loši su bili prevodi pa su povučeni.
|
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10577 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Lipanj/Jun.2026 u 10:21 |
|
Fina serija, horor u kombinaciji sa humorom. Vidi se odmah na početku omaž , magla itd. Zatim gradonačelnik podseća na lika iz jedne druge serije, biće tu i ubice i karakondžule, itd... Čekamo narednu sezonu. Ažurirao AlexDeLarge - 17.Lipanj/Jun.2026 u 10:51 |
|
![]() |
|
klass
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 15.Srpanj/Jul.2018 Status: Offline Points: 468 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 2 sati 58 minuta , u 08:39 |
|
Horor prica ali bez ikakve napetosti, jezu da ne pominjem. Uglavnom, horora nema dovoljno, to jest ima nekih nagovestaja i tu se sve zavrsava.
S druge strane, ono sto dodatno kvari utisak jeste skoro potpuni nedostatak humora. Bilo da su se trudili da budu duhoviti ili da ubace crni humor, nisu se proslavili. Ono sto najvise iritira, bar mene, jeste gomila nelogicnosti. Radnja se odvija na ostrvu gde bi svi stanovnici trebalo da budu pogodjeni tim vekovnim desavanjima. Medjutim, imamo apsurdnu situaciju u kojoj se ispostavlja da samo nekolicina likova oseca taj "horor," dok se ostali svrckaju uokolo kao da se nista ne desava. Ko ocekuje horor ili komediju (kao recimo ja sto sam naleteo na raznorazne recenzije pa sam ocekivao bog zna sta) nema od toga nista. Kad se sve sabere, nema ni strah ni smeh, i kada se dopuni nelogicnom radnjom koje nema smisla ni na sopstvenom ostrvu... nije za padanje u nesvest. Ali u moru krs serija koje nam prodaju u poslednje vreme... moze da se pogleda, samo bez vecih ocekivanja. Ocena 5.
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |