| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
I Will Find You (2026) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
natazoka
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 22.Studeni/Nov.2019 Status: Offline Points: 8 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: I Will Find You (2026)Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2026 u 18:07 |
|
Hvala
|
|
![]() |
|
leo-mesi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 24.Kolovoz/Aug.2022 Lokacija: Šimanovci Status: Online Points: 500 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2026 u 11:13 |
|
Nije loše! Napeta kriminalistička serija u čijem središtu je priča o ocu koji je osuđen za ubistvo sina i njegovoj borbi da pronađe istog nakon saznanja da mu je sin živ.U smislu tematike ništa novo ali serija je urađena dosta dobro a glumačka ekipa je zaista odlična. Ono što me je oduševilo, to je povratak Madlen Stou,koju dugo nismo gledali na tv ekranima. Preporuka za pogledati,svakako.
Ažurirao leo-mesi - 19.Lipanj/Jun.2026 u 11:29 |
|
![]() |
|
klass
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 15.Srpanj/Jul.2018 Status: Offline Points: 467 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 1 hour 16 minuta , u 21:03 |
|
Hm, Netflix + Harlan Koben = Kombinacija do mojega.
Scenario je toliko lose napisan da bi ga i osnovac smatrao uvredljivo glupim. Obicna zbirka najbanalnijih klisea. Zaplet za zapletom za zapletom, a svaki je glupaviji od prethodnog.
Gluma je ravna k'o daska, a prednjaci glavni lik (Vortington) koji kroz celu seriju fura facu kao da je pod anestezijom. Ako uspete da iskljucite mozak u totalu, moze da se pogleda. Ocena 3. |
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10577 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29 minuta , u 21:50 |
|
Delim mišljenje da je loša serija. Scenario je na prvom mestu loš, da ne navodim, može dugo, Eto samo pogledajte zatvor i malo nakon toga i sve je jasno. Jeste to sa zapletima, samo se nižu, a nisu urađeni kako treba, još je i prvi obrt loš, bar da je to dobro, čuda napraviše i šta bi... Ne znam kako su u romanu te stvari rešene. Jeste urađena dobro estetski i hajde pokušavaju da održe tu neku napetost, ali prethodno iritira, Slažem se s klassom da je gluma loša. Jeste Vortington ima tu istu facu celu seriju, ok da bude za prvu epizodu, hajde i za drugu, ali celu seriju i kad je promeni smešno deluje. I ostali slično, ne menjaju se nešto , ali on je upečatljiv. Sve u svemu možda sam trebao da prekinem nakon druge epizode.
|
|
![]() |
|
leo-mesi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 24.Kolovoz/Aug.2022 Lokacija: Šimanovci Status: Online Points: 500 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 16 minuta , u 22:03 |
Sve danas što izlazi je slabo,neubedljivo,sa rupama u scenariju,sa pogrešnim izborom glumaca,sa problematičnom produkcijom...sa još 100 nefostataka. Ali ovo je još i podnošljivo...kakvih gluposti ima. Malo isključite mozak,uključite klimu i odgledate ovo. |
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |