Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I See You (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

I See You (2019)

I See You

I See You (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Vidim te

Godina:

2019

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, triler, horor

Trajanje:

98 min

Režija:

Adam Randall

Scenarij:

Devon Graye


Glavne uloge:


Helen Hunt
  >  Jackie Harper
Erika Alexander
  >  Lieutenant Moriah Davis
Nicole Forester
  >  Mrs. Whitter
Jon Tenney
  >  Greg Harper
Sam Trammell
  >  Todd
Gregory Alan Williams
  >  Spitzky
Allison Gabriel
  >  Officer Grace Caleb (as Allison King)
John Newberg
  >  Mr. Braun
Adam Kern
  >  Window Repairman
Teri Clark
  >  Mrs. Braun
Jeremy Gladen
  >  Tommy Braun
Libe Barer
  >  Mindy
Cherie McClain
  >  Newcaster
Jennifer Grace
  >  Lydia
Owen Teague
  >  Alec
Wyatt McClure
  >  Young Tommy Braun
Judah Lewis
  >  Connor Harper
Brooks Roseberry
  >  Young Alec Travers
A.J. Ransom
  >  Michael King
Riley Caya
  >  Justin Whitter

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team
Avatar

Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009
Lokacija: internet
Status: Offline
Points: 239
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: I See You (2019)
    Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2020 u 23:18
Prevod je najavio x200sx ✨
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009
Status: Offline
Points: 691
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2020 u 05:41
Ako bas nemate pametnijeg posla, onda bi ovo uz malo premotavanja moglo mozda i proci.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 02:15
Issebože, koje premotavanje?
U kućetini na 500 katova žive muž, žena i sin.
Režiser je posvetio vrijeme dočarati kakav je to američki san sa dugim kadrovima po praznim sobama (koje niko ne čisti) - i to se kao treba premotavati?

Ni slučajno, jer ključno je za radnju.
Ilitiga ovo nije Pitr Đeksn da iskida ono što je filmu potrebno, pa da se Tolkin okreće u grobu, samo zato jer neko voli fastforwardati.

imdb za film piše da je horor, a ovaj to nije.
Zapravo glumi da je horor do svoje polovice gdje priču ponovno gledamo iz drugog kuta, sa kadrovima koji su prethodno nedostajali i sada objašnjavaju čudne stvari, jednu po jednu, jer umjesto horora, ovo je whodunnit triler.
I to sa obratima za prste lizati te (meni bar) premoćnom glazbenom podlogom za ovakav stil.

Međutim, u konačnom obračunu ili režiser ili scenarist posustaje te je zbir zadnjih scena van svake logike i pameti.
Pa ne može se nekome razbiti lubanju, a da ovaj listom dođe svijesti i filozofira te radi još štagod drugo, da ne spominjem nerealno odbacivanje pištolja samo zato jer će ne znam kome, šaketanje biti spektakularnije?
Hoće, da je ovo Weak Hero ili kakav borilački film, ali ovdje je skroz promašeno.

Moglo se i trebalo to uz još neke sitnice bolje ispeglati pa bih onda vikao masterpis.
Ovako ipak:
Mastwoč s greškom.


I na što sliči Helen Hunt, ovo je prestrašno, da nisam pročitao ne bih vjerovao da je to ona.
Ako je ovo rezultat nekakvih plastičnih operacija, na njenom mjestu tužio bih doktore.
A da, sad shvaćam zašto je imdb ipak ostavio - horor.



Ažurirao JoxerTM - 07.Svibanj/May.2025 u 02:41
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009
Status: Offline
Points: 691
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 09:03
Joxeru, vazno da si na kraju izlaganja ipak priznao... Mastwoč s greškom... Greska, nekom manja, nekom veca. 😁
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 11:39
Ali nema ubrzavanja, neeeeeeeeeeeeema!
Ako imaš poriv za to, ugasi film i briši ga. Nije ti po ukusu, zašto bi se patio i gubio vrijeme.


Osim ako si nekome obećao pogledati do kraja ili se u nešto želiš uvjeriti, ali i dalje nema premotavanja. Evil Smile
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009
Status: Offline
Points: 691
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 14:47
Originalno postovano od strane JoxerTM JoxerTM piše:

Ali nema ubrzavanja, neeeeeeeeeeeeema!
Ako imaš poriv za to, ugasi film i briši ga. Nije ti po ukusu, zašto bi se patio i gubio vrijeme.


Osim ako si nekome obećao pogledati do kraja ili se u nešto želiš uvjeriti, ali i dalje nema premotavanja. evil smile


Patnja cisti i prosvetljuje dusu.🤪🤪
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 15:33
Da je to razmišljanje bilo prihvaćeno prije 21. stoljeća, onda ne bi bilo smrtne kazne nikada.
Nego ili legalno robovlasništvo od strane države s ostvarivanjem profita na namještaju, alatu itd (drugim riječima, ogriješio si se o zakon, ko te 'ebe, sad radi bez plaće i pati dok se puni proračun) ili evo ti kramp pa idi tuckaj kamenje na goli otok (neprofitna Juga Geek).

Ali dobro da smo se sjetili i u ovom stoljeću.
Neke nazadne kulture još uvijek nisu.


Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009
Status: Offline
Points: 691
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 19:03
Ironija, pa i sarkazam Joxeru.Nego ukusi nam se bas i ne preklapaju, rekao bih.👋
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 22:08
Ponekad, da
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,174 sekundi.