Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Poslednji krug momci (2025)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Poslednji krug momci (2025)

Poslednji krug momci

Poslednji krug momci (2025)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2025

Žanr:

komedija, akcija

Trajanje:

78 min

Režija:

Ilija Stojimirovic

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
covekizmase View Drop Down
member
member


Pridružen: 14.Rujan/Sep.2019
Status: Offline
Points: 21
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj covekizmase Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Poslednji krug momci (2025)
    Objavljeno: 10.Veljaca/Feb.2025 u 17:44
Da li je iko gledao ovaj film? Ako jeste, kakvi su utisci?
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Veljaca/Feb.2025 u 21:42
Vidim da je ovaj film na top listi i odgledao sam trejler. Ja nesto gore nisam odgledao. Eno tamo na najgledanijm filmovima sam dao komentar. Sramota
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2401
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2025 u 00:26
Shejm!!!!!
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77215
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15.Veljaca/Feb.2025 u 15:31
Tja, zar je bila potrebna 2025.i kakav ionako nebitni filmić da bi došli do tog zaključka 😂 Već tamo osamdesetih je vrag odneo šalu sa raznim "Ćao inspektore", "Sekula", "Žikina dinastija" i njima nalik filmovima a o serijskom programu bolje i da ne počinjem. Danas se i za masu tih prizemnih besmislica govori kao da su produkt kakvog šatro zlatnog i boljeg vremena. Likovi sirovine, deluju kao manijaci i grđe, sa jeftinim humorom, nekoliko ponavljajućih fraza koje bi kao trebalo unedogled akati pa je to onda valjda smešno. Zato smo tu gde jesmo sada.

Ne verujem zapravo da danas nema talenata, na svim stranama filmskog zanata (oh, zovite ga i umetnošću, makar zvuči nekome bolje, šta ima veze), mada ne znam koliko to vredi kada su ljudi drugačiji, vreme takođe, pokretači i pasije, vodilje i težnje. Možda blago od pisaca i glumaca moleriše, voza taksije i konobariše. Nekada je moglo i bez filmskog obrazovanja, želje za kakvom pa slavom, odakle tek kakvih basnoslovnih honorara, voleti taj svet, skakati sa seta na set, iz filma u film, samo svojom ljubavlju prema ljudima/kolegama, i opet pleniti prirodnošću, talentom, harizmom, u kojem god se već filmu pojavilo, nismo nikada bili kakva filmska velesila, nije nam to bilo ni potrebno, na koju foru bi to bili tek sada, zašto bi išta čudilo o stanju domaće kinematografije. Nije to vezano tek za ovaj prostor, ove naše ljude (pravimo se sada malo za potrebu pričice, da postoje nekakvi šatro naši i tuđi kao ljudi), šta da kažu npr Italijani, gde su sada one hiljade bioskopa na gotovo svakom ćošku, stotine stalno aktivnih glumaca od svake fele, impresivna godišnja produkcija, pomoću štapa i kanapa, prodavani svukuda po svetu. Opet, nema tu mesta kakvim žalopojkama, sve u svoje vreme, ona se vazda menjaju, ima svog šarma i tek povremeni dragulj, zabava, ima čari i praktičnosti u tome biti što dalje od hiperprodukcije, potruditi se vala malo za kakvim dobrim ili zabavnim filmom, prilagoditi se, kopati, ako smo stvarno ljubitelji koji vole film, inače ništa lakše nego se hvatati za besmislene, na dohvat ruke naslove i liti suze za nečim prošlim.

Čak i sada, čak i ladno ovde, na forumu, ima ljudi koji se da li polome ili neka i usputno podele svoj užitak i radost oko toliko friških filmova i autora iz celog vražijeg sveta. Nekome smrkne, drugome osvane 😂 ne mora ovo biti prostor sa čestim draguljima, ma ja to odavno prestao i da pratim, da ne bi ni dolazilo do kakvih učestalih razočarenja, biće i vrednih, verovatno ih i ima, povremeno. Neje sramota, već odraz stvarnosti. Trenutne. Tako nam je to. 😊
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,137 sekundi.