Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mary (2024)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Mary (2024)

Mary

Mary (2024)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Marija

Godina:

2024

Žanr:

drama, akcija, triler

Trajanje:

112 min

Režija:

D.J. Caruso

Scenarij:

Timothy Michael Hayes


Glavne uloge:


Anthony Hopkins
  >  King Herod
Gudmundur Thorvaldsson
  >  Marcellus
Ori Pfeffer
  >  Joachim
Ian Axsom
  >  Leah
Ido Tako
  >  Joseph
Noa Cohen
  >  Mary
Lina Sophia
  >  Rachel
Hilla Vidor
  >  Anne
Jay Willick
  >  King Melchior
Dudley O'Shaughnessy
  >  Archangel Gabriel
Milo Djurovic
  >  Malachi
Tarrick Benham
  >  Jonathan
Jade Croot
  >  Sarah
Stephanie Nur
  >  Salome
Soufiane El Khalidy
  >  Frustrated Pilgrim
Keren Tzur
  >  Elizabeth
Moumouni Seydou
  >  King Balthasar
Mila Harris
  >  Young Mary

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
HiDe View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 02.Studeni/Nov.2012
Status: Offline
Points: 121
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj HiDe Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mary (2024)
    Objavljeno: 06.Prosinac/Dec.2024 u 22:07
Žanr: akcija, triler. LOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!!!!!!
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Prosinac/Dec.2024 u 22:28
Na vrh
Cibalius View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 08.Prosinac/Dec.2019
Status: Offline
Points: 24
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Cibalius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Prosinac/Dec.2024 u 21:50
Dugo nisam gledao ovako loš film koji u većini nema veze s Biblijom
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Prosinac/Dec.2024 u 22:06
Pa Marija se pominje u 3 rečenice u Bibliji, napravili su od nje da je važnija ličnost od Isusa.....
Sedli, bat čru.

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77216
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2024 u 12:08
Čudo da su ženama dali i toliki tajming u ta vremena, dobro je i prošla 😂
Eto joj makar film danas, šta ima veze, ja inače volim fantasy pa i bajke ali kao i sa SF-om, meni su to prvenstveno žanrovi koje volim čitati dok su mi na ekranu češće prilično brljavi. Ovaj bih svakako propustio ionako, nije to moja tema.
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2024 u 20:56
Gde si Papi, kako je?

Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017
Lokacija: BG, Jugoslavija
Status: Offline
Points: 77216
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2024 u 22:07
Tu sam negde, najverovatnije, ko više da zna. Rešio da preživim zimu, pa se već zlopatim a ova još nije ni počela. 😂
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2025 u 12:59
Sinoć sam pustio ovaj film kao pred Božić. Trejler mi i nije loše delovao. A režiser D.J. Carusso iza sebe ima dobri filmova ali ali ali... Mislim da je Anhtonz Hopkinks jako precenjen glumac. Ali nije samo to. Pokušao sam ovaj film da odgledam uprkos što i nisam baš za ovakve tematike. Ne bih da delujem kao da hulim ili nešto slično ali mene ovakve tematike na neki način dave tj. guše. Kad je Bog u pitanju, to je nešto sasvim drugo i moja je stvar da li u njega verujem ili ne ali kad su ovakve stari u pitanju, nije da negiram niti da sam skeptičan mada možda i jesam ali tu mi ima pregršt nekih nejasnih stvari a sve se svodi na to kako smo na nekakvim kušnjama, testovima i probama a tih čuda pa skoro i nigde da se dese. Inače, postoje kao dva slučaja, u Međugorju su deca navodno videla Gospu a u Portugalu, Fatima deca su taakođe navodno nešto cidela. Nije da to osporavam, ali to Međugorje je nakon toga postalo atrakcija i neki ljudi su se i obotaili na tome. A što se svega ovoga tiče, bilo Isus kod Hrišćana ili Muhamed kod Muslimana, imam neko mišljenje, za koje ne bih da budem napadnut da hulim ili nešto slično. Ali, ima tu podosta nekih kao misterija i nelogičnosti. Da je Marija zečela Isusa Hrista tek tako bez onih odnosa, znači, to mi nikako ne pije vodu. Zatim, Isus je jedom ribom nahranio toliko i toliko ljudi. Pa nije baš da verujem u to. A proroku Muhamedu se spustile zlatne stepenice. Pa nije baš da verujem u to. Ograđujem se, nije da hulim. Ja u Boga možda i verujem ali Isus i Muhamed su mi neka sasvim druga priča. Vise mi deluje da je jedan deo Hrišćana, da su išli pustinjom kao nomadi, da su jednu noć zaseli uz vatru, tu je bilo i gladne dece i da se tako uz vatru i priču i nadu u neko bolje sutra, stvorila i legenda o Isusu i tako se stvorila i vera. Isto tako mislim i što se muslimana tiče. Da su išli pustinjom, kao nomadi, jednu noć zaseli. Tu je takođe bilo gladne dece i da je kroz priču nastao prorok Muhamed i tako se stvorilo nešto što se zove vera. Ne mogu da kažem da je to bilo tako i da je to činjenica jer nisam bio tamo, ali samo ne isključujem jednu od mogućih verzija. Isto tako, mi koji tazmišljamo i koristimo mozak, pitamo se u vezi one teme ima li nečega posle smrti i šta. Zato sam ja i veliki fan originalnog filma Flatliners. Inače, ne volim filozofiranje ali ovo su malo te tematike za razmišljanje. Nisam pesimista da se razumemo, ali nisam ni optimista, već realista. Te sam bio vernik, pa agnostik pa sad imam neka svoja verovanja kad je Bog u pitanju, ali molim vas. molim vas bez filozofiranja da malo razmislimo. Ako se navodno kaže i tvrdi da smo pre svog postojanja bili u testisima naših očeva, a gde li smo onda bili pre njihovog postojanja, a ? Ponviću se, znači ne volim filozofiranje, niti sam morbidan samo me ta tematika zanima kao film Flatliners, ali original, koji ovom prilikom predlažem das pogledate. Ali samo, ako nismo postojali pre, zašto bi postojali i kasnije ? Ne znam, zaista škakljiva tema i za razmišljanje i da se koristi mozak. Da li je telo koje imamo samo telo a da li je duša ta koja nas zapravo predstavlja kakvi smo ? Jer nismo svi isti, daleko od toga, svi se mi raylikujemo. Neko je emotivniji neko je poylobniji i tako to. Ali ova tematika je ya raymi[ljanje [to se ti;e \ivota i ima li ne;ega nakon smrti. I isto tako, da li smo nastali od majmuna ili nismo ? Kad je u pitanju tya evolucija imate da vidite da smo u jednom perodu rayvoja ka ;oveku nayadovali. Da, da. Postoji slika koja sve govori. Yna;i, nemojte me pogre[no shvcatiti, vi pogotovu koji hvalite Isusa Hrista ili oni koji hvale proroka Muhameda, ali nisam ja njih hulio nego smao iyneo jedno od mi[ljenja a to nisu ;injenice. I naravno, film sa prekinuo ) I izvinjavam se zbog slova jer sam menjao tastaturu slova
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.