| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Mary (2024) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
HiDe
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Pridružen: 02.Studeni/Nov.2012 Status: Offline Points: 121 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Mary (2024)Objavljeno: 06.Prosinac/Dec.2024 u 22:07 |
|
Žanr: akcija, triler. LOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL!!!!!!
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 06.Prosinac/Dec.2024 u 22:28 |
|
|
![]() |
|
Cibalius
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 08.Prosinac/Dec.2019 Status: Offline Points: 24 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 08.Prosinac/Dec.2024 u 21:50 |
|
Dugo nisam gledao ovako loš film koji u većini nema veze s Biblijom
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 08.Prosinac/Dec.2024 u 22:06 |
|
Pa Marija se pominje u 3 rečenice u Bibliji, napravili su od nje da je važnija ličnost od Isusa.....
Sedli, bat čru.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2024 u 12:08 |
|
Čudo da su ženama dali i toliki tajming u ta vremena, dobro je i prošla 😂
Eto joj makar film danas, šta ima veze, ja inače volim fantasy pa i bajke ali kao i sa SF-om, meni su to prvenstveno žanrovi koje volim čitati dok su mi na ekranu češće prilično brljavi. Ovaj bih svakako propustio ionako, nije to moja tema. |
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2024 u 20:56 |
|
Gde si Papi, kako je?
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 09.Prosinac/Dec.2024 u 22:07 |
|
Tu sam negde, najverovatnije, ko više da zna. Rešio da preživim zimu, pa se već zlopatim a ova još nije ni počela. 😂
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2025 u 12:59 |
|
Sinoć sam pustio ovaj film kao pred Božić. Trejler mi i nije loše delovao. A režiser D.J. Carusso iza sebe ima dobri filmova ali ali ali... Mislim da je Anhtonz Hopkinks jako precenjen glumac. Ali nije samo to. Pokušao sam ovaj film da odgledam uprkos što i nisam baš za ovakve tematike. Ne bih da delujem kao da hulim ili nešto slično ali mene ovakve tematike na neki način dave tj. guše. Kad je Bog u pitanju, to je nešto sasvim drugo i moja je stvar da li u njega verujem ili ne ali kad su ovakve stari u pitanju, nije da negiram niti da sam skeptičan mada možda i jesam ali tu mi ima pregršt nekih nejasnih stvari a sve se svodi na to kako smo na nekakvim kušnjama, testovima i probama a tih čuda pa skoro i nigde da se dese. Inače, postoje kao dva slučaja, u Međugorju su deca navodno videla Gospu a u Portugalu, Fatima deca su taakođe navodno nešto cidela. Nije da to osporavam, ali to Međugorje je nakon toga postalo atrakcija i neki ljudi su se i obotaili na tome. A što se svega ovoga tiče, bilo Isus kod Hrišćana ili Muhamed kod Muslimana, imam neko mišljenje, za koje ne bih da budem napadnut da hulim ili nešto slično. Ali, ima tu podosta nekih kao misterija i nelogičnosti. Da je Marija zečela Isusa Hrista tek tako bez onih odnosa, znači, to mi nikako ne pije vodu. Zatim, Isus je jedom ribom nahranio toliko i toliko ljudi. Pa nije baš da verujem u to. A proroku Muhamedu se spustile zlatne stepenice. Pa nije baš da verujem u to. Ograđujem se, nije da hulim. Ja u Boga možda i verujem ali Isus i Muhamed su mi neka sasvim druga priča. Vise mi deluje da je jedan deo Hrišćana, da su išli pustinjom kao nomadi, da su jednu noć zaseli uz vatru, tu je bilo i gladne dece i da se tako uz vatru i priču i nadu u neko bolje sutra, stvorila i legenda o Isusu i tako se stvorila i vera. Isto tako mislim i što se muslimana tiče. Da su išli pustinjom, kao nomadi, jednu noć zaseli. Tu je takođe bilo gladne dece i da je kroz priču nastao prorok Muhamed i tako se stvorilo nešto što se zove vera. Ne mogu da kažem da je to bilo tako i da je to činjenica jer nisam bio tamo, ali samo ne isključujem jednu od mogućih verzija. Isto tako, mi koji tazmišljamo i koristimo mozak, pitamo se u vezi one teme ima li nečega posle smrti i šta. Zato sam ja i veliki fan originalnog filma Flatliners. Inače, ne volim filozofiranje ali ovo su malo te tematike za razmišljanje. Nisam pesimista da se razumemo, ali nisam ni optimista, već realista. Te sam bio vernik, pa agnostik pa sad imam neka svoja verovanja kad je Bog u pitanju, ali molim vas. molim vas bez filozofiranja da malo razmislimo. Ako se navodno kaže i tvrdi da smo pre svog postojanja bili u testisima naših očeva, a gde li smo onda bili pre njihovog postojanja, a ? Ponviću se, znači ne volim filozofiranje, niti sam morbidan samo me ta tematika zanima kao film Flatliners, ali original, koji ovom prilikom predlažem das pogledate. Ali samo, ako nismo postojali pre, zašto bi postojali i kasnije ? Ne znam, zaista škakljiva tema i za razmišljanje i da se koristi mozak. Da li je telo koje imamo samo telo a da li je duša ta koja nas zapravo predstavlja kakvi smo ? Jer nismo svi isti, daleko od toga, svi se mi raylikujemo. Neko je emotivniji neko je poylobniji i tako to. Ali ova tematika je ya raymi[ljanje [to se ti;e \ivota i ima li ne;ega nakon smrti. I isto tako, da li smo nastali od majmuna ili nismo ? Kad je u pitanju tya evolucija imate da vidite da smo u jednom perodu rayvoja ka ;oveku nayadovali. Da, da. Postoji slika koja sve govori. Yna;i, nemojte me pogre[no shvcatiti, vi pogotovu koji hvalite Isusa Hrista ili oni koji hvale proroka Muhameda, ali nisam ja njih hulio nego smao iyneo jedno od mi[ljenja a to nisu ;injenice. I naravno, film sa prekinuo ) I izvinjavam se zbog slova jer sam menjao tastaturu slova
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |