Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - The Number 23 (2007)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

The Number 23 (2007)

The Number 23

The Number 23 (2007)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Broj 23

Godina:

2007

Žanr:

kriminalistički, misterij, triler

Trajanje:

98 min

Režija:

Joel Schumacher

Scenarij:

Fernley Phillips


Glavne uloge:


Jim Carrey
  >  Fingerling
Jim Carrey
  >  Walter Sparrow
Virginia Madsen
  >  Agatha Sparrow
Virginia Madsen
  >  Fabrizia
Patricia Belcher
  >  Dr. Alice Mortimer
Michelle Arthur
  >  Sybil
Paul Butcher
  >  Young Fingerling
Paul Butcher
  >  Young Walter
John Fink
  >  Young Walter's Father
Walter Soo Hoo
  >  Chinese Restaurant Owner
Danny Huston
  >  Dr. Miles Phoenix
Danny Huston
  >  Isaac French
Ed Lauter
  >  Father Sebastian
Logan Lerman
  >  Robin Sparrow
Rhona Mitra
  >  Laura Tollins
Mark Pellegrino
  >  Kyle Flinch
David Stifel
  >  Hotel Clerk
Rudolph Willrich
  >  Dr. Nathaniel
Corey Stoll
  >  Sergeant Burns
Julie Remala
  >  Mail Clerk
Lynn Collins
  >  Suicide Blonde
Troy Kotsur
  >  Barnaby

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sasa-stipisic View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 19.Sijecanj/Jan.2020
Status: Offline
Points: 172
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sasa-stipisic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: The Number 23 (2007)
    Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2023 u 14:17
Dosta solidan misteriozno-triler drama film. Jima Carreya u ozbiljnim ulogama mi je uvijek zabavno i gušt gledati, kao i svugdje doduše, ugl. na visokom nivou je prezentirao i živio lik, baš kao i u svakom žanru i filmu.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2023 u 18:38
Ejs Ventura? Pa misli li taj nepodnošljivi šarlatan u penziju već jednom.
Na vrh
sasa-stipisic View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 19.Sijecanj/Jan.2020
Status: Offline
Points: 172
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sasa-stipisic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Prosinac/Dec.2023 u 20:16
Ako misliš na Carreya on je već u penziji. A Ace Ventura je parodija lik raznih klišej komedija likova iz prošlosti, Ventura je šarlatan, ali Carrey je jedan ozbiljan i karizmatičan glumac koji vrhunski odigra svaku ulogu koju dobije (nažalost ne puno ozbiljnijih rola radi opravdane "stigme"), ko god šta mislija o tome, ka i većinu glumaca šta ih obilježi jedan žanr i većinu karijere plivaju u istim vodama tako je i njega obilježilo i angažiravalo ugl u jednom žanru, komediji. Pa ko voli nek izvoli, jel, sve je subjektivno ⚖
Na vrh
kjovo View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member


Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 1512
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Prosinac/Dec.2023 u 10:22
Jim Carrey je sve samo ne sarlatan. Po meni vrhunski glumac ,koji se u pocetku zaleteo sa idiotskim ulogama ali ima bas dobrih i ozbiljnih filmova. Inace nisam znao da je u penziji,stvarno ga nije bilo u zadnje vreme. Ovo je inace meni odlican film.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10577
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Prosinac/Dec.2023 u 08:22
I ja mislim da je super izneo ulogu. Film mi je dobar, jednu stvar u scenariju bih zamerio u smislu da su to bolje uradili, mozda zamaskirali bolje, izostavili , mislim da bi bio jos bolji. Eto,mozda i da ne preteruju sa brojem 23 moglo je suptilnije i kreativnije, . Bio bi nagovestaj ali su u drugim ostvarenjima to uradili, naravno na drugaciji nacin, i prvu stvar i oko nekog broja. Nevezano za prethodno, definitivno mi je interesantan film, stavio bih psiholoski triler mada moze i da se rasclani, i stvarno ne vidim razlog sto ga je kritika toliko ocrnila.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.