| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
The Flash (2023) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
Mare14
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 21.Sijecanj/Jan.2020 Lokacija: Nis Status: Offline Points: 0 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: The Flash (2023)Objavljeno: 15.Lipanj/Jun.2023 u 19:13 |
|
Cim Iga Biva kaze da je ok film verovatno je tesko sranje.
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2023 u 00:39 |
|
Manje droge. ![]() Sistem je zapravo jednostavan, ignoriraj zaključak. Prebroji navodnike u Iginim recenzijama. Što ih više ima, to je film lošiji. ![]() |
|
![]() |
|
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1513 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2023 u 09:42 |
|
Cim Iga Biva kaze da je dobar mora da je ekstra,jbga podudaraju nam se ukusi.Ima nas raznih
|
|
![]() |
|
Kokolino123
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 01.Veljaca/Feb.2021 Status: Offline Points: 6 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 16.Lipanj/Jun.2023 u 12:35 |
|
Najgori od svih dosadašnjih Dc, na trenutke dosadan , dobar početak , i kraj , sredina živi užas :(
|
|
![]() |
|
mile969
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 25.Veljaca/Feb.2013 Status: Offline Points: 5 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2023 u 20:45 |
|
S obzirom na (ne)kvalitet zadnjih marvelovih filmova DC je prevazišlo sebe i napravio sasvim zadovoljavajući i iznad očekivanja dobar film., naravno Michael Keaton kao Batman sve diže na viši nivo plus ova mala Supergirl- zadovoljan sam izašao iz bioskopa. Muzika vrhunska, opet je tu stara tema iz Batmana, veliki minus CGI koji je baš loš ali koliko sam mogao da pročitam to je kao namerno urađeno.
Čekamo uncat verziju koja će niti krvavija
|
|
![]() |
|
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2023 u 09:31 |
|
Prevode su uradili Osgiliath ✨ i payutti ✨
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2411 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Srpanj/Jul.2023 u 23:15 |
|
Onako, može to i bez Fleša.
Najviše me se sviđa stari zavet.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77218 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2023 u 03:39 |
|
Kako bi rekao kolega beogradski, prekinuo sam.
|
|
![]() |
|
Tom Brady
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 29.Lipanj/Jun.2016 Lokacija: Bela Palanka Status: Offline Points: 35 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 20.Srpanj/Jul.2023 u 15:15 |
|
Onako, ništa posebno. Sve je ovo već viđeno u seriji The Flash (2014-2023). Michael Keaton u ulozi Betmena jeste pravo osveženje i to malo vadi stvari.
|
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10577 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 21.Srpanj/Jul.2023 u 02:25 |
|
Slažem se već viđeno, reciklaža, dc igrani bez ideje, serije hajde i tu preteraše sa dužinom i filozofiranjem, animirani super.
|
|
![]() |
|
canijel
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 01.Studeni/Nov.2022 Status: Offline Points: 7 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 30.Srpanj/Jul.2023 u 22:09 |
|
Odličan filmić, zabavan, prosao brzo, zelio sam još, to mi je uvijek plus. Nije naporan ni sekunde za razliku od ostalih superherojskih filmova danasnjice. Ulazio sam u film kontajući da će me humor ubiti od napora ali mi nije ni sekunde bilo tako. Priča super, jedna od boljih multiverse, samim tim Flash je jedan od prvih koji je i imao tu priču, bolja je stripovska priča nema tu poredjenja, al i ova filmska je super. Svi likovi odradjeni u sklopu univerzuma i kako su pisani, za razliku od Marvela što radi (primjera Thor univerzum koji je osakaćen do dna). Keaton odličan, nova Supermenka EKSTRA, volio bi vidjeti još tu verziju. Priča ima i emocije tako da nemam nekih zamjerki. Naravno ovo nije filmčina koja se poredi sa ostalim filmovima kao npr Oppenhaimer i tih kalibra, al što se tiče superherojskih, za mene odličan. Kad god bude na TVu ili imam priliku da gledam ostaće mi na ekranu jer mi nije dosadan ni sekunde. Jedini minus su efekti koji nisu toliko katastrofalni koliko se priča, i čak su mi manje smetali nego npr u Gardijansima 3, ovdje su makar iskorišteni da se prikaze nesto abnormalno što drugačije ne bi moglo. Sve u svemu super filmić, odlična zabava, 8,5/10
|
|
![]() |
|
jojo385
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 04.Ožujak/Mar.2018 Status: Online Points: 262 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 31.Srpanj/Jul.2023 u 10:34 |
|
Odgledao do kraja,sto mi se desava pola-pola u zadnje vrijeme.
Ekipa koja je uradila film, stvarno se potrudila. Odabir glumaca, prica,zaplet sve ok. Neki kritikuju duzinu filma. Osobno mislim da bi ovakav slijed dogadjaja koji je prikazan u filmy mogao bolje ekranizovati-ispeglati sa pricom, sa vise vremena. Preporuka |
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 20.Rujan/Sep.2023 u 19:26 |
|
Od mene antipreporuka.
Pa boktemazo. Znači kopiran koncept masterpisa scifi komedije Future Mana, ali poglupljen do nepodnošljivosti. Kao da je netko zadao chatGPT-u da jedan postojeći ekstra scenarij prilagodi imbecilima. Ma da idem secirati, tu nema nijedne scene koja nije oku ugodna, ali zato čista čistacata debilana. Na primjer kao u FManu, lik sretne sebe, razodjenutog i onda se ponaša kao da se nikad nije vidio u ogledalu kao kakva prestidljiva curica. Pa ni čimpanza ne bi bila toliki idiot. Ni skupi specijalni efekti ni štos sa raznim betmenima ne uspijevaju spasiti ovu odu imbecilizmu. Gledati samo ako ste se predozirali fentanilom, pa odapeli. Znam, nećete onda vidjeti ništa, ali tako je i bolje.
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |