| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Mrs. Chatterjee vs. Norway (2023) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
contritum
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Translator
Pridružen: 11.Ožujak/Mar.2018 Status: Offline Points: 323 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Tema: Mrs. Chatterjee vs. Norway (2023)Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 03:28 |
|
Po meni ovo je film godine, bar što se tiče Bolivuda. Zasnovan na istinitoj priči žene kojoj su oduzeta deca u Norveškoj...gluma, priča, sve je na vrhuncu stoga ga preporučujem svima. Rani Mukerji je, što bi mi mladi rekli, pokidala u ovoj ulozi, žena je zmaj!
|
|
![]() |
|
jojo385
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 04.Ožujak/Mar.2018 Status: Offline Points: 262 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 09:52 |
|
NE gledam Indijske filmove.....niti cu ikad
gledati |
|
![]() |
|
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 12:54 |
|
Prevod je uradio contritum ✨
|
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 21:14 |
|
Norveska je nastala od doseljenika, bilo je tu jako puno zatvorenika u proslim vremenima. Slicno je bilo i u Australiji a o Americi necu ni da govorim. Organizacija Barne Varn koja ima sediste u Londonu sirom sveta otima decu, narocito u Norveskoj, Svedskoj ...i daje bogatim hraniteljskim porodicama. U Srbijiu postoji zenski sudija i socijalni radnik koji je na njihovom platnom spisku. Najvise su na udaru ruska deca ali i deca stranaca. Planirali su oni i u Srbiji da to rade ali su zasada stopirani.Znam nekoliko porodica koje su se vratile iz Norveske ,zbog stalno prosutnog straha od njihove ''socijalne'' sluzbe , policije., otimanja dece.
Postoji ruskinja koja ima sajt , putuje po celom svetu . Imala je troje dece, uspela je koliko znam da sacuva smao jedno, druga dva ''udomljena''.
Gledma ovo i hvala na prevodu.
Evo sta su uradili jadnoj rumunskoj porodici, link https://webtribune.rs/zastrasujuci-projekat-koji-je-stigao-i-kod-nas-zasto-im-trebaju-bas-ruska-deca-video/
|
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 21:19 |
|
Zove se organizacija Barnevernet.
Evo koj neki link,
http://www.globalmediaplanet.info/13408-2/
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 21:56 |
Dva su moja prijatelja, okej negdašnja, u Norveškoj već godinama. Zaposlili se tamo, otišli pa šta bude. Svrate vamo kad im je odmor. Nikad se neće skroz vratiti jer im je tamo predobro. Nisu glumili ludilo niti nešto izoljevali ko turci u švabiji nego su naučili i jezik. |
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 21.Svibanj/May.2023 u 22:56 |
|
Ne otimaju decu samo rusima . Pitaj tvoje prijatelje za ovu organizacuju. Komentar ti je krajnje povrsan.
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Svibanj/May.2023 u 01:12 |
|
Komentar - površan? Nikakvi fejsbuci, influenceri, luftiguzi, teorije urote i ostale pošasti interneta ne dolaze u obzir. Vjerujem samo ljudima koje poznajem osobno. TikTokerima ne dopuštam da mi se približe.
Nema tu ništa površno. |
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Svibanj/May.2023 u 07:04 |
|
Ja licno poznajem dve porodice koje su se zbog toga vratile iz Norveske.
|
|
![]() |
|
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1509 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Svibanj/May.2023 u 10:07 |
|
Ako nesto nisi licno doziveo ili neko od tvojih bliskih prijatelja nije ,to ne znaci da to i ne postoji. Nisam nikad cuo za ovu organizaciju ali verujem da takvo nesto postoji ,postoje i mnogo gore stvari na Zapadu ( i svuda u svetu) . Ako su pricali Rusi ,sta to automatski znaci da to nije istina i da lazu. Ne valja preterivati ni u jednom slucaju nit su Rusi cvecke,nit Evropa zapadna . Svuda ima svega i svacega i mi ni ne znamo i to nisu teorije zavere vec je to jednostavno tako.
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Svibanj/May.2023 u 11:04 |
|
Ne rusi. Jedna ruskinja koja traži pažnju, tzv. influencerica. Mogla je biti i afganistanka, isti k. Eto da ispravim ako je netko nešto povezao drugačije. Da mi je rođena majka, ako je influencerica, ne zanima me.
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Svibanj/May.2023 u 13:32 |
|
Odlican film
|
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 27.Svibanj/May.2023 u 20:12 |
|
Nek se ovde javi neko ko zivi u Norveskoj ili je ziveo da kaze nesto vise o ovim fasistima sto otimaju decu.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 27.Svibanj/May.2023 u 21:34 |
|
Pa nije da fašisti kradu decu, to su pre tek otmičari/kidnaperi, robovlasnici/oni koji preprodaju ljude.
Fašisti tek pričaju o patriotizmu, naročito baziranom na mržnji prema drugima, te o naciji, krvnim zrncima, čistoći, nasilnim "rešenjima" konflikta, rade na istrebljenju i sličnim užasima. Deca bi im, valjda, tek bila potrebna da se zadoje time "na vreme" i obuku u uniforme što pre. Kud bi oni sa bebama na sve svoje "vrednosti".
|
|
![]() |
|
NikolaJe
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Master translator
Ćino Pridružen: 13.Studeni/Nov.2011 Lokacija: Srbija, Niš Status: Offline Points: 4090 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Veljaca/Feb.2024 u 17:12 |
|
Drama me je baš smorila, ali pred kraj se opravio kvalitet, baš tužno. Pohlepni ljudi u svemu vide biznis, takav je sistem. Kolko vidim, Norveška daje 2300 evra mesečno po detetu usvojitelju, plus Barnevernet ako dobije još tolko. Političari dobiju svoj deo i puna kapa.
|
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Veljaca/Feb.2024 u 10:39 |
|
Trecina dohodka Norveske se odvaja za Barnevernet. Otimaju oni decu i u Svedksoj, Danskoj, i u drugim zapadnim zemljama, bila je afera u Srbiji gde je javno objavljeno koji zenski sudija i socijalni radnik su im na platnom spisku jer su pokuslai da udome dete iz Srbije. Norveska je inace nastala uglavnom od doseljenika sumnjivog porekla, imalo je tu dosta robijasa. Dosta su se ukrstali incestuozno medju sobom dok su bili jos nenaseljeni. Ne bih tamo otisao ni mrtav da zivim.
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |