Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dodeljene BAFTA 2023 (20.02.2023.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Dodeljene BAFTA 2023 (20.02.2023.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dodeljene BAFTA 2023 (20.02.2023.)
    Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2023 u 11:58
Zastrašujuće.
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2023 u 12:04
Prokletstvo, sram!

Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2023 u 12:46
Ok nagrade ko nagrade, nekad ko priča sa izbora za mis, ne vidim da je tu nešto strašno, mogli su još nešto da dodaju, nešto da oduzmu, ali sa nekoliko nagrada se slažem, i mislim da su u redu. Ali ne može da se sudi ako ne pogledate date filmove, ok ko ne voli ratne naravno da ... ko nije pogledao Tar kako moye da sudi, itd, a ko ne pogleda i komentariše to mi je neosnovano i bespotrebno, ali hajde.
Na vrh
MetalikeOperiteKose View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 06.Kolovoz/Aug.2015
Lokacija: Hollywood
Status: Offline
Points: 2662
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MetalikeOperiteKose Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2023 u 21:52
Dobre su ove liste... da zna čovek šta izbeći po svaku cenu... Isto kao i nagrade sa raznih festivalčića... 
A nekad je bilo kontra... bile su liste preporuka Disapprove
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2023 u 22:17
Sve zavisi ko sta voli , eto i Remarkova adaptacija se vecini svidja, hajde citao sam i gledao, sta fali Aftersun nije moj... ali ok, Everything Everywhere All at Once dobar, , Tar i Babylon isto, Banshees nisam gledao i Elvisa. Pa jeste bilo je pre bolje, ali ima i drugih festvala, i skrivenih dragulja.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2023 u 23:45
Ama nije stvar u tome što su opet nagradili ponajviše ratni, biografiju i smaračinu.
Nego je stvar, ajde se sjeti, koliko britanskih filmova lani si vidio, a da nisu to.

Meni padaju na pamet samo Enola Holms 2 i onaj rimejk Kurosave.

Glasači Bafte praktički nisu imali izbora.
I onda će social warriori žugati zato što su nagrađeni samo bijelci, pa naravno da jesu kad su britanci lani proizveli jedno veliko - ništa.
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Veljaca/Feb.2023 u 23:59
Bafta šiklja nafta!

Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2023 u 01:43
pop
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2023 u 09:12
Dakle zastrasujuce je sto su  imali u 2022. godini mali broj filmova, pa napisi tako. Pa sta fali, okrenes se ka nekoj drugoj drzavi, i iz svake uzmes po neki. Ovo pricam uopsteno.  
Pa dobro meni je Garland-ov Men dobar, Aftersun takodje, i jos tri sam gledao, drame su, jedna je crnohumorna, dakle to ne gledas pa necu navoditi,  i dobre su mi.
Im Westen nichts Neues mi nije smaracina, tebi jeste, i to je to, ponavljanjem neces nista postici.

 


Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2023 u 12:34
Mali broj filmova koji nisu drametine, posebno ratnobiografske.
Znali ne mali broj filmova sveukupno.
Nego mali i premali broj filmova koji za običnog smrtnika - mene.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2023 u 13:02
Nisu drametine, nego drame i nisu mi bile dosadne, eto i prijateljima koji su isto gledali,   i posebno  nisu ratne i biografske  koje sam gledao, jeste tri su bile samo, tebi to ne odgovara, sta da se radi, ima kome se svidaju  zanrovi koji se te tebi ne svidaju, sta da se radi da idem iz teme u temu i pisem sta mi se ne svidja, taman posla.
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2023 u 14:47
Meni je drago da postoje ljudi kojima to nije dosadno.
Manje gnjavaže oko preporuka iz azijske kinematografije.


Ažurirao JoxerTM - 21.Veljaca/Feb.2023 u 14:53
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Veljaca/Feb.2023 u 16:38
Evo koliko je kontradiktorno i prosli put kad si pominjao neku drametinu i ljude koji ih gledaju, sledeci komentar je bio za dramu ( jedan od zanrova koji dominira), opet uz komentar da nije dosadna.

Dakle drametine gledam, ali nekad su dosadne, a nekad nisu , u sustini jesu, ali kad pogledam i svidi mi se onda je ok.

Ali sta fali neko gleda kineske ili korejske serije, neko gleda poljske i belgijske, neko francuske, sta fali , lepota je bas u tim razlikama.





Ažurirao AlexDeLarge - 21.Veljaca/Feb.2023 u 17:11
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.