Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Španski triler najgledaniji (23.10.2022.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Španski triler najgledaniji (23.10.2022.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011
Status: Offline
Points: 5429
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Španski triler najgledaniji (23.10.2022.)
    Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 15:30
To te ja pitam.
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019
Status: Offline
Points: 10573
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 17:13
Da, verovatno cu gledati  u buducnosti sva ostvarenja od Oriol Paulo, a za prethodne kojih nema   puno,  samo je pitanje koji mi je bolji ,  nije mi jasno oko rimejkova ali hajde neka ih, i poslednja adaptacija romana Harlana Kobena mi je mozda i nabolja, i najvise prijala, od svih prethodnih adaptacija,   mozda neko prevede i seriju Nit i dia (2016), sta znam.


Ažurirao AlexDeLarge - 23.Listopad/Oct.2022 u 19:59
Na vrh
payutti View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Avatar

Pridružen: 08.Svibanj/May.2016
Status: Offline
Points: 1438
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj payutti Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Listopad/Oct.2022 u 17:24
Sve što sam gledao od njega je odlično (The Body, Cntratiempo, Durante la tormenta).
Naravno i adaptacija Kobena (El inocente), pa s nestrpljenjem očekujem i ovaj film.
Inače sam veliki fan evropske kinematografije, bar onoliko koliko je i Joxer azijske.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Listopad/Oct.2022 u 13:07
Pa gledacu ga ali iz trejlera bih rekao da spanska kinematografija ima i boljih od ovoga
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.