| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
No. 3 (1997) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Tema: No. 3 (1997)Objavljeno: 11.Ožujak/Mar.2022 u 12:24 |
|
Hajde kada neće iko, ja ću, dok ne zaboravim.
Meni dovoljno interesantan upliv u gangstersku komeNdiju, ne nužno parodiju ili satiru, film je pre svega lagan, zabavan, sa dovoljno suludih kao i začudo prilično realističnih tonova tog besperspektivnog krimi sveta. Gomila balvana i idiota, besmisleno ambicioznih, bez budalaština o fancy automobilima, zlatnim satovima, sisatim plavušama, već prosto u borbi za svaku kovanicu, mrvu kolača, poziciju. Počiva, meni, pre svega na tri sjajna glumca, sada veterana korejskog filma, pa su tako na jednom mestu Min-sik Choi, Han Suk-kyu i Kang-ho Song. Užitak je gledati ih zajedno u jednom filmu, pa koliko god već materijala imali na raspolaganju svojim talntima. Scenario je mogao biti bolji, akcenat konkretniji ali i ovako svako dobija svoj deo kadrova u kojima će zablistati. Ovo je ionako ono doba kada je korejski film još uvek tražio svoj novi veličanstveni izgled kakav ima danas. Ako se ne očekuje previše, može da zabavi, meni je prijao. Loši krimosi, loša poezija, loš seks, loša ishrana, loša konkurencija, vulgaran i čovek od zakona, šta se zaboga tu ima ne voleti? Gledati.
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |