| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Eternals (2021) |
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Korisnik | ||
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Eternals (2021)Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 10:22 |
|
|
|
||
![]() |
||
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 10:40 |
|
|
Tja, opet glorifikacija holivudske plastike, da je bilo pameti bio bih kirurg i tamo mlatio lovu na tim snobovima. A opet, gledat će se jer postoji jedan, ali vrijedan, razlog.
|
||
![]() |
||
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 10:46 |
|
|
+1 (da ću gledati zbog Ma Dong-seoka tj)
Valjda ne moram prvo gledati Endgame, glupav sam ionako za te Avengers filmove, ne mogu išta da pohvatam, ni ko, ni šta, ni zašto. Hajde što to nije moj broj pa me i ne zanima, nego ovakav kakav sam, zaboravim šta se dešavalo u prethodnim filmovima a da pravim filmski maraton Marvel filmova da bih sve pohvatao - zbilja nisam u stanju, sve i da imam vremena za toliko filmova spojeno. Ažurirao puppet_master - 19.Kolovoz/Aug.2021 u 11:10 |
||
![]() |
||
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10571 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 11:15 |
|
|
Ne mora prakticno da se gleda nijedan Marvelov igrani film sto se radnje i njih samih tice,osim da se zna po koji lik(likovi) koji se pojavljuje u stripu (Inhumans,Thor, Thanos,Iron Man,Apocalypse, itd... a to zavisi koji ce period obraditi iz stripova od 1976. pa do 2021.) a deo je njihove price. U animiranim serijama se pojavljuju neki likovi.
|
||
![]() |
||
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 11:57 |
|
|
Pa to je deo moje mukice sa Marvelom, nisam čitao išta od toga, nisam se stigao ikada vezati za te likove, gledah većinu tih filmova jer inače gledam sve što stignem. Voleo bih da je tako šta bilo moguće snimati dok sam bio dete, tada smo imali gotovo samo Supermena.
|
||
![]() |
||
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1508 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 12:16 |
|
|
Ah imali smo i Spidermana,kad se setim koliko sam se radovao onom smesnom filmu prvom o njemu ali sta je tu je.Kad bi snimili film po Cat Claw od Keraca gde bi nam bio kraj
|
||
![]() |
||
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 12:21 |
|
|
Da, to je bio neki tv film, da li i serijica čak. Iz nekog razloga se kod nas taj Spiderman prikazivao po bioskopima. Nicolas Hammond ili tako neki tip.
|
||
![]() |
||
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1508 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 12:40 |
|
|
Jeste u pravu si,do dana danasnjeg sam mislio da je to bio prvi film a u stvari to je bila serija,svasta eto saznah nesto novo.
|
||
![]() |
||
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 12:49 |
|
|
Gledah to u kinu na otvorenom, na letovanju. Jutrom sam trčao niz stepenice hotela, jer su u holu bili okačeni plakati (komada dva) filmova koji se prikazuju te večeri. Znam da sam bio poletan čitavog dana, nisam mogao dočekati osam uveče i Spidermana...tada me je svašta radovalo, nisam bio silno razočaran, no to svakako nije bio film za veliki ekran 😄
|
||
![]() |
||
kjovo
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Veljaca/Feb.2007 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 1508 |
Opcije posta
Thanks(1)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 13:00 |
|
|
Haha isto to raspolozenje je bilo i kod mene,secam se da sam ga gledao u bioskopu Jugoslavija u polupraznoj dvorani ,i meni je isto tada bio dobar i zadovoljio me. Realno tada sam znao za njega Supermena,Tora i Srebrrnog letaca koji mi je mozda bio i omiljen i uopste mi nije jasno sto onjemu nisu snimili film.Valja previse filozofira
![]()
|
||
![]() |
||
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77215 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 13:13 |
|
|
U Jugi nisam ikada bio 😔 zapravo sam npr i "Fontanu" (reprizni "Double trouble" Spencer-Hill tandema) prvi put posetio tek tamo 1992-1993, uopšte nisam prelazio most, u filmofilsko-bioskopskom smislu. 😄
|
||
![]() |
||
KrazyM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Pridružen: 22.Kolovoz/Aug.2007 Status: Offline Points: 237 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 12.Studeni/Nov.2021 u 22:16 |
|
|
Film mi je samo ok. Ima snažnu "Nomadland" notu, a pogotovo vizualno. Po tome je potpuna suprotnost fillmu "Thor: Ragnarok" koji je više po mojem ukusu. Još traje 2 i pol sata, a mogao je biti za pola sata kraći samo da su se likovi malo manje značajno dramatično promatrali. Ali s obzirom tko je redateljica, dobro pa svi Vječnici (kako je u RH preveo Blitz) nisu sa ruba društva i egzistencije da se malo dodatno "začini" ta ljudska drama. Puno je likova, puno se vremena potroši na upoznavanje istih, svemira, ovoga, onoga, (što je zanimljivo) i najednom je tu već kraj filma gdje se spašava svijet. Zbog sve te priče i upoznavanja nisam ni shvatio da će se nešto opasno dogoditi. Možda su gledanja likova trebali zamijeniti pričom o prijetnji, ili još produžiti film za sat vremena? Glazba je odlična, glumci su standardno dobri, a Kumail Nanjiani i njegov sluga (?) su odličan komičarski par. Film nije loš, ali imam jako podijeljeno mišljenje. Ako vam se svidio "Nomadland", a i Marvelovi filmovi vam nisu loši, pogledajte ga. Svi oni koji prate MCU, trebate pogledati barem zbog after-credits scena. Ukoliko budete u prilici, pogledajte ga u kinu na velikom ekranu.
|
||
![]() |
||
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Studeni/Nov.2021 u 00:59 |
|
|
Prijevod je uradio Osgiliath 👍
|
||
![]() |
||
Osgiliath
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Master translator
Pridružen: 02.Sijecanj/Jan.2020 Status: Offline Points: 51 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 30.Studeni/Nov.2021 u 21:02 |
|
|
Zvuk je katastrofa, pola toga jedva čuo i razumio.
|
||
![]() |
||
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2022 u 00:47 |
|
|
Prijevod su uradili i Bambula i payutti 👍
|
||
![]() |
||
Tom Brady
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 29.Lipanj/Jun.2016 Lokacija: Bela Palanka Status: Offline Points: 35 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 13.Sijecanj/Jan.2022 u 23:49 |
|
|
Kojim tempom Marvel izbacuje filmove i ne čudi što se više ne zna ni ko tu koga, a vala ni zbog čega. Bitno da je u filmu maksimalno ispoštovana ta čuvena politička korektnost bez koje se danas izgleda retko može u kinematografiji. Tipično Marvelovski.
|
||
![]() |
||
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 15.Sijecanj/Jan.2022 u 01:45 |
|
To mogu gledati samo ako me prethodno lobotomiziraju. ![]() Meni Eternals nije loš. Snimljen je za zabavu, i zabavit će vas. Ubiše mi najboljeg lika doduše, ali neka, radije i to nego da svak preživi kao da se ništa nije dogodilo. E
sad on je tu ne samo zato jer je inače ekstra nego zato da se pokriju
politička korektnost nebuloze, pa će film pretjerati sa svim bojama,
rasama, mješavinama i običajima. To je bespotrebno, naporno i samo kvari film. Čisto sumnjam da išta od toga sranja ima u izvornom stripu. I
da ima, nismo mi tu došli gledati raznolikost ljudskog roda, nego
poštenu tabačinu pa makar ona bila CGIjem uljepšan wire fu kopiran iz
boss fajtova u videoigrama. A fajta ima toliko da ću ja evo oprostiti američku propagandu u sporednoj ulozi. Ono što neću oprostiti je nedostatak humora. Skoro pa ga i nema. Puno bolje od recentnih pizdarija tipa Dark Phoenix, a opet lošije od starijih MCU filmova zbog pamfletskih besmislica. Dovoljno za zabavu, nedovoljno za dugo pamtiti.
Ažurirao JoxerTM - 15.Sijecanj/Jan.2022 u 01:50 |
||
![]() |
||
klass
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 15.Srpanj/Jul.2018 Status: Offline Points: 465 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2022 u 00:35 |
|
|
Gledanje ovog filma je cisto gubljenje vremena. Pocevsi od izbora glumaca za glavne likove koji su svi do jednog antipaticni, pa do uzasno lose predstavljenih odnosa izmedju glavnih likova...Pa neke bezvezne akcije...pa razvlacenje...pa neke bespotrebne price i pricice...Sve je moglo da stane u sat i po, pa i onda bi bilo dosadno.
Film za izbegavanje. Ocena 5-5.5 |
||
![]() |
||
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10571 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 16.Sijecanj/Jan.2022 u 01:47 |
|
|
Korektan je film, napravljen da se covek razonodi, da se opusti. A slazem se da je Ma Dong-seok harizmatican glumac, ne slazem se vezano za iskljucivost svi do jednog, mada ne delim misljenje dobar glumac i negledljiv film postaje gledljiv.
Ažurirao AlexDeLarge - 16.Sijecanj/Jan.2022 u 09:01 |
||
![]() |
||
memich
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Translator
Pridružen: 26.Sijecanj/Jan.2019 Lokacija: Zenica Status: Offline Points: 725 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 20.Sijecanj/Jan.2022 u 11:47 |
|
|
Bio bi bolji da je kraći (that's what she said, never), ali opet dobar film.
Ukratko, Marvel klasika: dobra akcija, moćni kadrovi, dobra komedija ("indijski" tandem je bio super). Znaš šta da očekuješ, a to i dobiješ. Preporuka. 7/10 |
||
![]() |
||
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |