| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
I See You (2019) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: I See You (2019)Objavljeno: 01.Sijecanj/Jan.2020 u 23:18 |
|
Prevod je najavio x200sx ✨
|
|
![]() |
|
dzindzin16
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009 Status: Offline Points: 691 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Sijecanj/Jan.2020 u 05:41 |
|
Ako bas nemate pametnijeg posla, onda bi ovo uz malo premotavanja moglo mozda i proci.
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 02:15 |
|
Issebože, koje premotavanje?
U kućetini na 500 katova žive muž, žena i sin. Režiser je posvetio vrijeme dočarati kakav je to američki san sa dugim kadrovima po praznim sobama (koje niko ne čisti) - i to se kao treba premotavati? Ni slučajno, jer ključno je za radnju. Ilitiga ovo nije Pitr Đeksn da iskida ono što je filmu potrebno, pa da se Tolkin okreće u grobu, samo zato jer neko voli fastforwardati. imdb za film piše da je horor, a ovaj to nije. Zapravo glumi da je horor do svoje polovice gdje priču ponovno gledamo iz drugog kuta, sa kadrovima koji su prethodno nedostajali i sada objašnjavaju čudne stvari, jednu po jednu, jer umjesto horora, ovo je whodunnit triler. I to sa obratima za prste lizati te (meni bar) premoćnom glazbenom podlogom za ovakav stil. Međutim, u konačnom obračunu ili režiser ili scenarist posustaje te je zbir zadnjih scena van svake logike i pameti. Pa ne može se nekome razbiti lubanju, a da ovaj listom dođe svijesti i filozofira te radi još štagod drugo, da ne spominjem nerealno odbacivanje pištolja samo zato jer će ne znam kome, šaketanje biti spektakularnije? Hoće, da je ovo Weak Hero ili kakav borilački film, ali ovdje je skroz promašeno. Moglo se i trebalo to uz još neke sitnice bolje ispeglati pa bih onda vikao masterpis. Ovako ipak: Mastwoč s greškom.
I na što sliči Helen Hunt, ovo je prestrašno, da nisam pročitao ne bih vjerovao da je to ona. Ako je ovo rezultat nekakvih plastičnih operacija, na njenom mjestu tužio bih doktore. A da, sad shvaćam zašto je imdb ipak ostavio - horor. Ažurirao JoxerTM - 07.Svibanj/May.2025 u 02:41 |
|
![]() |
|
dzindzin16
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009 Status: Offline Points: 691 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 09:03 |
|
Joxeru, vazno da si na kraju izlaganja ipak priznao... Mastwoč s greškom... Greska, nekom manja, nekom veca. 😁
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 11:39 |
|
Ali nema ubrzavanja, neeeeeeeeeeeeema!
Ako imaš poriv za to, ugasi film i briši ga. Nije ti po ukusu, zašto bi se patio i gubio vrijeme. Osim ako si nekome obećao pogledati do kraja ili se u nešto želiš uvjeriti, ali i dalje nema premotavanja.
![]() |
|
![]() |
|
dzindzin16
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009 Status: Offline Points: 691 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 14:47 |
Patnja cisti i prosvetljuje dusu.🤪🤪 |
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 15:33 |
|
Da je to razmišljanje bilo prihvaćeno prije 21. stoljeća, onda ne bi bilo smrtne kazne nikada.
Nego ili legalno robovlasništvo od strane države s ostvarivanjem profita na namještaju, alatu itd (drugim riječima, ogriješio si se o zakon, ko te 'ebe, sad radi bez plaće i pati dok se puni proračun) ili evo ti kramp pa idi tuckaj kamenje na goli otok (neprofitna Juga ).
Ali dobro da smo se sjetili i u ovom stoljeću. Neke nazadne kulture još uvijek nisu. |
|
![]() |
|
dzindzin16
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009 Status: Offline Points: 691 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 19:03 |
|
Ironija, pa i sarkazam Joxeru.Nego ukusi nam se bas i ne preklapaju, rekao bih.👋
|
|
![]() |
|
JoxerTM
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Lipanj/Jun.2011 Status: Offline Points: 5429 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 07.Svibanj/May.2025 u 22:08 |
|
Ponekad, da
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |