Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Liam Hemsworth u akcionoj seriji (28.06.2019.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Liam Hemsworth u akcionoj seriji (28.06.2019.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Liam Hemsworth u akcionoj seriji (28.06.2019.)
    Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2019 u 18:54
Seriju bih mozda gledao, ali da su normalni uslovi a ne neka glumatanja preko moba i sl.
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Avatar
+glavni baja+ R.I.P. 16.12.88.-30.09.19.

Pridružen: 16.Prosinac/Dec.2013
Status: Offline
Points: 2623
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2019 u 21:35
Ja vidio sliku kontam nesto o Thoru,ovako nemam sta komentarisati sad. :)
Na vrh
adm1r View Drop Down
Master translator
Master translator
Avatar

Pridružen: 25.Studeni/Nov.2015
Lokacija: Gradiška
Status: Offline
Points: 2853
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2019 u 21:39
Toliko ti dobro na piću da piđeš po forumu, ha, Buzi? Koja si ti p***a!
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Avatar
+glavni baja+ R.I.P. 16.12.88.-30.09.19.

Pridružen: 16.Prosinac/Dec.2013
Status: Offline
Points: 2623
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2019 u 00:48
Ma cekao njih da dodju. Mune nema telefona,mos misliti,ima neko gori i od tebe. On otisao u X a ja i Elvis dogovoril Tropic,haha.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.