| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Vengeance: A Love Story (2017) |
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Korisnik | |
vlad.cepeš
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 06.Travanj/Apr.2017 Lokacija: Srbija Status: Offline Points: 3 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Vengeance: A Love Story (2017)Objavljeno: 17.Travanj/Apr.2017 u 16:57 |
|
Poštovana gospodo i drugari veliki pozdrav za sve ,šta reći skinuo sam ovaj film a pošto kuburim sa engleskim tj.razumem ali nije to to.Jedan od mojih omiljenih glumaca Nicolas Cage nadam se dobrom.
|
|
![]() |
|
zele
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 01.Studeni/Nov.2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Points: 58 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2017 u 23:12 |
|
Takodje se i ja pridruzujem molbi za titl..
|
|
![]() |
|
Armon
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 06.Lipanj/Jun.2016 Status: Offline Points: 8 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2017 u 00:40 |
|
Prevrnuo sam komplet net ali ne postoji prevod ni na jedan od ex yu jezika. I ja bih vas molio za prevod, hvala unaprijed
|
|
![]() |
|
osman2510
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012 Lokacija: Prijedor Status: Offline Points: 2090 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2017 u 08:44 |
|
ma, prevest će ga već neko,
ali bojim se da ni ovo nije ni bljesak sjaja nekadašnje g. Kejdža. nažalost, u zadnje vrijeme glumi u gomili poluprosječnih filmova. |
|
|
لا إله إلا الله محمد رسول ا
|
|
![]() |
|
gazdurina11
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 20.Svibanj/May.2013 Status: Offline Points: 14 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2017 u 16:18 |
|
ma nek oni prevode tamo neke lijeve filmove iz 70-tih a ove sa poznatim glumcima nista
|
|
![]() |
|
adm1r
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Master translator
Pridružen: 25.Studeni/Nov.2015 Lokacija: Gradiška Status: Offline Points: 2853 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2017 u 18:08 |
|
Evo, kunem se srpom i čekićem da ću uzeti prevoditi ovaj film nakon što prevedem Sleight. Jutros sam tražeći šta ću prevoditi vodio dilemu šta da prevedem, Sleight ili Vengance i na kraju je izbor pao na Sleight. Onako, djelovao mi je zanimljivije, a i izbacuje ga takođe tamo na pretrazi da je tražen. Zato, smirite se, popijte nešto, vruće je u pm i biće prevod do srijede. Osim ako neko u međuvremenu ne prevede. Eto, živjeli.
|
|
![]() |
|
gazdurina11
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 20.Svibanj/May.2013 Status: Offline Points: 14 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2017 u 20:06 |
|
haj ti prevedi to što prije pa da vas mogu faliti inače sve ću vas kudit
|
|
![]() |
|
adm1r
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Master translator
Pridružen: 25.Studeni/Nov.2015 Lokacija: Gradiška Status: Offline Points: 2853 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 22.Srpanj/Jul.2017 u 20:19 |
|
Od sutra počinjem prevoditi. Sleight sam završio, još samo sutra da ga odgledam i to je to.
|
|
![]() |
|
gazdurina11
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Banned user
Pridružen: 20.Svibanj/May.2013 Status: Offline Points: 14 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 11:08 |
|
e onda svaka čast,živ i zdrav ti nama bio
|
|
![]() |
|
zele
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 01.Studeni/Nov.2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Points: 58 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Srpanj/Jul.2017 u 23:46 |
|
Bitno da se prevede, hvala..
|
|
![]() |
|
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 26.Srpanj/Jul.2017 u 02:16 |
|
Prijevod je najavio adm1r ⚡️
|
|
![]() |
|
golub2017
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 13.Lipanj/Jun.2017 Status: Offline Points: 5 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 27.Srpanj/Jul.2017 u 14:26 |
|
Хвала за изванрендан превод.
|
|
![]() |
|
marko-ivezic
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 19.Veljaca/Feb.2017 Status: Offline Points: 10 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 01.Kolovoz/Aug.2017 u 15:42 |
|
već viđeno ..prijevod dobar..
|
|
![]() |
|
monsep1234
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 03.Veljaca/Feb.2017 Lokacija: beograd Status: Offline Points: 7 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2017 u 15:23 |
|
ništa novo ali može se pogledati
|
|
![]() |
|
franc-prijatelj
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 17.Veljaca/Feb.2016 Lokacija: Slovenija Status: Offline Points: 1 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 02.Kolovoz/Aug.2017 u 17:05 |
|
Gleda se. Cage nije baš u nekoj formi. Kao da nešto puši. Suviše razmišlja. Inače u filmu dobro odradi stvar, pošto sudstvo kao uvijek nije na nekoj visini.
|
|
![]() |
|
filips88
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 09.Kolovoz/Aug.2010 Lokacija: Srbija, jug Status: Offline Points: 1558 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 29.Studeni/Nov.2017 u 00:36 |
|
Nije los film ai opet moglo je bolje. Nekako mi fali vise akcije filmu. Pocetak filma se sve izdesava i posle nesto slabo. A i Kejdz mi nije nista specijalno pokazao u filmu. Naravno moze se pogledati film ali slazem se sa prethodnim komentarima za Kejdza, propao glumac nije vise na nivou kao nekad a i u poslednje vreme sve ima amaterske filmove.
|
|
|
If I were fall in love, it would have to be with your eyes, your smile, the way you laugh :)
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2018 u 01:21 |
|
Dobar film. Preporucujem. A to da je Kejdz pao u amaterske filmove... Mozda jeste poceo cesce da snima ( razlog tome je njegov bankrot ), ali ovo nije jedan od njegovih slabijih filmova. Na zalost ali Kejdz kao da je postao ''dezurni krivac'', pa snimio on nesto da valja ili ne valja. I mnogi se uhvate toga sto je Cage ( Kejdz ), mozda ''pao'' iz te Hollywood elite, a sto se ne pogledaju filmovi koje su snimili Damon, Di Caprio, Clooney, Cruise... a sta tek napisati za njihove filmove, ili mozda Depp. A sto se Cage-a tice, barem po mom misljenju, medju losije filmove spadaju Kick-Ass ( mada tu je kao pripomoc ), Left Behind ( zaista los ), The Runner ( prekinuo sam koliko je dosadan ) i Pay the Ghost ( takodje bas los film ). Ali ''Osveta'- Ljubavna prica'' , je dobar film. Cage je dobro dao rolu razocaranog detektiva, atmosfera u filmu bas dobro napravljena, gde odise negativnost, rupe u sistemu i soc stalez ( socijala ). Mozda, ali mozda je moglo i bolje ali nikako nije lose.
|
|
![]() |
|
osman2510
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012 Lokacija: Prijedor Status: Offline Points: 2090 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2018 u 11:16 |
|
da, nije loš, ali nije ni nešto posebno, dok je "Left behind" totalna "vjersko-fanatična" katastrofa od filma.
|
|
|
لا إله إلا الله محمد رسول ا
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2018 u 14:41 |
|
osmane, pa to, znaci nije sad ovaj film bio da napises ''wow, extra'', ali upravo sam napisao da nije los i da se moze odgledati. A da je falilo nesto, jeste, ali da je los, nije. Ne patim ja od Holywood-a, a sto se tice Cage-a, bio sam njegov fan i pre a o Don Johnson-u ipak i da ne pisem, jer oduvek je doticni sa glumom bio na ''vi''. I dodao bih jos da je zanimljivo da reziser ovog filma ima i Hangman ( Al Pacino, Karl Urban ), a da uz ta dva projekta ima neke bzw sf horore.
|
|
![]() |
|
osman2510
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass Pridružen: 08.Listopad/Oct.2012 Lokacija: Prijedor Status: Offline Points: 2090 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2018 u 15:49 |
ne znam sad na koji misliš. ovaj iz teme je bar po meni "onako", dok je, takođe po meni, (sve subjektivno mišljenje) Left behind, ruku na srce, ali totalno smeće od filma, pa kog god da glumio. Iako je i moja sestra veliki fan Kejdža, dok se meni iskreno i nikad nije previše sviđao. Uvijek mi je djelovao nekako izvještačen. Po meni, on je uvijek dobar za nekog sporednog negativca, ali ne za glavnog junaka. ali kao što rekoh, sve je to subjektivno mišljenje. |
|
|
لا إله إلا الله محمد رسول ا
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
Stranica 12> |
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |