Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na članke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Snima se novi Hellboy (09.05.2017.)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Snima se novi Hellboy (09.05.2017.)   | BA | HR | MK | RS | SI |

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sinna View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 15.Travanj/Apr.2017
Lokacija: Dalmatia
Status: Offline
Points: 5570
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sinna Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Snima se novi Hellboy (09.05.2017.)
    Objavljeno: 09.Svibanj/May.2017 u 12:02
Ako Del Toro ne bude za kormilom (a izgleda po članku da neće) strah me za kvalitet filma/ova.Postavio si visoko ljestvicu Guillermo,ni motka neće pomoći.(osim da je netko pokaki)
Na vrh
Hogar Strašni View Drop Down
Administrator
Administrator
Avatar
Sujo Veličanstveni

Pridružen: 21.Sijecanj/Jan.2013
Lokacija: Ekonomski Tigar
Status: Offline
Points: 57033
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Hogar Strašni Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Svibanj/May.2017 u 18:46
Koliko me je obradovao naslov toliko me je razočarao tekst.
Maršal je vešt reditelj i filmu definitivno ide na ruku što je umešan Minjola i verovatno će biti sasvim dobar. Ipak, vizuelni utisak Helboj filmova vezujem za Del Torov stil i biće mi žao ako to izgube. Još više filmski lik Helboja vezujem za Rona Perlmana. Naravno da ću pogledati i taj novi film, ali mislim da mi bez dvojca Del Toro/Perlman neće biti toliko drag kao prva dva.
A možda sam i samo previše nostalgičan. Videćemo.
As you journey through life take a minute every now and then to give a thought for the other fellow. He could be plotting something.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.