| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Câini (2016) |
Odgovori
|
| Korisnik | |
titlovi.com
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Approval team
Pridružen: 27.Studeni/Nov.2009 Lokacija: internet Status: Offline Points: 239 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Câini (2016)Objavljeno: 24.Kolovoz/Aug.2018 u 20:34 |
|
Prijevod je uradio crni60 👍
|
|
![]() |
|
paukx
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 22.Lipanj/Jun.2007 Status: Offline Points: 8 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 28.Kolovoz/Aug.2018 u 19:32 |
|
Odličan rumunski film!Dobar prevod.
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 23.Svibanj/May.2020 u 13:57 |
|
Ok film
|
|
![]() |
|
dzindzin16
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009 Status: Offline Points: 691 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Svibanj/May.2020 u 19:25 |
|
Bogdan Mirika je tvorac serije Umbre, dakle ispostujte ga i pogledajte ovaj film jer je sasvim i korektno dobar.
|
|
![]() |
|
paukx
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
member
Pridružen: 22.Lipanj/Jun.2007 Status: Offline Points: 8 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 24.Svibanj/May.2020 u 20:34 |
|
Standardno dobar rumunski film.Rumunska kinematografija je jedna od najvitalbijih u Evropi.I serija Umbre je odlična,od istog režisera.
|
|
|
vsc
|
|
![]() |
|
beogradski
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011 Lokacija: Beograd Status: Offline Points: 175 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 25.Svibanj/May.2020 u 14:11 |
|
Imam u planu gledati pomenutu seriju Umbre
|
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2021 u 16:12 |
|
Posle odgledane sve tri sezone izvrsne serije Umbre, nisam n i znao do skoro za ovaj film. Gledam ga odmah....
|
|
![]() |
|
dzindzin16
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009 Status: Offline Points: 691 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 07.Sijecanj/Jan.2021 u 16:53 |
Gledaj ... |
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 09.Sijecanj/Jan.2021 u 18:47 |
|
Ubitacno dosadan film. Neki kadrovi traju predugo i razvuceno. U filmu se takoreci, nista ne desava. Nema ni price, ni razradjenih likova. Glavni junak, niti smrdi niti mirise...
Sve u svemu najgori rumunski film koji sam ikada gledao. Pri tome mi nije jasno kako je ovaj filmski fijasko zavrsio u Kanu 2016! a jos mi je manje jasno kako je bezidejni scenarista i reziser uradio pre ovog filma prvu sezonu fenomenalne serije Umbre mislim na 2014 godinu koju je posle ocajne drufe sezone izvanredno nastavio i trecoj a ocekuje se i cetvrta.
Ocena 1/10
|
|
![]() |
|
dzindzin16
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009 Status: Offline Points: 691 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2021 u 09:59 |
100 ljudi 100 cudi.A o ukusima naravno ... |
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2021 u 11:59 |
|
Dzindzin16
Sta me citiras.Koje je tvoje misljenke o filmu.
|
|
![]() |
|
dzindzin16
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009 Status: Offline Points: 691 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2021 u 19:33 |
Postovanje Aleksa.Eno ga malo iznad. |
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 10.Sijecanj/Jan.2021 u 20:03 |
|
Sta je tebi korektno u ovom filmu. Vec posle 15 minuta sam video da je ovo lose. Sam pocetak ima duge kadrove, koji su recimo cesti u najdosadnijoj evropskoj kinematografiji a to je Grcka. Najvise mrzim kad neko u filmu nema sta da kaze pa ajd udri dugi kadar ... Zatim imamo glavnog junaka, koji je totalno bezbojan lik bez karaktera. Nije mu docaran karakter , njegod odnos sa devojkom je totalno nejasan. Zatim ispada da nije imao pojma da mu je deda bio gangster, sto nije ubedljivo. Dalje nema sanse da zemlju od 550 hektara nije nacionalizovala komunisticka partija!? Ono su ko i nasi komunsti u Jugoslaviji otimali sve sto su mogli. Eto toliko od mene. Ajd baci par recenica ako te ne mrzi.
|
|
![]() |
|
dzindzin16
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009 Status: Offline Points: 691 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2021 u 13:48 |
|
Ovo je film a ne dokumentarac o komunistickoj Rumuniji.Film je radjen po ideji ovog Bogdana a ne po istinitom dogadjaju, pa da mu trazimo mane koje si vec naveo(logicne ili nelogicne).Film u startu ima plus jer nije iz neke tamo ultra fensi produkcije na engleskom jeziku a tema je jel "krimic".Nije bas lako naci kvalitetan "krimic" a da potice iz zemalja, koje tek od skoro imaju kakvu takvu priliku da zive normalno(bez diktatora).Kada sve ovo saberem i odmerim, od mene 6/10 i to stabilno.To je eto moje misljenje i ne bih o tome da li je moglo biti nesto bolje.Jednostavno, tako je kako je.
Ažurirao dzindzin16 - 12.Sijecanj/Jan.2021 u 13:53 |
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2021 u 16:37 |
|
Hm,
Mislim da nisi ostar kriticar. Kriterijum da li je neki krimic na engleskom ili nije ne moze u startu da daje plus nengleskom filmu .Rumunski film je u stvari drama,meni neuspela. Uzmi nase seriju Ubice mog oca prvu sezonu ili Mocvara ili poslednju seriju Klan.Jel treba da zazmurimo nad nemoci nase filmske produkcije. Jedina serija koja nesto vredi je Juzni vetar. Budi mi pozdravljen |
|
![]() |
|
dzindzin16
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009 Status: Offline Points: 691 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2021 u 16:58 |
|
Ja sam na primer od tih "nasih" serija, koje si vise manje naveo a i sire, gledao okruglo 0.Film Juzni vetar gledah i nije mi los.Da ne ulazimo u detalje i sirimo pricu, da li je film Psi krimic, drama ili krimidrama u jedno sam siguran.Drama nije.Covek je zasebna jedinka sa svojim mislima i svako na svoj nacin pristupa gledanju necega.Nade, ocekivanja itt.Neko nesto voli, neko ne.👋Pozdrav
|
|
![]() |
|
aleksayu
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 10.Lipanj/Jun.2008 Lokacija: Yugoslavia Status: Offline Points: 1848 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 18.Sijecanj/Jan.2021 u 15:30 |
|
Svako iz svog ugla a zbir tih uglova je istina.Japanski Rasomon film je to divno realizovao. Evo ti jednog ozbiljnog filma koji nije na engleskom .Bugarski film Zift. |
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |