Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Se7en (1995)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Se7en (1995)

Se7en

Se7en (1995)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Sedam

Godina:

1995

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij, triler

Trajanje:

127 min

Režija:

David Fincher

Scenarij:

Andrew Kevin Walker


Glavne uloge:


Brad Pitt
  >  Mills
Morgan Freeman
  >  Somerset
Kevin Spacey
  >  John Doe
R. Lee Ermey
  >  Police Captain
Gwyneth Paltrow
  >  Tracy
Andrew Kevin Walker
  >  Dead Man at 1st Crime Scene
John Cassini
  >  Officer Davis
Reg E. Cathey
  >  Dr. Santiago
George Christy
  >  Workman at Door of Somerset's Office
Peter Crombie
  >  Dr. O'Neill
William Davidson
  >  First Guard at the Library (as Roscoe Davidson)
Endre Hules
  >  Cab Driver
Hawthorne James
  >  George the Night Guard at the Library
Bob Mack
  >  Gluttony Victim
Daniel Zacapa
  >  Detective Taylor

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
jasmina-horakovic View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 06.Kolovoz/Aug.2017
Status: Offline
Points: 0
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jasmina-horakovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Se7en (1995)
    Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2017 u 01:29
Film sam gledala više puta i meni je Se7en odličan film,pogledajte ga!
Na vrh
Osvrtnik View Drop Down
member
member
Avatar

Pridružen: 09.Kolovoz/Aug.2017
Status: Offline
Points: 3
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Osvrtnik Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Kolovoz/Aug.2017 u 12:47
Uh, što me prepade, već sam mislio da netko ide snimati remake :D
Ali da, odličan triler :)
https://www.youtube.com/c/Osvrtnik
Na vrh
idvi View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 17.Svibanj/May.2009
Status: Offline
Points: 76
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj idvi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Rujan/Sep.2017 u 19:36
..svakako da je to odlican triler..i kada ga gledaš s ovim odmakom vremena stekneš dojam da ima kliše ..ali onda shvatiš da su puno scena kopirani od ..njega.
Na vrh
Rajkula27 View Drop Down
Banned user
Banned user


Pridružen: 31.Srpanj/Jul.2017
Status: Offline
Points: 29
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rajkula27 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Studeni/Nov.2017 u 15:52
Odličan film!
Na vrh
sasa-stipisic View Drop Down
Active member
Active member
Avatar

Pridružen: 19.Sijecanj/Jan.2020
Status: Offline
Points: 172
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sasa-stipisic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Ožujak/Mar.2020 u 21:31
meni će Seven uvik imat mjesto među meni najboljin filmovima.....al svakako možda najbolji film ikad sa detektivsko-krimi tematikon
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 07.Studeni/Nov.2009
Status: Offline
Points: 691
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2021 u 14:46
Ultra giga mega popularni i hvaljeni film, kojeg nikad nisam voleo i nikad mi se nije posebno dopadao i pored Spejsija u epizodnoj ulozi, sa sve Fincerom.Onu dvojicu glavnih necu ni da pominjem.
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 03.Prosinac/Dec.2011
Lokacija: Beograd
Status: Offline
Points: 175
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Sijecanj/Jan.2024 u 23:45
Ponovo sam odgledao ovaj dobar mračan triler
Na vrh
Mizi View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Avatar

Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009
Lokacija: Ćoposlavija
Status: Offline
Points: 2410
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Mizi Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Sijecanj/Jan.2024 u 01:56
Originalno postovano od strane dzindzin16 dzindzin16 piše:

Ultra giga mega popularni i hvaljeni film, kojeg nikad nisam voleo i nikad mi se nije posebno dopadao i pored Spejsija u epizodnoj ulozi, sa sve Fincerom.Onu dvojicu glavnih necu ni da pominjem.


Auuuuuu, da Finčer zna da čita naš jezik, to bi ga dotuklo!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.