Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Juste avant la nuit Aka Just Before Nightfall (1971)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Juste avant la nuit Aka Just Before Nightfall (1971)

Juste avant la nuit

Juste avant la nuit (1971)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

1971

Žanr:

drama, kriminalistički

Trajanje:

106 min

Režija:

Claude Chabrol

Scenarij:

Claude Chabrol
, Edouard Atiyah


Glavne uloge:


Stéphane Audran
  >  Hélène Masson
Henri Attal
  >  Cavanna
Michel Bouquet
  >  Charles Masson
Jean Carmet
  >  Jeannot
Celia
  >  Jacqueline
Anna Douking
  >  Laura Tellier
Marcel Gassouk
  >  Barman
Pascal Gillot
  >  Auguste Masson
Daniel Lecourtois
  >  Dorfmann
Roger Lumont
  >  Commissaire Delfeil
Clelia Matania
  >  Mme Masson
François Périer
  >  François Tellier
Brigitte Périn
  >  Joséphine Masson
Paul Temps
  >  Bardin
Dominique Zardi
  >  Prince

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
KarolinaV View Drop Down
Uploader
Uploader
Avatar

Pridružen: 14.Veljaca/Feb.2014
Status: Offline
Points: 339
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj KarolinaV Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Juste avant la nuit Aka Just Before Nightfall (1971)
    Objavljeno: 31.Srpanj/Jul.2015 u 01:05
Juste avant la nuit (1971)




Žanr: Krimi, Drama
Trajanje: 106 min
Država: Italija, Francuska
Jezik: Francuski

Režija: Claude Chabrol
Scenarij: Edouard Atiyah (roman), Claude Chabrol (scenarij)


Uloge:

Michel Bouquet ... Charles Masson
Stéphane Audran ... Hélène Masson
François Périer ... François Tellier
Jean Carmet ... Jeannot
Dominique Zardi





Charles Masson (Michel Bouquet) po zanimanju je reklamni agent, a uz to je sretno oženjen za Hélène (Stéphane Audran) i otac dvoje djece, s kojima živi u vili u Versaillesu. Međutim, već duže vremena ima i ljubavnicu. To je Laura (Anna Douking), supruga njegovog susjeda i dobrog prijatelja, arhitekta Françoisa Telliera (François Périer). Njih dvoje na svoje ljubavničke izlete odlaze u Pariz, gdje imaju iznajmljeni stan.
Na jednom od takvih susreta, Charles slučajno zadavi Lauru u sado-mazo igri te očajan napušta stan, s nadom da nitko neće ništa saznati i svraća u obližnji bistro, gdje susreće Françoisa pa zajedno odlaze u Versailles. Uskoro policija otkrije Laurino tijelo i započinju istragu, a Charles u početku nije osumnjičen.
Vlasnica iznajmljenog stana vidjela je jednom tamo Lauru i Charlesa, ali na nagovor Françoisa, ništa ne kaže policiji. Iako policija nije ni izbliza na tragu počinitelja zločina, Charles sve teže živi s grižnjom saviesti, pokušavajući se vratiti svom normalnom obiteljskom životu.

Za ulogu u filmu "Juste avant la nuit" (Upravo pred noć) francuskog majstora krimića Claudea Chabrola, Stéphane Audran je dobila nagradu BAFTA za najbolju glumicu.
link







Ažurirao KarolinaV - 10.Sijecanj/Jan.2016 u 20:27
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.