| Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi |
Objavljen trejler za "Barbie" (17.12.2022.) | BA | HR | MK | RS | SI | |
Odgovori
|
| Korisnik | |
arzak
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
Active member
Pridružen: 13.Kolovoz/Aug.2011 Lokacija: Crna Gora Status: Online Points: 85 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Tema: Objavljen trejler za "Barbie" (17.12.2022.)Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 10:48 |
|
Sta reci? Sve ide u p.... m...... Odvratno!
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 11:23 |
|
Fantastišen!
Pa što bi život bio da nije bilo ove lutkice? Pa svi smo se kao dječica sa njom igrali, ili smo se susreli nekada, to je imala skoro svatka porodica na svijetu. Pa što je globalizam bez Barbie? To je nezamislivo. Netko bi se igrao sa njom, netko sa Margot, kužite? Divna vest, divna, jedva čjekam pogljedati, moj život počinje bivati interesantniji od kada sam pročitao ovo krucijalno saopštenje. Ozaren sam, ali nisam nasamaren, ne ne.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 11:47 |
|
Moja madre je imala veliku kolekciju Barbika, u svojim tridesetim
i padre kada god ode preko, donosio joj je makar poneku, čak i neke švapske verzije (mislim da se zvala Petra ? ), tako da nam je u stanu čitav jedan red u regalu bio rezervisan za majčine vražije Barbike ![]() ![]() Film doduše verovatno ne bih bio u stanju da gledam, volim Gretu Gerwing, volim i nešto od tih off priča Noah Baumbacha, Margot Robbie i Ryan Gosling su uvek lepi oku, ali svet Barbike? Pa da je priča stvarno ne znam kakva satira, aman...
|
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10573 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 12:39 |
|
Pa dobro sta fali igracki, sta ako su devojcice tada volele Barbiku, volele su i druge lutke, igrali su se i sa lastisom, eto ja sam, mozda i vecina pa imali smo i babusku npr, pored svega i svacega tih osamdesetih, bar ja kao klinac , a film naravno necu gledati. A sad me podseti igracka, za vojnika koji puze, i odlican, bar meni, korejski film Ggeutggaji ganda (2014) aka A Hard Day.
Ažurirao AlexDeLarge - 17.Prosinac/Dec.2022 u 12:44 |
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 12:50 |
|
Dabome, ne verujem ionako da misliš na moj post, nisam se naravno rugao, meni je bila slatka ta kolekcionarska nota u moje majke, šta ima veze.
A sećaš li se Stanimira i Stanimirke btw? |
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10573 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 12:52 |
|
Naravno ne mislim na tvoj.
|
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10573 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 12:53 |
|
Da secam se. A videh i da prodaju.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 12:55 |
|
Nema, to je praktičnost socijalizma, istovremeno igračkice/lutkice, kasica-prasica, etno motiv u zemlji seljaka na brdovitom Balkanu, a bome i ukras u vitrini.
|
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10573 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 12:56 |
|
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10573 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 12:57 |
|
Jeste ;)
|
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10573 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 13:00 |
|
Ja sam voleo npr vozove, koliko se secam u Hamburgu imaju te odlicne postavke u muzeju.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 13:11 |
|
Ne bih znao, nesam bio, ali imao sam jednu kompoziciju kao malecki, prolazio sam kroz sve faze ionako, igračaka nije falilo, od kauboja i indijanaca, preko autića, te vojnika, kockica, kolekcija iz svake godine onih UNICEF puzzli, maketa aviona, to su moji držali i kakvim ogromnim kofama jer nije bilo više mesta za sve moje igračke. Pobacali su sve to onda kada sam otišao od kuće
![]() ne dozvoliše mi da to ostane bilo kao uspomena, bilo kao deo vremena, mog detinjstva, nešto što bih jednog dana mogao makar pokazati svojoj deci. No nema veze, ima grđih šteta pa nikome išta, šta da se radi. Tada ionako nisam još bio pustinjak/samotnjak, igrao sam se sa drugarima i drugaricama napolju non-stop, muke žive bile naterati me da se vratim kući
i kada mi se zapreti da ne idem dalje, ja svejedno odem u božiju mater madre pobesni pa me izlupa, pa polomi nokat, te me onda izubija i zbog toga, a mene zabole moje malecno Puppet dupence baš (figurativno), pazi da me ne uplaši nasilje svakako ću sutra opet da lutam Pobeže mi poenta, standardno, htedoh reći nije radost detinstva u svim tim pukim predmetima ionako. |
|
![]() |
|
AlexDeLarge
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 08.Ožujak/Mar.2019 Status: Offline Points: 10573 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 14:07 |
|
Ma da kad smo bili klinci nisam ulazio u kucu, mada igralo se i po stanovima, kucama, ma moze da se prica sve i svasta, ali me je ipak kompjuter kasnije vise prikovao za stolicu, bio sam opcinjen, pa jos ZX spectrum, Commodore 64, 286,arkade, mada to je bilo u drustvu, ali ponekad i sam, sto bi se reklo visilo se u kraju. A ovo za vozove sad nadjoh https://www.youtube.com/watch?v=q9RCVP53OeE, stvarno su napravili fino , a da nije u predmetima naravno tacno, to me je skoro sto se tice neke kolekcije skroz `otreznilo` kad sam video npr. kucne bioskope, tj. neki deo kuce, podrum ili tako nesto sa delom za gledanje i ogromnom kolicinom filmova, sa svim propratnim stvarima,i onda rekoh sebi da li bih to radio, pa ne bih, iako imam ono knjiga+ film , neku probranu i malu kolekciju eto to mi se svidja, ali nista sad preterano.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 17.Prosinac/Dec.2022 u 16:36 |
|
Slično i kod mene, prvo sam imao Atari konzolu u tom nekom periodu pred i po polasku u školu, onda sam kod ortaka igrao da li beše Karateku na spectrumu, ja pa pazario Commodore 64, čak sam imao i disk drive ubrzo, nisam se dugo zlopatio sa kasetama
No ja previše volim ulicu, ni filmovi, knjige a ni komp nisu mogli predugo da me zadrže u stanu, da nije posla po video klubovima u tim dečačkim danima, dolazio bih samo da prespavam (ponekada ) kod kuće. Sa 17 ionako već otišao. Ovo sada vreme je strašno, za koješta, pa i za ulicu, sada mi je naravno lakše da se zakucam i da izlazim samo onda kada moram, preko ovih hladnih meseci tj, no proleće i leto su već neka peta priča.
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2022 u 21:09 |
|
Rajan Gosling igra Kena??????????
Pa što se kaj događa sa ovi gljumci, počeli da snimaju bre sve i svašta, prodali duše zbog zarade i opstanka, ne biraju više, idu iz kontejnera u kontejner. I onaj Kristijan Bejl, koriste iste recepte, daj da snime bilo što, nikada novca dovoljno! Bruka bre, a jako sam ih cenio, počeću više da gotivim ove što nisu profesionalni glumci, a to su raznorazni pjevači, rvači, klošari reperi koji su postali bogati klošari, starlete iz Plejboja i Maksima,oni dezrvuju više respekta. Ajde ova plavušanka Margot, nju razumem, može joj se jer je takva kakva je, ali zamislite Ser Entonija Hopkinsa da glumi Kena, ili Brusa Vilisa? To su bre glumačke veličine, a ne ovi Rajani i Goslinsli!
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2022 u 21:14 |
|
Anthony Hopkins ima skoro 100 godina
Voleo bih da mu vidim lice kada bi mu neko uopšte ponudio ulogu Kena Iako ja baš ne bih rekao da on brižno bira svoje uloge u poslednjih 20ak godina. Ovo je ozbiljna ekipa iza filma (pa delom i ispred), tako da je moguće u pitanju kakva satira, teško da je kakva detinjarija, ne znam zbilja, mrsko mi je čitati o Barbi filmu pa šta god da je. Meni se to kao postavka, pa o čemu god da je zapravo ispod površine, ne gleda, ali kontam da nije baš ono za šta se predstavlja.
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2022 u 21:16 |
|
Ja hopujem da je mjuzikl.
|
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2022 u 21:23 |
|
Nema više (meni) baš dobrog mjuzikla, njih sam obožavao kao dete, no u poslednje vreme malo šta dopire do mene od toga. Pa i zbilja prelepi Spielbergov West Side Story rimejk, za koji zapravo i nemam kakvih zamerki, me nije previše kupio. La La Land mi je bio poslednji koji mi se svideo. Draže mi je vratiti se filmovima Gene Kellyja npr. Singin' in the Rain i An American in Paris su (meni) neprevaziđeni.
|
|
![]() |
|
Mizi
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 22.Travanj/Apr.2009 Lokacija: Ćoposlavija Status: Offline Points: 2410 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2022 u 21:27 |
|
Ne volim mjuzikle, gledao sam Kosu i to mi je dosta.
Al Paćino kao Ken? Očekujem nove Transformerse, na njih se baš ložim. Mislim volim ja i Margot, ali neću da promoviram perverziju. |
|
![]() |
|
puppet_master
Profil člana
Pronađi sve prevode
Pošaljite privatnu poruku
Pronađi postove člana
Dodaj na listu prijatelja
eXtreme member
Pridružen: 21.Lipanj/Jun.2017 Lokacija: BG, Jugoslavija Status: Offline Points: 77216 |
Opcije posta
Thanks(0)
Citiraj Odgovor
Objavljeno: 19.Prosinac/Dec.2022 u 21:34 |
|
|
|
![]() |
|
Odgovori
|
|
| Pređi na drugi Forum | Forumska ovlašćenja ![]() Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |