Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Filmovi i serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Filmovi/serije kojima ne znamo ime (mogući spoileri)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP

Filmovi/serije kojima ne znamo ime (mogući spoileri)

Odgovori Odgovori Stranica  123 114>
Korisnik
Poruka
CMIBOR View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj CMIBOR Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Filmovi/serije kojima ne znamo ime (mogući spoileri)
    Objavljeno: 08.Veljaca/Feb.2008 u 10:53
Evo ja bih otvorio temu , koja se nalazi na jednom od susjednih foruma , i jako je korisna....čini mi se da ovakav topic još nije otvaran....

Uglavnom , samo napišite po sjećanju radnju filma koji vas muči , vjerujte , netko će se već sjetiti i dati link i naziv filma , bez obzira na to što ste ga gledali prije 15 godina....

Evo moje boljke od prije 7,8 godina, crtić ili nizozemski ili švedski , danski , štogod , u njemu je sve onako pomalo tmurno , cijeli svijet je prikazan kao industrijska zona , puno sve dimnjaka okolo...samo sam povezao od jednog lika s drugog foruma da je u njemu lik s nekakvom travom kao ušima i mrkvom kao nosom....

Ako neznate , nije bitno , krenite dalje sa svojim boljkama!sretno!
Jedino što je ovdje jasno jest da ništa nije jasno....
Na vrh
ddavid14 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ddavid14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2008 u 04:33
Ovako,znam samo ovo:Vatos locos-tako se zove banda,3 ili 4 brata,jedan se zove Paco(Latinoamerikanac),slikar i troši pare na morfij i drogu(u invalidskim kolicima je)!!I bijelac jedan od brače,završio je u zatvoru!!Eto to je sve šta znam o filmu!Ako netko zna kako se zove film,Zahvaljujem!!Wink
Na vrh
divxman View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj divxman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Ožujak/Mar.2008 u 00:02
Ovaj film sam gledao kao mali, sredinom osamdesetih. Neprovereno sam saznao da je film ceski i da su ga nasi preveli kao "KONOBARU BEZI"! Radnja ide ovako:
Sredovecan muskarac vezba da svira violinu i uvece svira po restoranima i tako zaradjuje za zivot. To je slika koju o njemu imaju njegova supruga i deca. Medjutim on tajno uvezbava da lako barata sa novcanikom, jednim pokretom ga vadi iz dzepa i otvara,vesto vadi kusur, vesto ga vraca u dzep i sl. Odlazi u restoran i kada je zgodna prilika obilazi sve stolove i naplacuje racune, zatim se pokupi i odlazi u drugi restoran gde cini isto. Tokom filma on napravi problem po celom gradu i svi znaju za njega. On se maskira na razne nacine i nastavlja da "terorise gradjane".
Secam se jedne scene kada je bilo neko veliko slavlje u restoranu i dolazi konobar predstavlja se svima u restoranu i kaze im da samo njemu mogu da plate racun i nikome vise. Kao mali bas sam se zabrinuo kako ce sada nas "terorista" ovde da uspe. Ali snasao se on, cim je konobar otisao istog treba je i on skocio i  obratio se gomili sa recima: Moj kolega se predstavio, pa da se sada predstavim i ja...
Zahvalan sam svima koji mi pomognu da saznam nesto vise o ovom filmu. Tj. treba mi originalni naziv ili, ako ima, linkovi za skidanje.
divxman
Na vrh
NightCaller3 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NightCaller3 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24.Ožujak/Mar.2008 u 23:50
Pozdrav svima!

Da li neko zna naziv filma u kojem Vikinzi prilikom  pohoda zarobe momka po imenu Dzastin, on postane rob, a jedan od Vikinga ga otkupi i oslobodi. Oni se pobratime i krenu da osvete oca tog Vikinga. Radnja se desava u anglosaksonskoj Engleskoj i Skandinaviji.
Mislim da je u pitanju britansko-svedska produkcija. Film je sa kraja 80-ih, pocetka 90-ih...
Na vrh
swoper View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj swoper Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25.Ožujak/Mar.2008 u 18:05
Stephen King.Grupa ljudi se krece kroz pustinju bjezeci od necega i dolaze u gradic za koji se ispostavi da je napusten.
NAPOMENA:nije DESPERATION a ni THE LANGOLIERS

Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Travanj/Apr.2008 u 02:35
Setio sam se jedong starijeg filma, nazalost, ne mogu da se setim ni glumaca koji igraju. Radi se o nekoj bandi koja podmetne nuklearnu bombu u neki grad u USA (mislim da je Njujork, mada nisam siguran) i traze novac da bi im rekli gde se nalazi. Drzava odluci da plati ucenu i predaje im ogroman novac na aerodromu. Banda dolazi na aerodrom nekim malim mlaznim avionom, premaskirani, i broje novac, spakuju ga, sedaju u taj avion i odlaze, medjutim na putu ka njihovom skrovistu nalecu na jato ptica i avion se srusi (svi izginu). Sada je na policiji i nekim agentima da otkriju gde je bomba! KAKO SE ZOVE TAJ FILM!!!???
Vladika
Na vrh
B-52 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj B-52 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Svibanj/May.2008 u 16:12
Originalno postovano od strane ddavid14 ddavid14 napisao:

Ovako,znam samo ovo:Vatos locos-tako se zove banda,3 ili 4 brata,jedan se zove Paco(Latinoamerikanac),slikar i troši pare na morfij i drogu(u invalidskim kolicima je)!!I bijelac jedan od brače,završio je u zatvoru!!Eto to je sve šta znam o filmu!Ako netko zna kako se zove film,Zahvaljujem!!Wink

Nas prevod filma je Okovani cascu a zapravo se zove Bound by honor, poznat i kao Blood in blood out  Wink

Na vrh
jankovic123 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj jankovic123 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Svibanj/May.2008 u 18:12
Ako neko zna original naziv filma Penelope kruz, mislim da je prevod otprilike CRVENE CIPELE, ili slicno. Radnja je kao ona ima aferu sa doktorom koji je siluje, medjutim to traje i ponavlja se dok se ne zaljube...onda se njemu razboli dijete i on dok bdi nad djetetom, sjeca se te veze...???   
Na vrh
sukis View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj sukis Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Svibanj/May.2008 u 01:24
Originalno postovano od strane jankovic123 jankovic123 napisao:

Ako neko zna original naziv filma Penelope kruz, mislim da je prevod otprilike CRVENE CIPELE, ili slicno. Radnja je kao ona ima aferu sa doktorom koji je siluje, medjutim to traje i ponavlja se dok se ne zaljube...onda se njemu razboli dijete i on dok bdi nad djetetom, sjeca se te veze...???   

http://www.imdb.com/name/nm0004851/

pogledaj spisak mozda ga i nadjes  a i videces neki novi naziv filma  koji se tek snima

Da ljubav greje ja bih odavno bila mrtva .
Na vrh
nenad.d View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nenad.d Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Svibanj/May.2008 u 01:55
treba mi naziv filma.radnja se desava oko nekog klinca koji je bolestan i na kraju umire ali u medjuvremenu pomaze nepoznatim ljudima i obavezuje ih da i oni moraju pomoci tri puta drugim osobama, koje prenose dalje. na kraju filma su dosli svi ljudi kojima je neko pomogao ispred decakove kuce. davno sam ga gledao pa ako neko zna
Na vrh
B-52 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj B-52 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2008 u 13:58
Originalno postovano od strane nenad.d nenad.d napisao:

treba mi naziv filma.radnja se desava oko nekog klinca koji je bolestan i na kraju umire ali u medjuvremenu pomaze nepoznatim ljudima i obavezuje ih da i oni moraju pomoci tri puta drugim osobama, koje prenose dalje. na kraju filma su dosli svi ljudi kojima je neko pomogao ispred decakove kuce. davno sam ga gledao pa ako neko zna

Mislim da je ovo:

http://www.imdb.com/title/tt0223897/

Na vrh
nenad.d View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj nenad.d Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Svibanj/May.2008 u 23:08
Hvala puno B-52
Na vrh
yolix83 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj yolix83 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Svibanj/May.2008 u 15:45
Sumnjam da će mi neko moći pomoći iz razloga što malo znam o filmu. Ne sjećam se, gled'o sam ga k'o dijete. Bilo kako bilo... Film je star, ne znam iz koje godine, ali je crno-bijeli. Radnja se vrti oko nekog holivudskog glumca, njegove karijere, uspona i padova, privatnog života... Im'o je 4-5 brakova u filmu, uspješnu karijeru, pa kasnije pao u zaborav. Onda su počeli njegovi bezuspješni pokušaji da se vrati u punom sjaju, što ga je izjedalo. To su prva 2 sata filma, dalje nisam gledao, nisu prikazali.
There are two kinds of spurs, my friend. Those that come in by the door; those that come in by the window.
Na vrh
Nameless One View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2008 u 11:54
Originalno postovano od strane ddavid14 ddavid14 napisao:

Blood In, Blood Out... Bound by Honor
ili samo Bound By Honor
http://www.imdb.com/title/tt0106469/

Sorry nisam vidio da je već odgovorenoBig smile

Ažurirao Nameless One - 02.Lipanj/Jun.2008 u 11:55
Na vrh
Milky Way View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Milky Way Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Lipanj/Jun.2008 u 22:15
Zna li itko, stariji film (mislim da ima dva nastavka), ljudi se voze u putničkom avionu i usred leta prođu kroz nekakav vatreni prsten na nebu i od onda sve postaje čudno. Kad se prizemlje nigdje nema ni žive duše...
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2008 u 00:17
Film po romanu Stivena Kinga zove se THE LANGOLIERS

http://www.imdb.com/title/tt0112040/

Ažurirao Vladika - 14.Lipanj/Jun.2008 u 00:17
Vladika
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14.Lipanj/Jun.2008 u 00:23
Sad meni treba jedna cudna molba!!! Trebaju mi SCI-FI filmovi nastali izmedju 1975 i 1980, u kojima se koristi svetlosna sablja. Tragam za jednim koga sam gledao kao klinac u kome se pojavljuje neki lik sa svetlosnom sabljom i bori se sa dva robota. Koliko se secam efekti su u stop motion fazonu. Zivo se secam nekih detalja, kao da sam ih juce gledao, ali nikako da nabasam na njega. Prevrnuo sam net i IMDB ali nijedan ne lici na taj! Ako neko ima ideju...
Vladika
Na vrh
Poosh View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Poosh Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Lipanj/Jun.2008 u 18:04
Originalno postovano od strane NightCaller3 NightCaller3 napisao:

Pozdrav svima!

Da li neko zna naziv filma u kojem Vikinzi prilikom  pohoda zarobe momka po imenu Dzastin, on postane rob, a jedan od Vikinga ga otkupi i oslobodi. Oni se pobratime i krenu da osvete oca tog Vikinga. Radnja se desava u anglosaksonskoj Engleskoj i Skandinaviji.
Mislim da je u pitanju britansko-svedska produkcija. Film je sa kraja 80-ih, pocetka 90-ih...

Slucajno sam "naleteo" na ovaj naslov, mozda je to taj film:
 http://www.imdb.com/title/tt0087432/
Na vrh
NightCaller3 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NightCaller3 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2008 u 00:50
Nazalost, nije taj film, ali je slican. U svakom slucaju, hvala. I ovaj film izgleda zanimljivo.
Na vrh
crocro23 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj crocro23 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Srpanj/Jul.2008 u 22:09
Hello ekipa,
Novi sam ovdje ali mi fkt treba pomoc
Radi se o filmu kojeg sam gledao davno jos u kinu 2003 godine,mislim da je bilo sa 2003 na 2004....
Film je njemacki ili austrijski,psiholoska drama a imao je cudan naziv
Uglavnom radnja filma je o grupi prijatelja,adolescenata i glavni dio filma se odvija o problemima jednog decka koji cak biva i silovan od strane ostalih ''prijatelja'' na jezeru/bazenu
Film je stvarno potresan,vrtila mu se reklama po mtv-u jako cesto i po raznim net forshpanima...

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 114>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.