Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > SAJT I FORUM > Predlozi, pitanja, problemi, kritike...
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - File doesn't exist.
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

File doesn't exist.

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: File doesn't exist.
    Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2019 u 13:59
Pozdrav, redovno mi se u zadnje vrijeme pokazuje greška prilikom postavljanja prevoda
"File doesn't exist."
Nekad ponovim postupak i bude sve u redu. Mislim da admini izbrišu prvi fajl, koga i nema, i to je OK. Međutim, danas neće da uopše prihvati ZIP. Može li mi neko reći o čemu se radi?
File doesn't exist.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2019 u 14:20
do tebe je, ne do adminaTongueLOL

koliko ja vidim 2x si postavio titl i 2x si ga odobrio ali u oba slučaja si zaboravio da treba potvrditi i onu drugu opciju da je titl vidljivLOLLOL
Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2019 u 14:44
Koliko vidim, izbrisan je jedan, drugi je dostupn. Moguće je, mada sam i na prethodnim "Dinastija" serijalu sve radio isto, i drugi puta titl prođe. Nadam se da neće više biti problema.
Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2019 u 14:56
lako se zabunit  i zaboravit.. ovo ti je falilo u oba slučaja.  btw. naravno sad smo dupli obrisali.

Na vrh
MrDaky78 View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj MrDaky78 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2019 u 19:49
Hvala!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,108 sekundi.