Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Falling Skies (2011)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Falling Skies (2011)

Falling Skies

Falling Skies (2011)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2011

Žanr:

akcija, znanstvena fantastika, triler

Trajanje:

42 min

Autor:

Robert Rodat

Glavne uloge:

Noah Wyle
  >  Tom Mason
Drew Roy
  >  Hal Mason
Maxim Knight
  >  Matt Mason
Moon Bloodgood
  >  Anne Glass
Will Patton
  >  Captain Weaver
Sarah Carter
  >  Margaret
Connor Jessup
  >  Ben Mason
Colin Cunningham
  >  John Pope
Mpho Koaho
  >  Anthony
Doug Jones
  >  Cochise
Seychelle Gabriel
  >  Lourdes
Treva Etienne
  >  Dingaan Botha
Peter Shinkoda
  >  Dai
Ryan Robbins
  >  Tector
Jessy Schram
  >  Karen Nadler

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
icemaher View Drop Down
Administrator
Administrator

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj icemaher Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Falling Skies (2011)
    Objavljeno: 27.Ožujak/Mar.2011 u 16:29

Falling Skies, novi SF-a Stevena Spielberga kreće za tri mjeseca, a da vas zabave u međuvremenu, evo nekoliko (relativno friških) najava. Začudo, TNT se nije sramio prikazati dosta vanzemaljsko-invazijske akcije. Prema najavama, serija izgleda kao V, kad bi se Visitori više bavili samom invazijom, nego spletkarenjem, spolnim općenjem sa ljudima i potragom za ljudskom dušom. Mi se samo nadamo da će Falling Skies biti pametnije osmišljen i napisan, jer V-jeve epizode djeluju kao da su napisane na scenarističkim vikend-radionicama. U osnovnoj školi.

Dakle, drugi ovogodišnji Spielbergov SF – zapravo prvi, pošto je Terra Nova odgođena – bavi se događajima šest mjeseci nakon vanzemaljske invazije na Zemlju. Seriju producira Spielbergov studio DreamWorks, a ukoliko ćemo suditi po najavama, CGI-ja, ganjanja vanzemaljaca i velikih brodova nad razrušenom Zemljom neće nedostajati. Noah Wyle i Moon Bloodgood u glavnim su ulogama.

Za razliku od Terra Nove, ovdje je Spielberg potpisan kao su-kreator, a po najavama, ovo izgleda kao nešto što bi on napravio. Premijera je na rasporedu 19. lipnja uz dvosatnu epizodu. Trailer, kratki clip sa Vulturea te TV reklame u nastavku:

http://videos.nymag.com/video/Vulture-Exclusive-Spielbergs-Fa

IMDB

Ostale televizijske promo reklame manje-više sadrže isti materijal iz trailera, a najavljuju priču iz pogleda par različitih likova:

Krešimir Vinšćak serijala.com

Ažurirao titlovi.com - 21.Lipanj/Jun.2014 u 17:19
Na vrh
Kneginja View Drop Down
Administrator
Administrator
Sto me ne ubije... ide u moje memoare.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kneginja Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2011 u 04:27

Prevode serije je najavio zkarlov Heart  Clap

Sto me ne ubije... ide u moje memoare.
Na vrh
Salvador View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Lipanj/Jun.2011 u 09:38
Još 7 danacudak
[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/e296bc78-d8ed-4533-a735-753ab70ac683.jpg">
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Lipanj/Jun.2011 u 12:18
Danas je premijera novog SF spektakla - Falling Skies!

Premijera će istovremeno biti u 75 zemalja.

Seriju prikazuje TNT u SAD-u.

A u Evropi će se prikazivati u Nemačkoj, Velikoj Britaniji i Španiji. 
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Lipanj/Jun.2011 u 22:48
Dobre reakcije na seriju.

Sve o rejtingu Falling Skies-a ovde...
Na vrh
Salvador View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member
Vlad Tepeš aka Vlad Nabijač

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Salvador Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2011 u 21:03
Klasična priča o preživjelima... koja dosta podsjeća na serije kao što su Battlestar Galactica, Jericho, The Walking Dead.
Pilot je ok, zadovoljan sam, ali nadam se da će to biti i malo bolje.
Dobar balans drame i akcije sa dosta solidnim CGI efektima.
Meche i Skitterse nisu baš precizno objasnili, ali nadam se da će to napraviti u epizodama koje nadolaze, a i neki flešbek u prošlost bi bio poželjan da vidimo kako se to sve odvijalo.Smile

Ažurirao Salvador - 22.Lipanj/Jun.2011 u 21:08
[IMG]https://static.titlovi.com/images/forum/e296bc78-d8ed-4533-a735-753ab70ac683.jpg">
Na vrh
Vladika View Drop Down
Senior translator
Senior translator
>> Virus Guru <<

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vladika Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22.Lipanj/Jun.2011 u 22:03
Malo me nervira to sto nisu poklonili previse paznje detaljima. Nekako su zbrzili neke scene. Ono sto mi je zasmetalo je sto su u totalnoj oskudici, nema hrane nema vode, odeca im je prljava, muskarci su znojavi i musavi, ali su im zene (i to bukvalno sve zene) umivene nasminkane (doduse blago) i sasvim ciste u licu. I ta glupost od tinejdzera od trinaest godina koji ide u najvaznije misije, a ostali "borci" ostaju u kampu da peru ves i krpe carape!!!??? Serija ima potencijala, ali se plasim da ne zabrazde u jos gluposti. Nekako kad se gledaju serije kao sto su GAME OF THRONES, ROME, JERICHO i jos neke koje su pazile na sve detaljcice, nekako kad primetim greske u drugima serijama, dobijem osecaj nedorecenosti. Nadam se da ce biti bolje u nastavku jer serija ima potencijala, videcemo!

Ažurirao Vladika - 22.Lipanj/Jun.2011 u 22:04
Vladika
Na vrh
prijatel-MKD View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatel-MKD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Lipanj/Jun.2011 u 14:40
Jeste, izgleda kao da su Visitori stigli. Drama koja i nije donela neku najavu za veliki hit na samom pocetku.
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие!
You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Na vrh
prijatel-MKD View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj prijatel-MKD Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Srpanj/Jul.2011 u 16:15
Nakon 5te ep. ne samo sto je drama, vec totalno bezvezalna prica koja potseca na teenage dramu i od ovoga mi dodje da se pitam zasto li su ubacili one visitore u ovom filmu. Mozda se samo hvale da oni imaju tehniku da naprave vrlo realisticne zivotinje na filmu, a?
Moje gledanje na ovu seriju preneto preko brojeva je 2/10

Neverovatno dosadna serija za koju mozes zaliti izgubljeno vreme na gledanje, i nema ni teoretske sanse kad bi je uporedio sa Game of Thrones koja iako je izmisljotina nakon svake ep. ostavlja ti zelju da pogledas i sledecu ep. jer ima potencijala da sledeca ep. bude bolja i donese novi preokret.

Ažurirao prijatel-MKD - 11.Srpanj/Jul.2011 u 16:25
0123456789 Само десет цифри, а толку многу главоболие!
You can't take it to a philosopher for being stupid, if he wasn't he would've be a physicist.
Na vrh
Dr Dragan View Drop Down
Moderator
Moderator
Доца

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Dr Dragan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Travanj/Apr.2012 u 11:50
I drugi serijal  je najavio zkarlov Clap
Na vrh
Rocky75 View Drop Down
Translator
Translator
Budale i pečurke se ne sade, same niču

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rocky75 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Travanj/Apr.2013 u 21:49
Nastavak serije,treća sezona,9 juna dupla epizoda.
Najavljujem prevode III sezone,ako Bog da.

Ažurirao Rocky75 - 16.Travanj/Apr.2013 u 11:41
Brigada žandarmerije pronašla i zapalila 2 hektara pod marihuanom, nakon čega su objavili da su oni sada divizija i da kreću u svemir da pohapse Pokemone!
Na vrh
Illuminati View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Illuminati Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10.Lipanj/Jun.2013 u 14:45
Napokon dosao i taj dan Tongue... pa jos dupla epizoda!
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Srpanj/Jul.2013 u 22:24
Serija je obnovljena za četvrtu sezonu.

ClapThumbs Up

Ažurirao Rocky75 - 02.Srpanj/Jul.2013 u 23:57
Na vrh
Forrest View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Forrest Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Lipanj/Jun.2014 u 13:05
Jel' može neko da promeni video linkove, svi su "mrtvi"...
http://titlovi.com/titlovi/falling-skies-185869/
Na vrh
Gor@n88 View Drop Down
Master translator
Master translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Gor@n88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18.Srpanj/Jul.2014 u 17:30
Obnovljeno za petu i poslednju sezonu. Imaće 10 epizoda.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2015 u 01:04
Serija je trebala maksimalno imati tri sezone, ali nažalost nije. Nakon treće sve je otišlo u troku**c.

Citiraj Mi se samo nadamo da će Falling Skies biti pametnije osmišljen i napisan, jer V-jeve epizode djeluju kao da su napisane na scenarističkim vikend-radionicama. U osnovnoj školi.

Samo se nadajte.

Citiraj a ukoliko ćemo suditi po najavama, CGI-ja, ganjanja vanzemaljaca i velikih brodova nad razrušenom Zemljom neće nedostajati.

Hoće.

Originalno postovano od strane Gor@n88 Gor@n88 piše:

Obnovljeno za petu i poslednju sezonu.

Fala Bogu. Ne ponovilo se.

Ne znam odakle da krenem i koliko bi mi trebalo vremena za sve pa ću se zadovoljiti gornjim komentarima.

Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2015 u 11:33
Mislim da sam letos počela prvu sezonu (zbog KarteraLOL) zastala ne znam više ni na kojoj epizodi (druga epizoda spasavanja njegovog starijeg sina) i nikako da nastavim. Da se trudim ili ne?
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
cersei View Drop Down
Administrator
Administrator
Puppet Master

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cersei Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2015 u 11:36
mene je smorila na sredini 2 ili 3 sezone uglavnom, nemojLOL ...mislim smorila me je i prije ali sam junački trpila zbog ljubaviLOLLOL

Ažurirao cersei - 13.Listopad/Oct.2015 u 11:37
Na vrh
bojanadj View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bojanadj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2015 u 11:39
I počela sam samo zbog glavnog glumca. Sećam ga se kao Kartera iz "ER" serije. LOL

Ažurirao bojanadj - 13.Listopad/Oct.2015 u 11:40
Life isn't about waiting for the storm to pass; it's about learning to dance in the rain...

Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Listopad/Oct.2015 u 11:39
Možeš odgledati do kraja treće. Nakon toga počinju Teletubbiesi. facepalm
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.