Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (2019)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (2019)

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (2019)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2019

Žanr:

biografski, kriminalistički, triler

Trajanje:

108 min

Režija:

Joe Berlinger

Scenarij:

Michael Werwie

Glavne uloge:

Jeffrey Donovan
  >  Utah Defense Attorney John O'Connell
James Hetfield
  >  Officer Bob Hayward
Justin Inman
  >  Police Lineup Suspect
Ava Inman
  >  2 Yr Old Molly
Alan B. Jones
  >  Utah Judge Stewart Hanson (as Alan Bomar Jones)
Zac Efron
  >  Ted Bundy
Angela Sarafyan
  >  Joanna
Lily Collins
  >  Liz Kendall
Grace Victoria Cox
  >  Carol Daronch
Maya Berlinger
  >  Concerned Library Co-Ed
Morgan Pyle
  >  8 Yr Old Molly
Richard K. Jones
  >  Interrogation Room Sherrif
Sydney Vollmer
  >  Babysitter
Derek Snow
  >  Security Guard

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Stole Haringa View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (2019)
    Objavljeno: 27.Sijecanj/Jan.2019 u 06:29

Žanr: Biografski, krimi, triler
Režija: Joe Berlinger
Scenario: Michael Werwie
Glavne uloge: Lily Collins, Zac Efron, Angela Sarafyan

Opis:
Hronikle zločina Teda Bundija, ispričane iz perspektive njegove dugogodišnje devojke, Elizabet Klepfer, koja je godina odbijala da poveruje u istinu o njemu …

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09.Travanj/Apr.2019 u 01:26
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23.Svibanj/May.2019 u 23:52
Prijevod je uradio radosav-milutinovic 👍
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2019 u 10:36
Film mi je dobar, zahvaljujući odličnoj glumačkoj postavi, zato od mene 7/10
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Svibanj/May.2019 u 20:54

Film Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile (2019) nije sve ono što u naslovu piše ili se može očekivati. Pokriveni su obični biografski podaci kao što su hapšenja, ljubavne veze, suđenje...Film je ekranizacija knjige koju je napisala njegova verenica Liz Kendal sa kojom je godinama živeo u predgrađu Sijetla. Dotična, koja je baš uticala na sudbinu najpoznatijeg američkog serijskog ubice, nije uspela u svom pokušaju. Možda je uspela da dobro unovči knjigu ali to nije toliko važno za film u čijem je epicentru Z.Efron koji briljira u liku Bandija. Kad bolje razmislim, film je sav u znaku Efrona koji se od pripadnika nekog ljigavog boj benda transformisao u manijaka koji je, zahvaljujući tv prenosu, svojim suđenjem zabavljao naciju. To je uradio Efron, reditelj Berlinger nije uradio ništa drugo do Bandijeve promocije. Ne znam kako drugačije da objasnim da u filmu, osim retkog deklamovanja zlodela, ne postoji ništa konkretno što je ovaj socioapata i manijak uradio. Nema nijedne scene u kojoj dotični ubija, nema nijiednog svedočenja bilo kog svedoka, nema ničega osim simplifikovanih činjenica koje su prilagođene filmu a samim tim i gledaocu. Svestan sam da je nemoguće sabiti u jedan film sve zločine koje je Bandi uradio. To ipak nije olakšavajuća okolnost za Berlingera koji je dao svoju benignu i romantizovanu verziju Bandijevih zločina.
Na vrh
Freak37 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Freak37 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01.Lipanj/Jun.2019 u 15:27
I ja sam ocekivao da ce biti scena sa ubijanjem , tako da film iz 2002 T.B. mi je bolji. Mozda za ovakve likove je malo film , mnogo materijala , tako da mozda neka mini serija ili serija , sto da ne.
Na vrh
TheMancic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj TheMancic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 09:29
Gledao sam film iz 2002 o Bandiju a ovaj je mnogo bolji od tog..
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 10:18
Na temu serijskog ubice Teda Bandija, snimljeno je više filmova ali bih istakao sledeća dva:

The Deliberate Stranger (1986)

The Stranger Beside Me (2003)

Prethodno pomenuti iz 2002. nisam gledao pa ne mogu da komentarišem.

Ažurirao bgvracar - 02.Lipanj/Jun.2019 u 10:24
Na vrh
Srecko Delibasic View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Srecko Delibasic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02.Lipanj/Jun.2019 u 21:35
Jedan od dosadnijih filmova koji sam gledao. Netflixova doku serija je tata za ovo :)
Na vrh
enis88 View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj enis88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2019 u 16:05
nije loš film, 6/10
Na vrh
TheMancic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj TheMancic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2019 u 17:07
Originalno postovano od strane bgvracar bgvracar piše:

Na temu serijskog ubice Teda Bandija, snimljeno je više filmova ali bih istakao sledeća dva:

The Deliberate Stranger (1986)

.

Da tacno ima i taj iz 1986 na njega sam potpuno zaboravio,taj je fantastican film..
Na vrh
beogradski View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj beogradski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2019 u 18:00
Uz pomenutog Bandija, Mensona i Berkovica, treba pomenuti jos dvojicu serijskih ubica a to su Dzefri Demer i Dzon Vejn Gejsi. Ovaj o Bandiju cu gledati mada mi Efron ne uliva poverenje, secam se da sam gledao verziju gde igra manje poznati Bil Kembel.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2019 u 23:02

To što je hteo reditelj Berlinger da kaže poznato je samo njemu. Čovek se od početka pa do kraja, polako i sigurno, gubi i rasplinjava. Snimio je film bez fokusa, ideje vodilje, benigno i mlako ostvarenje koje je idealno kao forma za tv film sredinom sedamdesetih. Ovako se upleo u šablon zvan romantizovanje američkih krimosa koji su redom fini ljudi iz komšiluka a ne sociopate i monstrumi. Zanimljivo je kako najbrojnija i na papiru najefikasnija policija na svetu, nikad nije otkrila koliko je tačno Bandi ubio žena. Monstrum poput Damera, je žrtvu koja mu je pobegla i dala izjavu u policiji, pokupio baš u policijskoj stanici. Film o Bandiju i Daneru koji je snimljen prošče godine mogu bez problema da strpam u isti koš. I ne samo o Dameru.

Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2019 u 22:04
Originalno postovano od strane beogradski beogradski piše:

Uz pomenutog Bandija, Mensona i Berkovica, treba pomenuti jos dvojicu serijskih ubica a to su Dzefri Demer i Dzon Vejn Gejsi. Ovaj o Bandiju cu gledati mada mi Efron ne uliva poverenje, secam se da sam gledao verziju gde igra manje poznati Bil Kembel.

Kud bre da zaboraviš ove ludake:  LOL

Denis Rejder poznati i kao BTK Killer:

O njemu je snimljen film The Hunt For The BTK Killer (2005)

Andrej Čikatilo, poznat i kao Monstrum iz Rostova:

O njemu je snimljen fenomenalan film koji se zove Citizen X (1995).

Najgori od svih njih, Geri Ridžvej, poznat i kao Green River Killer. Interesantno je da je policija angažovala Teda Bandija, koji je uveliko već trunuo u zatvoru, kao konsultanta u ovom slučaju, kako bi pronikli u Ridžvejev profil.

O istom je snimljena mini-serija The Capture of the Green River Killer (2008)

Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Stole Haringa Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2019 u 00:47

Potvrđuje se moja teorija da loši filmovi imaju najviše komentara. U ovom slučaju i na ovom forumu, pored komentara postoje i teme. Svoj komentar sam ostavio u temi koju sam otvorio https://forum.titlovi.com/extremely-wicked-shockingly-evil-and-vile-2019_t92107.html

Ono gore je početak Šijanovog Davitelja koji je pored legendarnog Pancrama naveo još i De Salvu, Bostonskog davitelja.

Što se mene tiče, film je odličan i ima samo jednu manu. Sniman je, poput nekih iz istog faha, u vreme vođenja sudskog procesa. Konkretno, nastali su pre izricanja presude.

Ovo gore je blag i neuspeo pokušaj da se ovekoveči Pancram. Mislim da bi film bio totalni neuspeh da ne beše Dž.Vudsa, njegove glume i improvizacija.

Dokumentarac o Pancramu je mnogo bolji, Borobski je jedan od ljudi koji znaju znanje, jedan od onih koji rade za svoju dušu. Na žalost, nije preveden i nije toliko poznat.

A tu je i Henri koji je čekao u bunkeru svoju premijeru.

Nadam se da sam doprineo neveseloj temi posvećenoj američkim masovnim ubicama i ostalim manijacima. Dokumentaraca ima mnogo više od filmova i to je neka druga priča.

Bežim sa teme.

Na vrh
Wida View Drop Down
Uploader
Uploader

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wida Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Lipanj/Jun.2019 u 15:28
Čajanka od filma.
Na vrh
vracar View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2019 u 07:28
Odličan film.
Na vrh
Diana0000 View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Diana0000 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Lipanj/Jun.2019 u 13:38
srednja žalost, ocjena 6/10
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
+glavni baja+ R.I.P. 16.12.88.-30.09.19.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Lipanj/Jun.2019 u 21:31
I ja sam ocekivao neko ubistvo tu i tamo,ali nije lose ni ovako.
Taman cu pogledati taj iz 2002...da vidim ubistva.
Nije siromah onaj koji ima vec onaj koji nema !!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.