Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Generalne rasprave i zabava > Sport
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Evropsko Prvenstvo u Rukometu - Hrvatska 2018
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Evropsko Prvenstvo u Rukometu - Hrvatska 2018

Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Danilo-Naissus View Drop Down
Titlovi staff
Titlovi staff
Legio VII Claudia

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Danilo-Naissus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Sijecanj/Jan.2018 u 22:46
Originalno postovano od strane mahoni mahoni piše:

...vi imate baš dobru ekipu i selektor kod takvih igrača treba da izgradi prvo duh....Ali, imate dobre igrače, posvećene, vredne i grehota je što niste uzeli zlato.

Ps.ili bilo koju medalju.    
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Sijecanj/Jan.2018 u 22:53
Ovako ti ja vidim hrvatsku rukometnu reprezentaciju: Ako je na nekom prvenstvu najslabija reprezentacija 1, a najbolja 10, oni su konstantno 9. To ti znači da im polufinale ne može pobjeći (osim ako nešto ne zajebu), ali i da je velika vjerojatnost da će neka druga reprezenrtacija to prvenstvo odigrati za 10 i osvojiti zlato. Nakon godina i godina "devetki", ljudima to lagano dopizdi i prestanu cijeniti te konstantne ulaske u polufinale jer očekuju da u jednom trenutku ekipa sazri za osvajanje zlata, a to se nikako ne događa.

S druge strane imaš Francuze koji su u istom periodu (10-ak godina) također promijenili 2-3 generacije igrača i svaka je otišla barem jednom do kraja i usput pobijedila ove naše. JeCensoredemu mater, izgleda da oni onda nešto bolje rade od nas, a mi u isto vrijeme nikako ne uspjevamo osmisliti protulijek.

I dok mi razbijamo glavu zašto smo opet izgubili od Francuza, Nijemci postanu prvaci. Pa dođe drugo prvenstvo. Mi opet izgubimo od Francuza, a u finale se plasiraju Šveđani i Španjolci koji su pobijedili Francuze! WTF??? Kako? Kad je red na nas? Angry
Na vrh
NaEdenCovekBratMu View Drop Down
Moderator
Moderator
Eden AKA Zeleni AKA Seoski Šon Bin

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj NaEdenCovekBratMu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26.Sijecanj/Jan.2018 u 22:54
Kakav derbi su priredili Skandinavci. ClapClap Finale neće biti bolje. 
Gore gore gore gore no što gore gore dole.
Na vrh
Boozywoozy View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Sijecanj/Jan.2018 u 12:32
Ja mislim da ce finale biti veoma interesantno... Mada sam impresioniran time sto su Spanci uradili Francuzima..
Nije siromah onaj koji ima,vec onaj koji nema.
Na vrh
iromafia111 View Drop Down
Administrator
Administrator
Nabadač engleskog poznat i kao Gazda

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj iromafia111 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28.Sijecanj/Jan.2018 u 22:35
Rumunjski suci "malo" pomogli Francuzima da osvoje treće mjesto, a u finalu Šveđani zaboravili da moraju odigrati i drugo poluvrijeme. Svaka čast Šterbiku, došao je na polufinale i uzeo zlato. Like a boss. Cool
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2018 u 20:33
Spanija osvojila,cujemo se do sledeceg prvenstva... :)
Na vrh
adm1r View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj adm1r Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Veljaca/Feb.2018 u 20:41
Originalno postovano od strane Boozywoozy Boozywoozy piše:

Spanija osvojila,cujemo se do sledeceg prvenstva... :)

E da ti nisi rekao, ne bi ni znali. Ajde bježi!
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Boozywoozy Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Ožujak/Mar.2018 u 06:54
Mozda ce se neko nekada upitati ko je osvojio euro u rukometu i naleti na ovaj moj post i razotkrije misteriju. A mozda ce i Novina mater praviti mutusu-batakusu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,110 sekundi.