Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Eternals (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Eternals (2021)

Eternals

Eternals (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

VJEČNICI

Godina:

2021

Žanr:

drama, akcija, fantazija, znanstvena fantastika, avantura

Režija:

Chloé Zhao

Scenarij:

Jack Kirby
, Patrick Burleigh
, Chloé Zhao
, Ryan Firpo
, Kaz Firpo

Glavne uloge:

Salma Hayek
  >  Ajak
Angelina Jolie
  >  Thena
Richard Madden
  >  Ikaris
Harish Patel
  >  Karun
Gemma Chan
  >  Sersi
Ma Dong-seok
  >  Gilgamesh
Brian Tyree Henry
  >  Phastos
Kit Harington
  >  Dane Whitman
Kumail Nanjiani
  >  Kingo
Lauren Ridloff
  >  Makkari
Barry Keoghan
  >  Druig
Brenda Lorena Garcia
  >  Babylon Villager
Lia McHugh
  >  Sprite
Sebastian Senior
  >  Passerby
Lucia Efstathiou
  >  Student

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Eternals (2021)
    Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 10:22
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 10:40
Tja, opet glorifikacija holivudske plastike, da je bilo pameti bio bih kirurg i tamo mlatio lovu na tim snobovima.

A opet, gledat će se jer postoji jedan, ali vrijedan, razlog.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 10:46
+1 (da ću gledati zbog Ma Dong-seoka tj)

Valjda ne moram prvo gledati Endgame, glupav sam ionako za te Avengers filmove, ne mogu išta da pohvatam, ni ko, ni šta, ni zašto.

Hajde što to nije moj broj pa me i ne zanima, nego ovakav kakav sam, zaboravim šta se dešavalo u prethodnim filmovima a da pravim filmski maraton Marvel filmova da bih sve pohvatao - zbilja nisam u stanju, sve i da imam vremena za toliko filmova spojeno.

Ažurirao puppet_master - 19.Kolovoz/Aug.2021 u 11:10
Na vrh
AlexDeLarge View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AlexDeLarge Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 11:15
Ne mora prakticno da se gleda nijedan Marvelov igrani film sto se radnje i njih samih tice,osim da se zna po koji lik(likovi) koji se pojavljuje u stripu (Inhumans,Thor, Thanos,Iron Man,Apocalypse, itd... a to zavisi koji ce period obraditi iz stripova od 1976. pa do 2021.) a deo je njihove price. U animiranim serijama se pojavljuju neki likovi. 
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 11:57
Pa to je deo moje mukice sa Marvelom, nisam čitao išta od toga, nisam se stigao ikada vezati za te likove, gledah većinu tih filmova jer inače gledam sve što stignem. Voleo bih da je tako šta bilo moguće snimati dok sam bio dete, tada smo imali gotovo samo Supermena.
Na vrh
kjovo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 12:16
Ah imali smo i Spidermana,kad se setim koliko sam se radovao onom smesnom filmu prvom o njemu ali sta je tu je.Kad bi snimili film po Cat Claw od Keraca gde bi nam bio kraj
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 12:21
Da, to je bio neki tv film, da li i serijica čak. Iz nekog razloga se kod nas taj Spiderman prikazivao po bioskopima. Nicolas Hammond ili tako neki tip.
Na vrh
kjovo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 12:40
Jeste u pravu si,do dana danasnjeg sam mislio da je to bio prvi film a u stvari to je bila serija,svasta eto saznah nesto novo.
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 12:49
Gledah to u kinu na otvorenom, na letovanju. Jutrom sam trčao niz stepenice hotela, jer su u holu bili okačeni plakati (komada dva) filmova koji se prikazuju te večeri. Znam da sam bio poletan čitavog dana, nisam mogao dočekati osam uveče i Spidermana...tada me je svašta radovalo, nisam bio silno razočaran, no to svakako nije bio film za veliki ekran 😄
Na vrh
kjovo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kjovo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 13:00
Haha isto to raspolozenje je bilo i kod mene,secam se da sam ga gledao u bioskopu Jugoslavija u polupraznoj dvorani ,i meni je isto tada bio dobar i zadovoljio me. Realno tada sam znao za njega Supermena,Tora i Srebrrnog letaca koji mi je mozda bio i omiljen i uopste mi nije jasno sto onjemu nisu snimili film.Valja previse filozofira SmileSmile
Na vrh
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19.Kolovoz/Aug.2021 u 13:13
U Jugi nisam ikada bio 😔 zapravo sam npr i "Fontanu" (reprizni "Double trouble" Spencer-Hill tandema) prvi put posetio tek tamo 1992-1993, uopšte nisam prelazio most, u filmofilsko-bioskopskom smislu. 😄
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.