Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - filmovi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dylan Dog: Dead of Night (2010)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Dylan Dog: Dead of Night (2010)

Dylan Dog: Dead of Night

Dylan Dog: Dead of Night (2010)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Dylan Dog

Godina:

2010

Žanr:

kriminalistički, misterij, komedija, akcija, fantazija, znanstvena fantastika, triler, horor

Trajanje:

107 min

Režija:

Kevin Munroe

Scenarij:

Thomas Dean Donnelly
, Joshua Oppenheimer
, Tiziano Sclavi

Glavne uloge:

Peter Stormare
  >  Gabriel
Taye Diggs
  >  Vargas
Kurt Angle
  >  Wolfgang
Douglas M. Griffin
  >  Harkin
Sam Huntington
  >  Marcus
Brandon Routh
  >  Dylan
Marco St. John
  >  Borelli
Mitchell Whitfield
  >  Cecil
Michael Cotter
  >  Phil
Anita Briem
  >  Elizabeth
Kent Jude Bernard
  >  Pale Teen
Kent Jude Bernard
  >  Slake
Kyle Clements
  >  Roddy
Dan Braverman
  >  Big Al
James Landry Hébert
  >  Lorca (as James Hébert)
Laura Spencer
  >  Zoe

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
LEMONZOO View Drop Down
Active member
Active member
Uvijek u pravu.

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LEMONZOO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dylan Dog: Dead of Night (2010)
    Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2010 u 16:12

http://www.imdb.com/title/tt1013860/

Release Date: TBA 2010
Studio: Hyde Park, Platinum Studios
Director: Kevin Munroe
Screenwriter: Joshua Oppenheimer, Thomas Dean Donnelly
Starring: Brandon Routh, Sam Huntington, Taye Diggs, Anita Briem, Peter Stormare, Kurt Angle
Genre: Horror
Movie Poster: Comic-Con Teaser
Production Stills: Klikni

Sinopsis
Radi se o sf/horor filmu "Dead of Night" u režiji Kevina Munroea s Brandonom Routhom aka Supermanom, u glavnoj ulozi.
Rečeni g. Routh u filmu portretira svima poznatog istražitelja nadnaravnog, Dylana Doga, glavnog junaka istoimenog talijanskog stripa.

Premijera filma očekuje se u 3. mjesecu 2010 godine.

U New Orleansu, Dylan Dog (Brandon Routh) istražitelj noćnih mora
pristaje preuzeti slučaj svoje nove klijentice Elizabeth u kojoj istražuje
čudno umorstvo njenog oca ilegalnog dilera rijetkim relikvijama.
Vrlo brzo na putu mu se nađu mnoge prepreke u vidu neprijateljskih
vampira, vukodlaka i zombija, koji ga žele spriječiti da riješi slučaj.
Što dublje ulazi u slučaj Dylan otkriva da netko ima namjeru pomoću
jedne svete relikvije oživjeti Beliala jednog od četiri vladara pakla.
Uz pomoć nemrtvog pomoćnika Marcusa (Sam Huntington) Dylan će
dati sve od sebe da riješi slučaj i spriječi smak svijeta.

Ažurirao Kneginja - 20.Lipanj/Jun.2011 u 01:15
Na vrh
LEMONZOO View Drop Down
Active member
Active member
Uvijek u pravu.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LEMONZOO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2010 u 16:14
moj jedini problem je to što ga rade amerikanci. bolje bi bilo da su ga dali talijanima ili nekome ko je čitao strip.

nedavno sam gledao Dellamorte Dellamore (1994)  .   čini mi se da je rađen prema Dylanu Dogu. Super film, samo što je priča malo "Glupa", ali u globalu odličan film.

Ažurirao LEMONZOO - 11.Sijecanj/Jan.2010 u 16:15
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2010 u 20:14
Par stvarčica:
Brandon Routh mi je toliko antipatičan da je to čudo.

Dellamorte Dellamore (1994) sa odličnim Rupert Everett-om je vizuelno Dylan Dog ali i ne kroz samu priču, to je više drama, i to odlična, o smislu života, u najopštijem smislu. Međutim, ukoliko pogledate strip, Rupert Everett je "pljunuti" Dog, dok ovaj som liči na poznatog detektiva taman koliko i moja baba...
Naravno, trudiću se da predrasude sklonim u drugi kraj i dam mu šansu, jer sam Dylan Dog-a obožavao kroz stripove...
Na vrh
Nameless One View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2010 u 21:44
Originalno postovano od strane LEMONZOO LEMONZOO piše:

moj jedini problem je to što ga rade amerikanci. bolje bi bilo da su ga dali talijanima ili nekome ko je čitao strip.

nedavno sam gledao Dellamorte Dellamore (1994)  .   čini mi se da je rađen prema Dylanu Dogu. Super film, samo što je priča malo "Glupa", ali u globalu odličan film.

Dellamorte Dellamore je napravljen prema romanu Tiziana Sclavija, inače čovjeka koji je napisao Dylan Doga, a pošto je veliki fan Rupert Everetta tako je i Dylan Dogu dao njegov izgled. Čuo sam da postoji i epizoda u kojoj se sreću Dylan Dog i Francesco Dellamorte, ali nisam čitao.
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11.Sijecanj/Jan.2010 u 22:39
Ako si čitao Dylan-a znaš za epizodu "Smrt ljubav smrt", kako su je preveli kod nas, (čle čuda i sličnosti sa naslovom filma) koja je mnogo slična radnji filma Dellamorte Dellamore (1994)...
Na vrh
LEMONZOO View Drop Down
Active member
Active member
Uvijek u pravu.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LEMONZOO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2010 u 13:16
je, sad kad sam pogledao slike od ovog Brandona Routha, vidi se da nema nikakve sličnosti sa dylanom dogom. obični hoolywoodski šminker. mislim da su pogriješili u odabiru uloge.

a i još nešto sam pročitao na drugom sajtu, da neće u filmu biti njegovog pomoćnika Groucha
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2010 u 15:03
To kao da snimaju film o Zagoru bez Čika. Gna.
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2010 u 17:20
Originalno postovano od strane LEMONZOO LEMONZOO piše:

je, sad kad sam pogledao slike od ovog Brandona Routha, vidi se da nema nikakve sličnosti sa dylanom dogom. obični hoolywoodski šminker. mislim da su pogriješili u odabiru uloge.

a i još nešto sam pročitao na drugom sajtu, da neće u filmu biti njegovog pomoćnika Groucha

Bit će pomoćnik, ali se neće zvati Groucho jer ne smiju zbog autorskih prava koristiti ni ime ni izgled Tongue

P.S.
Nisam čitao "Smrt ljubav smrt", a čitao sam gomilu Dylana CryCryCry

Ažurirao Nameless One - 12.Sijecanj/Jan.2010 u 17:26
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12.Sijecanj/Jan.2010 u 17:35
Možeš ga naći i u E obliku na netu a imam i strip...
Na vrh
LEMONZOO View Drop Down
Active member
Active member
Uvijek u pravu.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LEMONZOO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2010 u 10:57
zna li se kad će ovo izaći?
trebalo je još krajem trećeg mjeseca. ima li iko informaciju?
Na vrh
ghostwheel View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Lipanj/Jun.2010 u 13:02
Originalno postovano od strane darije darije piše:

Ako si čitao Dylan-a znaš za epizodu "Smrt ljubav smrt", kako su je preveli kod nas, (čle čuda i sličnosti sa naslovom filma) koja je mnogo slična radnji filma Dellamorte Dellamore (1994)...

Tačno.
To i jeste film o Dylanu. Ne zove se tako ali definitivno je o njemu. Čak je Rupert Everett uzor Sclaviju za izgled Dylana. Kao predložak je iskorišćena ta sveska (kod nas prevedena kao Smrt, ljubav, smrt); tamo se radnja odvija u dva paralelna toka, sa Dylanom i onim grobarom. Soavi je prebacio lik Dylana u deo priče koji se odvija u Italiji. Čini mi se da se oni na kraju te strip epizode i sreću.
Inače, odličan film.
U Americi je zbog autorskih prva Groucho prevođen kao Felix.
Na vrh
LEMONZOO View Drop Down
Active member
Active member
Uvijek u pravu.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LEMONZOO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Kolovoz/Aug.2010 u 16:58
izašli su neki traileri za film

nema na youtubu onaj pravi koji je valjda izašao ovih dana
Na vrh
Titivillus View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Titivillus Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Kolovoz/Aug.2010 u 03:16
Konačno se pojavio i pravi trailer, ali ne i na youtubeu. Tamo ga brišu čim ga netko postavi.

Dailymotion je izgleda puno fleksibilniji po pitanju autorskih prava:
http://www.dailymotion.com/video/xegz41_dylan-dog-dead-of-night-internation_shortfilms?start=0#from=embed

Ovo nema veze sa Dylanom Dogom. Više liči na produženu epizodu Buffy. Thumbs Down

I da, Groucha su prekrstili u Marcus. Confused

Ja bih mu dao Zlatnu malinu na neviđeno. LOL
Na vrh
LEMONZOO View Drop Down
Active member
Active member
Uvijek u pravu.

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj LEMONZOO Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20.Kolovoz/Aug.2010 u 18:49
ovo su izgleda pravili za djecu i tinejdzere.
dylan dog filmovi trebaju imati više mracni ambijent
Na vrh
ghostwheel View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj ghostwheel Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2010 u 02:03
Jadno.
Čak i ne kriju da je sranje.
Na vrh
cudak_31177 View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
Seljačine U Splačine!!!

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj cudak_31177 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2010 u 02:08
Ovo izgleda prilično bedno...
Na vrh
darije View Drop Down
Administrator
Administrator
Infernal Affairs

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj darije Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2010 u 03:05
Mislim, trejleri obično "nabudže" film da on izgleda 10x bolje. Ovde je i trejler jadan. Kakav li je film!? Čisto svetogrđe u najavi!!!! Angry
Na vrh
Kampfar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Nadri-talentovan

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Kampfar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2010 u 03:21
Ma neka svetogrdi i svetogudi, ali neka liči ... 

I know who I am. And after all these years, there's a victory in that.
Na vrh
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Nameless One Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2010 u 10:18
Ovo je toliko smeće da ne želim ni da ga gledam Angry Da mi je samo znati kakve su oni Dylan Dogove čitali pa napraviše ovo $#@!!&$##$!&@Angry
What can change the nature of a man?

Na vrh
JOBAH View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JOBAH Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21.Kolovoz/Aug.2010 u 10:43

Originalno postovano od strane Nameless One Nameless One piše:

Ovo je toliko smeće da ne želim ni da ga gledam Angry Da mi je samo znati kakve su oni Dylan Dogove čitali pa napraviše ovo $#@!!&$##$!&@Angry

Pa naravno da nisu čitali kad su ovo sranje napravili... Ovo vredja nas ljubitelje Dylana

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,000 sekundi.