Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Don't Breathe 2 (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTSTVO ZA PRAVLJENJE PREVODA SUBTITLE WORKSHOP
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Don't Breathe 2 (2021)

Don't Breathe 2

Don't Breathe 2 (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Godina:

2021

Žanr:

kriminalistički, triler, horor

Trajanje:

98 min

Režija:

Rodo Sayagues

Scenarij:

Fede Alvarez
, Rodo Sayagues

Glavne uloge:

Stephen Lang
  >  The Blind Man
Fiona O'Shaughnessy
  >  The Mother (Josephine)
Steffan Rhodri
  >  The Surgeon
Brendan Sexton III
  >  Raylan
Diaana Babnicova
  >  Billy
Christian Zagia
  >  Raul
Fiona Watkins
  >  Young Phoenix
Ron Rogell
  >  Market Manager
Bobby Schofield
  >  Jared
Stephanie Arcila
  >  Hernandez
Madelyn Grace
  >  Phoenix
Rocci Williams
  >  Duke
Adam Young
  >  Jim Bob
Eydel Francisco Balbuena
  >  Gang Member 3

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
JUKA2HR View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JUKA2HR Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Don't Breathe 2 (2021)
    Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2021 u 13:24
Film odličan. Preporuka za gledanje onima koji su gledali Don't Breathe (2016). Nije me razočarao kao većina nastavaka ovih dana. Nadam se da će i prijevod uskoro?
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2021 u 13:40
Ako ti je film odličan jer si ga već pogledao, onda ti ne treba prijevod.
Kome treba, pričekat će prijevod prije nego pogleda i konstatira da je odličan. Ili neodličan.
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2021 u 15:41
Nije se vratila Jane Levy? 😔
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Rujan/Sep.2021 u 22:47
Nah. Nemam strpljenja za ovako postavljen film. Najkraće - prvi sam voleo jer sam se vezao za provalnike, volim Jane Levy koje u nastavku nema, doduše i klinac iz prvog mi je interesantna pojava, njega pa nisam očekivao, dok mi je ugao nove klinkice nezanimljiv a o negativcima da i ne počinjem.

Dakle ne ulazim u to kakav je film, to me i ne zanima, prekinuo sam ga pre polovine jer mi je sve suviše daleko od onoga što sam voleo u prvom.

Edit: izdržah do sat i jedanaest minuta 😊

Ažurirao puppet_master - 03.Rujan/Sep.2021 u 23:16
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Rujan/Sep.2021 u 01:55
Prijevod je uradio Bambula 👍
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Rujan/Sep.2021 u 22:30
Nastavak se dosta razlikuje od prvog dela iz više razloga. Pre svega zato što je urađen u nekom akcionom fazonu, što po meni nije dobro. Prvi deo je bio dosta mračniji i po meni dosta bolji. Ni ovaj nije loš za pogledati, ali dosta slabije od prvog.
Na vrh
osman2510 View Drop Down
Senior translator
Senior translator
Kukuruz kokičar iliti Deadpools Ass

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj osman2510 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Rujan/Sep.2021 u 08:45
mhm, možda je do trenutnog raspoloženja, ali film nije mi legao na želudac. toliko je apsurdan i gnusan, pogotovo matori, koji izgleda poput neke rugobe od melejna iz umri muški.
Na vrh
banisa2006 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj banisa2006 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2021 u 00:28
film je odlican... 200 puta bolji od prvog dela....

(function(){window['__CF$cv$params']={r:'68dc92841ef4fc59',m:'7afc14275db5b5dfd7d36bb00fe00a78ea3bdb0b-1631485742-0-AVteKKl4TZPJEpgdBp2ninNev/vFN9njGCMgg+bNkTZkPvdKvleNY/8l51DCxP9znNloi31W7YAffCWVhUaUphB08UUTi1E5dT5evYJW24TIgg220kaLWWMcakOOT/gvhxKvNvc/jVLy900oLkBrlZ9WUCknkdgExFN+Yyq7ux9lfIRq1UGb9Y1m9JKC8oAPfw==',s:[0x56ac10e991,0x7bf5c0f981],}})();
Na vrh
AcaNDr View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of
tranceXplosion

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj AcaNDr Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2021 u 10:02
Možda manje više nebitna informacija, film je sniman u Srbiji. Nebitna iz tog razloga što je snimam u 4 zida, pa se ništa ne vidi.
I don't try to be someone I'm not - I've always followed my heart and trance has always been my main sound.

- Armin van Buuren

Na vrh
Wida View Drop Down
Uploader
Uploader

Status: Online
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Wida Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2021 u 18:41
Loše
Na vrh
Ispravljac14 View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Ispravljac14 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13.Rujan/Sep.2021 u 20:10
Ja sam ga prekinuo na pola, ništa nisam uspeo da vidim kolko je mračan 🙄
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.