Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Titlovi.com Vam sa ponosom predstavljaju - serije
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik gledanja serija
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Dnevnik gledanja serija

Odgovori Odgovori Stranica  123 88>
Korisnik
Poruka
Darius View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Darius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dnevnik gledanja serija
    Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 00:05
kad već ima ovaj dnevnik, onaj dnevnik nek i serije imaju svoj.
ko je sta u zadnje vrijeme od serija pogledo.

Na vrh
Rodman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rodman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 00:18
Jel gledao neko Andromedu?
Na vrh
Darius View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Darius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 00:22
gledo sam ja  prije par godina kad je na novoj il gdje vec bila ona sezona 1 i
kak to kod nas bude nikad ne otkupe i  druge sezone
Na vrh
Darius View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Darius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 00:28
ja sam danas bas pregledo zadnje 2epizode od
STARGATE ATLANTIS i mog sam rec da su čista 10
sam sam poludio jer normalno ko i na kraju svake sezone
epizoda zavrsi i onda vidis ona sugava slova <to be continued>
a nist do 6-7mjeseca od novih epizoda.
Na vrh
Darius View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Darius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 00:33
jel zna neko sta o seriji JOHN DOE??
mislim pa nece vald ostavit na onakvom kraju sezone 1 i nista ne riješit
Na vrh
Darius View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Darius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 00:55
da si pogledo jos 2-3epizode navuko bi se i skuzio kak ta serija zna bit
super jer ima sve, bar sto men treba akciju, storiju, i brdo zajebavanja
te je jos sf
Na vrh
Darius View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Darius Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 00:58
a znas kak se kaze nekom nešt
Na vrh
Rodman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rodman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 02:47
de reci, jel valja ta Andromeda nesto?
Na vrh
mad_smile View Drop Down
Uploader
Uploader

HD addict

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mad_smile Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 09:31

PRISON BREAK - 10/10

ROME         &n bsp;     -  9/10

surface          ;    - 8,5/10

Invasion trenutno gledam  ok serija  brijem da ce biti interesantno pogledao sam 3 epke zasada 8/10

LOST se 1  10/10     se 2   6,5/10

Na vrh
komunjara View Drop Down
The Legend Of
The Legend Of

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj komunjara Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 09:39

TVIN PIKS

došao sam do 6. epizode 2. sezone

za sada je odlično

Simsons

7. epizoda 11. sezone odlično

Na vrh
mad_smile View Drop Down
Uploader
Uploader

HD addict

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mad_smile Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 09:59
zaboravih    Band Of Brothers  100/10    pre dobro
Na vrh
dragulj View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dragulj Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 11:20

CSI, gledam sestu sezonu, 15 epizoda.

24 (naravno!), gledam petu sezonu, osma epizoda.

Na vrh
kosta zulu View Drop Down
Uploader
Uploader

sektor-network

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kosta zulu Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 12:24
Band Of Brothers 10/10 jedina serija koju sam gledao u zadnje vreme i mogu slobodno da kazem da je rat , odnos ljudi u ratu prikazan totalno realno  mogu slobodno da preporucim ovu zaista sjajnu seriju svima koji je nisu gledali.
Na vrh
dragonheart View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dragonheart Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 12:38
The Flash-sve epizode (onaj superjunak što trči) fenomenalne sve 23 -10/10
GIVE ME WHAT I WANT AND I'LL GO AWAY
Na vrh
Rodman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rodman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 13:00
Nindza kornjace ( one stare naravno ), za sada prve 2 sezone
10/10
Na vrh
mad_smile View Drop Down
Uploader
Uploader

HD addict

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj mad_smile Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 13:26

Originalno postovano od strane kosta zulu kosta zulu piše:

Band Of Brothers 10/10 jedina serija koju sam gledao u zadnje vreme i mogu slobodno da kazem da je rat , odnos ljudi u ratu prikazan totalno realno  mogu slobodno da preporucim ovu zaista sjajnu seriju svima koji je nisu gledali.

serija je jebanje majke!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dva tjedna sam se bacao po kuci  na svaki zvuk..........

Na vrh
marik View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj marik Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 13:58

Ej narode, ja sad gledam Farscape i moram priznat da je to jedna od najoriginalnijih serija koje sam gledo-isprva sam mislio da će sve bit ko STAR TREK, al zbilja super rade seriju-efikasno su i uvjerljivo riješili pronlem komunikacije s nanobakterijama koje omogućavaju da svi razumiju jedni druge, a posebno mi je super kako su fino napravili priču. Vanzemaljci sxu naravno humanoidi, al to se nemre izbjeći ni u jednoj sf seriji. Sad sam na pol prve sezone i sve je OK.

A speedyu mala preporuka-istina je da je prva sezona stargatea sg-1 malo loša, ali to je zato jer su se u njoj koncentrirali na razvoj likova iz tima. Al od kraja druge sezone serija ima svega, akcije, humora(otkačene stvari), ali posebna kvaliteta stargatea je priča u kojoj postavke stave u jednoj sezoni, a sljedeće dvije ili tri su potrebne da sve završi. U međuvremenu stave niz dobrih epizoda koje su naizgled nevažne, ali sa zanimljivom temom, a u njima tim nešto otkrije što im kasnije posluži u idućoj ili prekidućoj sezoni. Svaka sezona i epizoda su zapravo dio jedne veće priče. Zato je stargate zakon.

Na vrh
dajmiDivX View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dajmiDivX Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 14:00
ONLY FOOLS AND HORSES 10/10
Na vrh
kl0kan View Drop Down
Banned user
Banned user

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj kl0kan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 14:17
Nisu oni pederi, speedy. Al sta ces drugo jebat na robiji, a?
Na vrh
Rodman View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Rodman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17.Veljaca/Feb.2006 u 14:22
o, pa Mucke su tata i mama za sve serije...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 88>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.