Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cruella (2021)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Cruella (2021)

Cruella

Cruella (2021)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Cruella

Godina:

2021

Žanr:

kriminalistički, komedija

Trajanje:

134 min

Režija:

Craig Gillespie

Scenarij:

Aline Brosh McKenna
, Jez Butterworth
, Kelly Marcel
, Dodie Smith
, Tony McNamara
, Dana Fox
, Steve Zissis

Glavne uloge:

Emma Thompson
  >  Baroness
Paul Bazely
  >  Police Commissioner
Gianni Calchetti
  >  Ball Guest
Leo Bill
  >  Headmaster
Niamh Lynch
  >  Liberty Shop Girl
Tony McCarthy
  >  Buddus Gang Inmate
Emma Stone
  >  Cruella
Emma Stone
  >  Cruella de Vil
Kayvan Novak
  >  Roger
Joel Fry
  >  Jasper
John McCrea
  >  Artie
Emily Beecham
  >  Maid
Haruka Abe
  >  Liberty
Ninette Finch
  >  Lady
Paul Walter Hauser
  >  Horace
Michelle Greenidge
  >  Viking Gala Guard
Andrew Leung
  >  Jeffrey
Ed Birch
  >  Baroness Head of Security
Dylan Lowe
  >  Mean Ginger
Jamie Demetriou
  >  Gerald
Abraham Popoola
  >  George
Chloé Booyens
  >  Student Passerby
Dylan Lowe
  >  Mean Ginger

Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
bata-banatski View Drop Down
member
member

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bata-banatski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Cruella (2021)
    Objavljeno: 29.Svibanj/May.2021 u 07:37
meni je cale pokazao neke 4 dizni knjige-prva su samo bajke i tamo je napisano ZLICA OD OPAKA cak su i tri dobre vile u uspavanoj lepotici bile zvezdana, suncica i ne mogu da se setim trece, a zla je bila grdana msm,film ce se gledati...
Na vrh
puppet_master View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj puppet_master Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2021 u 10:19
To se sada rade filmovi psiholoških profila, pružaju sociološki razlozi posrnuća, te emocionalne dubine raznim tzv negativcima iz crtaća? Da ne odu u istoriju kao karikature itsl, valjda.

Jedva čekam psiho-dramu o Elmeru Fuddu, sa npr Paul Giamattijem. Da povuku iz peMzije i Jack Nicholsona, kao Elmerovog senilnog i veoma tradicionalnog, brutalnog oca, sumoran i samotan život na farmi, batinjanje i izgladnjivanje Elmera, koji vezan u šupi, uplakan provodi detinjstvo gledajući kroz malenu rupu u drvetu zečeve i patke koji razigrano skakuću okolo, dok je on tako...jbg.
Čim je sahranio oca u toj istoj šupi, uzima karabin i kreće da majku majčinu zečevima i patkama, dabome.

Ažurirao puppet_master - 29.Svibanj/May.2021 u 12:18
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29.Svibanj/May.2021 u 14:05
Originalno postovano od strane bata-banatski bata-banatski piše:

meni je cale pokazao neke 4 dizni knjige-prva su samo bajke i tamo je napisano ZLICA OD OPAKA cak su i tri dobre vile u uspavanoj lepotici bile zvezdana, suncica i ne mogu da se setim trece, a zla je bila grdana msm,film ce se gledati...

LOL LOL Wink Thumbs Up

Ah to detinjstvo. Embarrassed

Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bata-banatski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Svibanj/May.2021 u 03:48
e,jeste, to su te knjige  Clap
sad cekamo prevod  Embarrassed
Na vrh
compunerd View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj compunerd Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Svibanj/May.2021 u 16:58
Film je fenomenalan. Mislim, i jeste mirisao na spektakl. Opravdano. Radujem se potencijalnom nastavku! :)
Na vrh
vlado-damjanovic View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj vlado-damjanovic Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Svibanj/May.2021 u 18:39
Jedva čekam ga pogledati...valjda će prevod ubrzo
Na vrh
fillmofill View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fillmofill Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Svibanj/May.2021 u 23:42
Nisam gledao 101. dalmatinac, pa neću ni ovo. Dovoljan mi je bio trailer. Nije moja šoljica čaja. Kome se ovo sviđa, svaka mu čast!
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bata-banatski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Svibanj/May.2021 u 00:52
Originalno postovano od strane fillmofill fillmofill piše:

Nisam gledao 101. dalmatinac, pa neću ni ovo. Dovoljan mi je bio trailer. Nije moja šoljica čaja. Kome se ovo sviđa, svaka mu čast!

sta bi trebalo da znaci boldovano-da smo glupi ili nemao ukusa ili oba?

dodjes tako na topic, pljunes i odes...svaka tebi cast!Thumbs Down
Na vrh
JoxerTM View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj JoxerTM Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Svibanj/May.2021 u 01:14
Ja isto ne znam šta, vratio am se sad doma, mortus, jedva nabadam slova.

Nije em for mačur.
Nije R.
E pa fak of dizni.
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fillmofill Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Svibanj/May.2021 u 10:26
Bato-banatski, akone znaš šta sam napisao, onda si trebao lepo da me pitaš, a ne ti da tumačiš, da me prozivaš i da mi stavljaš nešto u usta što nisam napisao. Nemoj da si negativan. To svaka čas znači da postoje i ljudi koji gledaju i kojima se sviđa i ovakva vrsta filmova. I to je lepo. Drugi put pripazi šta ćeš napisati. Dobronameran savet.
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fillmofill Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Svibanj/May.2021 u 10:26
bata-banatski
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj fillmofill Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31.Svibanj/May.2021 u 10:31
I uopšte ne znam šta znači, dođeš, ostaviš komentar i odeš? Šta?, trebalo bi da ostanem? Svako ko dođe, ostavi komentar, bilo da li mu se film svideo ili ne , i onda ode. U čemu je fora?
Na vrh
Tom Brady View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Tom Brady Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Lipanj/Jun.2021 u 18:58
Interesantan film. Poseduje taj neki šmek koji imaju filmovi Joker i Harley Quinn. Od mene preporuka za gledanje.
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2021 u 01:19
Prijevod je uradio payutti 👍
Na vrh
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bata-banatski Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04.Lipanj/Jun.2021 u 02:00
...i tona...::))

filmofilu,tri, ali TRI javna posta i jedan privatni,mnogo je batke  Wink

...cenim dobre savete...ali dobreNBG
Na vrh
Danis88 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (1) Thanks(1)   Citiraj Danis88 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2021 u 02:38
Najbolji film koji je izasao dosad u 2021. Slican je kao elona holmes
Na vrh
titlovi.com View Drop Down
Approval team
Approval team

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj titlovi.com Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06.Lipanj/Jun.2021 u 23:39
Prijevod je uradio i kumek 👍
Na vrh
dzindzin16 View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj dzindzin16 Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08.Lipanj/Jun.2021 u 12:39
@Danis88 ....... Kao Enola Holms?????Kraj razmisljanja.Ne gledam ovo sigurno.
Na vrh
Black Raven View Drop Down
Translator
Translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Black Raven Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27.Lipanj/Jun.2021 u 15:51
Odličan film, baš zanimljiv i opuštajuć. 
Ema Stoun fantastično odigrala. 

Ocena 7/10. 
Preporuka za gledanje. Thumbs Up
Na vrh
DurmitoracŠljivo View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj DurmitoracŠljivo Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30.Lipanj/Jun.2021 u 13:26
Film za odmaranje i uživanje , Ema Stoun odlična .
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.