Prevodi || Titlovi || Преводи || Podnapisi || Prijevodi
Početna strana Početna strana > Filmovi i serije > Komentari na filmove
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Crooked House (2017)
  FAQ u vezi foruma FAQ u vezi foruma  Pretraži forum   Events   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Pravila ponašanja na forumu :: Pravila za postavljanje prevoda :: FAQ u vezi prevoda :: Voditelji foruma
Potražnja prevoda :: Obaveštenje svim NOVIM članovima !!! :: UPUTE ZA IZRADU I SINKRONIZACIJU PRIJEVODA
OFICIJALNI KODI PLUGIN

Crooked House (2017)

Crooked House

Crooked House (2017)   | BA | HR | MK | RS | SI |

Naslov:

Zla kuća

Godina:

2017

Žanr:

drama, kriminalistički, misterij

Trajanje:

115 min

Režija:

Gilles Paquet-Brenner

Scenarij:

Agatha Christie
, Julian Fellowes
, Gilles Paquet-Brenner
, Tim Rose Price

Glavne uloge:

Gillian Anderson
  >  Magda
Glenn Close
  >  Lady Edith
Terence Stamp
  >  Chief Inspector Taverner
Julian Sands
  >  Philip Leonides
Roger Ashton-Griffiths
  >  Gaitskill
Amanda Abbington
  >  Clemency Leonides
Jenny Galloway
  >  Nanny
Christina Hendricks
  >  Brenda
Christian McKay
  >  Roger Leonides
Max Irons
  >  Charles Hayward
Preston Nyman
  >  Eustace
John Heffernan
  >  Laurence Brown
Honor Kneafsey
  >  Josephine
Jacob Fortune-Lloyd
  >  Brent
Stefanie Martini
  >  Sophia de Haviland

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Platan View Drop Down
Banned user
Banned user

Status: Offline
Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Platan Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Crooked House (2017)
    Objavljeno: 02.Prosinac/Dec.2017 u 22:39
Opet je režiser uprskao stvar. Kada lako otkriješ ko je ubica, režisera treba dobro išamarati. Inače dobra priča, ali šta vredi kad je ovaj Gilles Paquet-Brenner nije odradio kako treba.
Na vrh
bokidante View Drop Down
Active member
Active member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bokidante Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03.Prosinac/Dec.2017 u 23:21
U opisu filma piše, u jednoj od najuvrnutijih priča Agate Kristi. S tim opisom sam odmah pretpostavio tko je ubojica, a režiser je to i potvrdio. Dobra priča i gluma, ali sve to nažalost pada u vodu jer je izostao faktor iznenađenja.
Na vrh
Vilin View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj Vilin Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Prosinac/Dec.2017 u 11:06
Odlična gluma i scenografija, klasičan Agatin zaplet. Nažalost, stvarno se vrlo brzo dalo naslutiti ko je ubica. Ipak, vredi pogledati.
Na vrh
bgvracar View Drop Down
Senior translator
Senior translator

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj bgvracar Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2018 u 10:54
Tipična britanska kamerna atmosfera. Downton Abbey sa leševima. Zamalo nisam zaspao, gledajući film. Ko voli nek izvoli, ali ovo nije moja šolja čaja.
Na vrh
insideman View Drop Down
eXtreme member
eXtreme member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj insideman Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Sijecanj/Jan.2018 u 12:34
Originalno postovano od strane bgvracar bgvracar piše:

Tipična britanska kamerna atmosfera. Downton Abbey sa leševima. Zamalo nisam zaspao, gledajući film. Ko voli nek izvoli, ali ovo nije moja šolja čaja.

Ja sam bukvalno zaspao. 
Na vrh
time View Drop Down
member
member

Opcije posta Opcije posta   Thanks (0) Thanks(0)   Citiraj time Citiraj  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05.Veljaca/Feb.2018 u 18:48
Nije baš da zaspiš ali nešto mu fali da bi bio napet i tajanstven. Nema karizmu. Ne znam da li ću ga zadržati u svojoj kinoteci ili ću ga izbrisati sa diska.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosledi temu   

Pređi na drugi Forum Forumska ovlašćenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.01
Copyright ©2001-2014 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.